poster

Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál)

 • USA

  The Looney Tunes Show

 • Slovensko

  Zajac Bugs a káčer Duffy

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2011–2013, 18 h 47 min (Minutáž: 20–22 min)

 • chevronman
  ***

  Proti nové animaci nic nemám, nicméně mě mrzí, že nejde o klasické animované grotesky se známými hrdiny z Looney Tunes, bohužel. Ale to nevadí, přesto naši známí hrdinové hláškují ostošest a kupodivu jim to i docela jde. Jediné, co mi však nesedí, je kupříkladu život Duffyho a Buggse v americkém domě někde na předměstí L.A. (kecám, vůbec nevím, kde ti dva žijí, ale vypadá to tak), hrdinové se vozí v autech a telefonují mobilními telefony, tudíž jsou všichni tak nějak vytrženi ze svého "přirozeného" prostředí, a to je věc, kterou jaksi nedokážu překousnout. Chápu ale, že to je produkt určený spíše menším dětem.(6.8.2011)

 • 3DD!3
  **

  Tyhle moderní verze klasik by měli zakázat. Laciná kresba a nesmyslné zápletky mysl dečka akorát degradují. Moderní poselství jsou děsivá. Když se bezúčelně zabíjeli, byla to aspoň zábava. Opráším videokazety.(18.1.2020)

 • unclejack
  **

  Looney Tunes rozvedení do seriálu sice prinášajú staré známe postavy, ale inak sa bavíme len o napodobenine toho, čo bývalo kedysi klasikou televíznej animovanej zábavy. V rámci seriálov pre deti ide ešte stále o nadpriemer - moje hodnotenie značne zráža otrasný slovenský dabing, ktorým seriál počastovali na Dajte - ale dva metre do vzduchu z neho skákať jednoducho nebudem. Zatiaľ ho beriem ako ekvivalent napr. k Tom and Jerry Kids. Aha, a ešte niečo - 3d kojot Vilda a pták Rychlík? To má byť čo za vtip???(26.7.2014)

 • SeBig
  ****

  Hodně povedený a vtipný seroš.(31.1.2019)

 • Martin741
  ****

  Fajna seria animovanych grotesiek o zajacovi menom Buggs a kacerovi Daffy -m. Kvalitna podivana, na ktoru sa vzdy rad a znovu kuknem. 86 %(3.4.2013)