Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

till85 odpad!

Tak tohle vážně bolelo. Je vidět, že u nás se prostě v klidu nechá skurvit i tahle jinak zábavná show. ()

yarghoul

Originální Wipeout miluju, ale co bylo jako tohle??? Líp než Zeck bych to asi nevyjádřila: "polovinu stopáže věnuje Kramárovi, který se slimáčím tempem sere dráhou půlhodiny, vy přitom nepříjdete ani o vteřinu jeho trapnost". A hlavně, kam se hrabe Bouček s tou slovenou na moderátorské duo Johnů! A tak trochu se bojím, že bude hůř... ()

Holusacek

Originální Americká i Britská Drtivá porážka jsou pecky a tvůrci tohoto Wipeoutu to věděli,rozhodli se proto udělat Česko-Slovenskou verzi,která myslím nedopadla podle jejich představ a originálu se to jen slabounce vyrovnalo.Redaktorskou dvojici jen sotva znám a Boučka nijak nemusím.Co však přiznat musím je to,že byl celý Wipeout obohacen o nějaké zajímavé,nové pravidla,která neuškodila.Velké mínus za nesestříhané působení ve hře,což mě na Americkém Wipeoutu nejvíce bavilo(například zde mohl divák u televize vidět jak si soutěžící počíná na všech překážkách u originálu to bylo sestříhané,že divák viděl u jednoho soutěžícího jak si vede ku příkladu na dvou překážkách,zbytek byl sestříhán,no a zde sestříhali působení na trati je zpola a to po čase skutečně omrzí u originálu nikoliv).Úvody o soutěžících trochu přibrždovaly,ale zvlášt nenudili.Ale proč museli udělat celkově 9 epizod mi opravdu vrtá hlavou,kdyby dali do jedné epizody alespon 4 soutěžící z každého týmu,nebyl by tento pořad taková zdlouhánina,která ke všem všudy trvá 90minut(jen pro informaci originální Wipeout trvá tak 50minut).=35% uvidíme jak půjde pořad dále zatím mně nijak zvlášt nenadchl a Česko-Slovenské celebrity zatím nic moc.(Brzobohatý je samozřejmě vyjímka)...toto bylo hodnocení po dvou dílech shlédnutých až do konce,shlédl jsem po vyneané třetí i čtvrté pátou a po deseti minutách...VYPNOUT WIPEOUT!!!Toto už není komedie,ale skoro drama!To se tvůrci už jako zbláznily?Není to vtipné vůbec a o tom byl původní Wipeout hlavně,ten česko-slovenský si vzal z originálu to nejhorší.Celkové hodnocení:20%tohle se vidět nedá... ()

jaqubko odpad!

Úbohosť maximálneho stupňa! Len to dokazuje kvalitu našich komerčných televízií. Po polhodine som si vypol zvuk a radšej som si k obrazu pustil vlastnú hudbu. Na Americkú verziu sa to ani len nesnaží podobať (skutocny wipeout), totižto v tej ide o zábavu. Ale tu sa snažia zobraziť nejakú vážnosť alebo neviem čo ale jediné čo som cítil je trápnosť. 1. Prečo Poľsko, Československo, Bielorusko a Ukrajina súťažia v Argentíne??? 2. Prečo Slovensko a česko súťaží spolu (zatiaľ si to vysvetľujem tak, že toľko blbcov a úbožiakov sa v oboch krajinách nenašlo) 3. Prečo mi úsmev na tvári vylúdili len trápni moderátori? (btw o tých športovcoch viem viac ja) 4.Prečo sa kurva v každej časti ide tá istá trať??? 5. Prečo do piče išiel od nás Fero Mikloško a Maroš Kramár??? 6. Prečo sme v športovej epizóde nevyužili šancu a neprezentovali neznámich ale úspešných športovcov ale radšej sme poslali tie naše "celebrity"??? 7.Prečo viac počúvame trápne keci Hospodárovej než vidíme akciu??? 8. Prečo mojej mame neboli poriadne vysvetlené pravidlá??? 9. Čo je pointa??? a nakoniec za 10. Odkedy pri šerme (súdiac podľa komentátora) netreba rýchlosť a reflexy??? | Neprešlo jazykovou korektúrou a ani neprejde. Nežnejšiemu pohlaviu sa ospravedlňujem za použité výrazy (normálne také výrazy v komentoch nepoužívam) ale takto to jednoducho nejde! ()

Hans07 odpad!

Trapný Bouček, ještě trapnější Kramár aneb jak češi a slováci odjeli do Argentiny na dovolenou a udělat našim zemím neskutečnou ostudu. Všchni z ostatních zemí přijeli zvítězit, ale ty lojzové co se tam přijeli jenom zúčastnit na to se prostě koukat nedá. ()

taupobraf odpad!

No to mi je len sprostosť. Nemôžem absolútne sledovať tie bludy čo tam trepe ten Libor drbnuty. On je najhoršie čo som na Tv obrazovke videl asi .... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee ()

Bobestom

Nechápu, že ostatní státy mají v týmech pár sportovců a my tam máme přiblblé modelky, missky a moderátory. Sice se na naše soutěžící hezky kouká, ale jsme tam jen pro srandu :D ... Kramár mě ale opravdu rozesmál a pouze za něj dávám 3* :) ! ()

The_God

Pády jsou dobrý, ale bez komentářů Johna a Johna to nemá tu šťávu originálu. A ty rozhovory to sráží ještě víc. ()

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Trápne a nechutné v podaní niektorých účastníkov čs. výpravy, otrasné moderovanie Hospodárovej ako napríklad, že Romanu Škamlovú nám všetci závidia, každý chce jej telefónne číslo... atď. Ako súťaž je to také pritiahnuté za vlasy a má to charakter lacnej kópie. ()

kreion odpad!

nehorázna nuda, ktorú nezachráni ani veľmi aktívna reklama na markíze. Keby to aspoň moderuje taký Leoš Mareš, ale na toho búčka sa nedá pozerať/počúvať. ()

unclejack odpad!

Keby to bolo na mne , zozbieram všetky nahrávky a vystrelím ich do kozmu ako pomstu mimozemšťanom za kruhy v poliach. ()

Hellen.J.Hell

Pokud jsme se chtěli ztrapnit,záměr se povedl.Poslat proti těm frajerům co tam byli za ostatní země naše "celebrity"?Proboha proč????Já zapomněla,TV Nova a Markíza.Už chápu :) ()

ssscream odpad!

Tak tohle je vážně sračka. Týmy stály fakt za vyliž prdel. Ostatní naverbovali olympioniky, mistry světa snad i v zavazování tkaniček a my tam máme playmate, plus další tunu blondýnek, který tam poskakujou jako nejpřiblbější trubky, fotbalistu v invalidním důchodu, dalšího s vymknutym kotníkem a buznu (není to nadávka, sám jsem buzola), kterej při sebemenšim skoku rozhazuje ručičkama jako kdyby měl seskočit s padákem. Přesto (což je další sračka) neustále od Boučka a tý druhý krávy posloucháme jak jsou všichni úžasný, nejlepší, s bleskovym časem, nejexcelentnější a další sračky. Nechápu komentáře typu: "Jeho výkon byl skutečně nejlepší v celé soutěži.", ačkoliv to stálo úplně za hovno s nejhorším časem, kterej kdy v soutěži byl. Navíc typická Nova, která všechno megamaxigigalizuje: "Uvidíte soupeře z jiné galaxie,...", a jde prý hlavně o zábavu - nechápu proč teda celou soutěž provází nejdramatičtější hudba všech dob a provází jí fakt celej pořad. Bouček šíleně přehrává, vlastaně oba dva moderátoři jsou úplně na hovno a nejrdadši by jim dal člověk okamžitě tečku mezi oči. Původní soutěž je zábavná a hlavně v zabavnym stylu a člově se u ní opravdu baví - tahle napodobenina je všechno ostatní v tom nejhorším stylu jakej si dovedete představit. ()

tetraedr odpad!

Proč někdo vezme celkem vtipnou soutěž Wipeout a dá tam Boučka a Kramára. A to ani nemluvě o tom, že v tom šlo o souboj národů, takže tam každý poslal své sportovce, atlety atd... A my?? No to by se to nesmělo vysílat na Nově, protože ta tam radši pošle partu tak nudnejch a sportem nepolíbenejch lidí, že se mi hlava točila dokola jako ve Vymítači ďábla. ()

Heso

V tomto pořadu jsem se za svůj národ styděl. Všechny okolní země nominují převážně skvělé sportovce, kteří naše modely a manekýny jasně rozdrtí. Téměř vždy se nacházíme na posledním místě tabulky, ale podle našich moderátorů za to přece můžou svaly sportovců ostatních týmů a nejdůležitější je že při každém pádu vypadají naše modelky skvěle... Nevím vůbec, kdo náš tým sestavoval, ale byl to asi někdo komu nedocházelo že tohle je soutěžní pořad, který je daleko za americkou, či britskou verzí... ()

Pauleto

Je to jen slabý odvar známější americké verze "Wipeout", kterou vysílá televize Barrandov pod jménem "Drtivá porážka". Zbytečné komentáře našich a slovenských celebrit ještě více této soutěži ubírají na kvalitě. Asi to byl můj první a zároveň také poslední díl, který jsem sledoval. Nezáživné, není o co stát. ()

chaosteory odpad!

Tohle není ani desetina toho, co předvádí soutěžící v originálu. Tady jde každýmu o hovno, tak proč by se měli namáhat. Zpracování je hrůza, ať střih nebo postavení kamery. Čekal jsem, že aspoň Libor bude perlit vtipnými komentáři, ale kdeže. Hrůza, děs. P. S. Moc nechápu ten styl finále, co v Americe zvládá jeden člověk, u nás musej dělat 3?! ()