Po roční známosti požádá Tom Violet o ruku. Ona souhlasí, avšak ani jeden z nich v tu chvíli ještě netuší, že jejich vysněná svatba je dál, než by se zdálo. Violet dostane nabídku na dvouletou stáž daleko od jejich domova a Tom, který jí chce být nablízku, opouští místo asistenta šéfkuchaře, kde měl být brzy povýšen, jen aby podpořil svou nastávající v jejím kariérním postupu. Po příjezdu do Michiganu se všechno začíná pomalu hroutit. Zatímco Tom je nucen pracovat ve fast-foodu a jeho životní sny se rozpadají v prach, Violet si užívá nové místo ve skupině vedené šarmantním profesorem Childsem. Frustrace na obou stranách přibývá, svatba se stále odkládá, netrvá dlouho a pár se rozejde. Přesto je osud svede opět dohromady... (TV Nova)

Bukk

Usnout u filmu asi není dobré znamení. Až moc dlouhé a ne zas tak originální, jak nejspíš bylo zamýšleno. Napodruhé jsem to teda dokoukala, ale když to tak vezmu ani jsem nemusela. ()

pytrisss

Dve hodiny? Presne to je stopaz kterou tenhle film nemel mit. Kdyby hlavni zapletka nebyla o tom jaka je Emily Blunt mrcha a cele to melo tak 79 minut, nemusel bych hodnotit tak nizko. ()

kristynca

Co se vleče... má 131 minut. Není malých rolí... pouze nudných filmů. Kdo jinému jámu kopá... zažije pravděpodobně větší zábavu! ()

Fifer

Do kina bych na to být vámi asi nešel, ale čekal jsem, že to bude daleko horší. Je to naprostý průměr, lepší vtipy střídají horší. Bohužel je to naprosto předvídatelné, mnoho vtípků jde dopředu odhadnout. Same old story, rozkomtří se, najdou si jiné partnery, ale pořád po sobě touží. Do toho ve vedlejšícho rolí zasahují kamarádi obou partnerů, kteří jsou samozřejmě správně ujetí. Asi nejvíc mi vadila celá ta symbolika s prošlými koblihami, která byla strašně trapná a pouze rádoby hlubokomyslná. Ale nenudil jsem se, ani jsem vyloženě netrpěl, tak dávám tři hvězdy. ()

ellegrey

Už kvůli Emily Blunt, kterou mám jako herečku moc ráda, mě to mrzí, ale tenhle film by chtělo celý předělat, a pak by z něho snad byla novodobá a především zdařilá romantická komedie. Co dle mého názoru snímku škodí nejvíc je jeho délka, mám ráda filmy s dlouhou stopáží, ale taky to bylo spíš na obtíž. Začátek a i konec běží vcelku svižně, přináší s sebou vtipné scény a dokonale tak nahrávají na další průměrnou romantickou komedii. Ono klišé, které se táhne většinou filmu, se dá přehlédnout, protože to k většině snímků tohoto žánru patří, ovšem prostřední část děje, kdy má dojít k jistému osudnému zvratu, je, namísto klasického dramatu, dokonalým zabijákem a ti, kteří se dívají doma a ne v kině, budou mít značné problémy vydržet to až do konce. ()

nessbeal

Romantický náklad, ako toto pozerať s priateľkou tak si ju uvaríš a nachystáš na také číslo hneď pri konečných titulkách, že si to bude pamätať ešte dlho. Pekná príjemná vec, s neuveriteľnou stopážou, ktorá ma nenudila. ()

ashtangi

Dvě hodiny nudy. Ani jednou jsem se nezasmál. Dobře, tak možná jednou. Filmy tohoto typu jsou naprosto zbytečné, pokud nehýří fórky a vtipnými scénami. Emily Blunt je možná dobrá herečka, ale nějak se zasekla ve zbytečných komediích. ()

P-puma- odpad!

Jsem naprosto zklamaná. Film nemá žádný pořádný děj a většinu času se tam nic neděje což je obrovská škoda pro dva dobré komediální herce. ()

KOZEL84

Já to mám úplně naopak než většina tu zas a bez zaváhání na pět.Vtipné (halvně ze startu mi to připadalo jak:scénka fórek-scénka fórek-scénka fórek...),pohodové,vůbec ne hloupé,romantické (i když rychloobřad už byl trochu moc) a hodně dobře a příjemně obsazené,tak sem byl i naměko (a z Emily zas natvrdo).Apatow to má vždycky dlouhé,ale tady sem se vůbec nenudil jako u jiných z jeho stáje (např. kopačky,které snad ani nejsou komedie). ()

RickyFitts

fajn uvolněná atmosféra, fajn casting, pár opravdu vtipných scén (především ty, kde se vyskytuje Alison Brie nebo Randall Park)... srovnání s ostatními Appatowovskými filmy se mi na mysl nekradlo, vulgární mi to nepřišlo, trochu kratší to bejt mohlo, howgh ()

jasanka

Sice má film poměrně zdlouhavý začátek a na můj vkus až moc nerealistický až blbý konec, ale jinak se mi líbil. Bylo to vtipné, romantické a zamilované, mezi herci to hezky jiskřilo. Prostě vše, co od romantické komedie očekávám. ()

Kick077

Asi nejhorší na tomhle filmu je, že se zdá bejt nekonečnej. Zvlášť střední část by se dala považovat za silnou konkurenci ukolébavek. Kdyby nebylo délky, tak bych film hodnotil jako průměrnou tuctovou komedii, která je komedií jenom zřídkakdy, protože zas tolikrát se člověk za ty dvě hodiny nezasměje. Herecký výkony taky nijak zvlášť oslnivý. Pro mě nejspíš brzo upadne v zapomnění. ()

Brousitch

"Přijde mi, že jsou poslední dobou všechny romantické komedie až přiliš dobře napsané. Lidé se přeci hádají normálně a ne vznešeně, takže jakmile slyším ve filmu perfektně napsanou hádku, okamžitě ztrácím zájem." - Jason Segel ()

Luk Skywalker

Celkem příjemná romantická komedie, někdy více vážná, pak zas více humorná. Nejedná se o typickou romantiku jak u většiny filmové produkce, za to palec nahoru. Co nepochválím je, že to mohlo být o něco kratší a předvídatelný konec, který je patrný z názvu (protože, co je po zasnoubení...). ()

Gaia.M

Asi je to mnou, že poslední dobou od filmů čekám víc, než mi mohou dát. Je to pěkný snímek. Ale chybí mi tam vtipnost. Ne, nesmála jsem se, ani jednou! Je tam romantika, drama, přátelství, ale na to, že si to hraje na komedii, tam ta vtipnost chybí. ()

Wolvie

O poznání slabší než Kopačky a v důsledku i mnohem méně zábavné než Dostaň ho tam.Ani Jason Segel není dostatečně vtipný a Stollerovy režijní počiny jdou kvalitativně strmě dolů. ()

Rockerman odpad!

Promiň, překrásná Emily, ikdyž jsi byla i tentokrát ozdobou filmu, nemůžu tento film pochválit. Naopak! Jedná se dlouhý film, který se vleče, jak týden před výplatou, je nevtipný, nudný a místy i trapný. Promiň podruhé, nádherná Emily, ale nemůžu se smát fórům, které vtipné nejsou a tvůrci mě přímo tlačí, abych se zasmál. Nešlo mi to. Promiň potřetí, úžasná Emily, ale film hážu do odpadu, ikdyž popravdě by si možná jednu či dvě hvězdy zasloužil. Mám už totiž pokrk těch rádoby komedií, které mě nebaví! ()