Scenárista Marty (Colin Farrell) se zoufale snaží dokončit svůj nejnovější scénář, ale chybí mu inspirace. Tu se rozhodne hledat u svých dvou kamarádů: poněkud výstředního a většinou neza-městnaného herce Billyho (Sam Rockwell) a silně nábožensky založeného Hanse (Christopher Walken), který má za sebou poměrně působivou kriminální minulost. Tihle dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Proti tomuhle výnosnému byznysu má velké výhrady Billyho okouzlující přítelkyně Angela (Olga Kurylenko). Její obavy se mají brzy potvrdit…
Naštěstí Billy a Hans právě jednoho čtyřnohého mazlíčka unesli. Ovšem naneštěstí tenhle pes patří psychopatickému gangsterovi Charliemu (Woody Harrelson), který svého malého psíka nade vše zbožňuje. Charlie je nepředvídatelný, extrémně násilnický a rozhodně nemá potíže zabít každého, kdo má se zmizením jeho psa cokoliv společného. Vypadá to, že Marty bude mít o nadměrné množství inspirace postaráno. Ale dokáže s šíleným Charliem v patách zůstat naživu tak dlouho, aby scénář dokončil? (Bioscop)

tixi

Ak máte radi tarantinovsky čierni humor a pri pohľade na explodujúce hlavy sa váľate od smiechu tak si určite prídete na svoje.Geniálne herecké obsadenie a tiež výkony a zopár cynických hlášok robia s tohoto filmu geniálnu zábavu škoda toho nedotiahnutého konca inak by hodnotenie bolo vyššie takto to je za 80%. ()

minnamay

U mě jednoznačně za bůra. Scénář naprosto dokonalý, herecké výkony úžasné, seděla jsem v kině úplně sama, jsem osmý psychopat :-) Jak jsem v tom obřím sále seděla jediná, vtáhli mě do party, ani jsem nevěděla jak :-) Lepší zážitek z kina nemám. ()

SkeeveTulp

Nuda, nuda, nuda... sem tam vykoukne něco zajímavého, ale v tom kýblu nudy a trapnosti to zcela zanikne. Možná, kdyby se to setříhalo na cca 30min. i s titulkama, nebo kdyby u vchodu do sálu rozdávali stejné drogy jako měl scénárista. Takhle je to škoda nejen vstupného, ale i času. ()

Bluesun

McDonagh je skvělý scénárista, je vidět, že řemeslo má skvěle zvládnuté, dialogy píše jako by nic a jeho tvorba je plná lásky k tomu, co dělá. Miluju jeho divadelní hry, ale bohužel u filmů se zatím moc nevytáhl. První polovina Psychopatů se mi hodně líbila, možná i víc než v Bruggách. Druhá půlka ale za moc nestála. Ve filmu se nic nedělo a chyběl tomu i nějaký obsah, který by stál za řeč. Stále čekám, až McDonagh natočí něco, z čeho sedneme na zadek. ()

Mildik789

Jak moc může být komedie černá? Sedm psychopatů posouvají hranici dále než je zdrávo, ale proč ne, koneckonců mají to v názvu. Hvězdná čtveřice Colin Farrell, Sam Rockwell, Christopher Walken a Woody Harrelson hrajou jako o život, nevyzpytatelný děj, skvělé dialogy, soundtrack od Cartra Burwella stejně jako V brugách ušitý na míru, nemám co dodat. V Martinovi McDonaghovi roste silná konkurence Quentinovi Tarantino, v mých očích má i po stránce jednotlivých dialogů navrch, těším se na jeho další film, doufejme, že to bude co nejdřív. ()

shalash

Hodně crazy film a i když jsem ke konci usnul a musel poslední půlhodinu dávat znova ráno, tak si zpětně vybavuju, že jsem se bavil hlavně hereckými výkony a nejvíc bláznivým příběhem. ()

joker211

Spisovanie rôznych úplne nezmyselných(nehovorím, že nie zábavných) príbehov 7 psychopatov pre knihu Collina Farrella bolo výborné. Niektoré scény sú k popukaniu (cintorínová prestrelka). Ale aby som tam vpálil plný počet, muselo by to mať pútavý dej, od ktorého sa nedajú odtrhnúť oči a v tomto filme sú bohužiaľ aj bezduché nudné pasáže. ()

Epco

Film má svoje tempo a svoje smerovanie a drží sa ho zubami nechtami. A to mu proste škodí, stratila sa tu hravosť ktorú bolo možné vidieť V Brugách a napriek zaujímavej myšlienke a výborným hercom proste nemá ťah na bránku. ()

Mukade

zhodnocujem to ako vlastne nudnú hlupotinu ktorú vypotil nejaky zhulený scenárista, určite sa podobajúci na tých chmuľov z filmu. Jediná zaujímavosť je že Olga bola zasa raz zabitá, divná jej záľuba :) ()

RoyBatty444

Až na pár scén trochu vláčne a málo prehľadné. Vyzdvihnúť sa dajú výkony Walkena a Rockwella ostatný sú krovie. Brugy boli proste magickejšie a bez zbytočného balastu ako 7P. ()

raqe

Těšil jsem se na Olgu Kirilenko, ale ta byla na plátně asi tak minutu, i když v jedné z nejlepších scén. Sam Rockwell v hlavní roli mi moc sympatický nebyl. A celý konec byl zklamáním, kdyby alespoň scénáristu Colina Farella stihla smrt za jeho nesplněný slib. Podle mě to tak nejde dělat, aby zabiják ve filmu jednou někoho zabil a podruhé ne, jako by ho to nebavilo. ()

prezyvkos

po famóznom six shooter a zaujímavých brugách, sklamanie. ak pozametáme všetky tie mená (na ktoré som sa aj ja chytil, v rátane toho režisérovho), ostane nám nefunkčná "tarantinovka", v ktorej, zdá sa, ani autor nevedel, čo chce povedať, smola. hviezdička za toma waitsa s bielym zajacom a druhá, no neviem. ()

jarmil8

Předchozí McDonaghův film mě inspiroval k cestě do Brugg, jeho nové dílko mě inspiruje leda k pěčlivějšímu výběru zábavy. Když chybí turistická atrakce, vyjde najevo, že všechna ta vata okolo stojí za starou belu a i jako adorace Christophera Walkena je to na můj vkus příliš (Sam Rockwell to skutečně sám neutáhne). Přeji McDonaghovi a sobě, aby se vrátil k zajímavým turistickým destinacím, pak bude mít jeho práce alespoň nějaký smysl. ()

Bejk518

Velice neotřelý crazy film. Nevím co bych dodal, čekal jsem něco jiného. Nejsem vyloženě zklamán, ale dalo se z toho vytřískat daleko víc. ()

Raziel811

Zajímavý film, který potřebuje opakované zhlédnutí a trochu času. Stejně jako V Brugách i zde se najdou scény, které si člověk z hlavy nevymaže (parádní dialog Walken vs gangter) :) ()

Welsiot

Tohle nebylo ani chytré, ani cool. Příšerně nudné a prostoduché dialogy a do toho strašně slabý scénář. 55% ()

ELDoctorow

Brugy zostávajú neprekonané. Vcelku ma to sklamalo. Nie je to vyslovene zlé, ale čakal som viac a to asi najmä kvôli výborným trailerom. Nedokážem sa však zbaviť pocitu, že práve tie tak trochu klamali telom. Čakal som totiž niečo rozšafnejšie, hravejšie, vtipnejšie (čo spôsobil pravdepodobne ich hudobný podklad) a nakoniec to vo filme samotnom pôsobí až príliš vážne. Ale zas vidieť Walkena v dobre napísanej postave v pomerne slušnom filme je vždy potešenie a keď už pre nič iné tak aspoň to je dostatočný dôvod na vznik tohto filmu. ()

tuntik odpad!

Narozdiel od V Brugách, kde dej mal nejaký zmysel, toto bola riadna zlátanina bez hlavy a päty. Síce sa na to dalo ukecať pár dobrých hercov, ale filmu to nijak nepomohlo. Stratených 109 minút môjho života. ()

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

13.06.2013

Hvězdy jako psychopati?

Hvězdy jako psychopati?

11.11.2011

Režisér příjemného překvapení V Brugách Martin McDonagh (foto) začne příští týden v Los Angeles natáčet novinku Seven Psychopaths. Sehnal do ní spoustu zvučných jmen, ale neobešlo se to bez problémů.… (více)