Gang nemilosrdných dálničních zabijáků, který zajme mladou dvojici cestující napříč zemí, čeká šokující zjištění - nic totiž není takové, jaké se zdá. Záhy je jasné, že unést psychopatického zabijáka nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Nemilosrdný kriminální gang si vezme jako rukojmí párek milenců a odvleče je do sklepa opuštěného domu uprostřed pustiny. Když je ale zajatá dívka zabita, ukáže se, že její přítel rozhodně není bezbranný, a karty se rázem otočí. Členové gangu brzy pochopí, že mají co dočinění s ostříleným zabijákem, který už se postará, aby nikdo z nich nevyvázl živý. (Cinemax)

Xmilden

Tak to je zase jednou paráda. Někoho v Hollywoodu napadlo udělat tvrďáka z Luke Evanse. Tomu klukovi to prostě nevěříte. Nápad přitom není vůbec špatný, ale zpracování je přímo úděsné. Kdepak tady se nepřemýšlelo. 30% ()

darkrobyk

Film je samozřejmě zajímavý do chvíle, kdy jsou rozdány karty, jelikož pak už jde jen o to, jak rychle a jakým způsobem bude vykydlena banda přitroublých zlodějíčků, co nechápou, že na to opravdu nemají. A protože se všichni chovají jako nesympatická hovada, co nechtěj tu unesenou ubožačku vůbec zachraňovat, ale vidí v ní pouze slepičku snášející zlatá vejce (odměna za nalezení), pak se divák jen těší, kdy to budou mít všichni za sebou. Tvůrci tak nepřímo chtějí, abychom drželi palce psychopatovi...Na druhou stranu zde ani jedna z hlavních postav není normální a už vůbec nespadá do ranku kladných. Trochu ubíjející je klišé uječených ženských, ovšem řvou hezky, to zase jo. Nakonec krve je dosti, pěkná ňadra se rovněž dostaví a celé to rychle uteče. Zkrátka:,,Nikdo to tu nepřežije!" ()

S.Quentin QUALE

Dost podivný snímek, který se pořád ještě snažím plně pochopit, abych nemusel říct, že je to kravina. Pokud bych měl zůstat u rovného příběhu alá unesený mladý pár, vražda dámské polovičky, pomsta shodou okolností profi vrahouna na recidivistické rodince, pak bych asi taky musel jít s hodnocením ještě níž, ale......postava Adelaide Clemens mi tam hodně zamíchala kartama. Co ten chlápek byl zač a co vlastně bylo jeho cílem? Proč první slova té jeho kočky byla "She is not going to be same."? a "I will miss all this." Proč se sama zabila? ....jakoby věděla, že brzo umře. Proč měly obě stejnou jizvu? ....jakoby jedna měla být náhradou druhé. No nevím no.....Každopádně když už nic, je to kvalitní gore jízda, takže za mě dívatelnej průměr se spoustou otázek. ()

misterz

Banda kriminálnikov má smolu, že napadnú ešte väčšieho kriminálnika a zabijú mu dievča. Pomsta príde hneď a je riadne krvavá. Niektoré nápady na zabitie priam sršia originalitou, najlepší bol asi ten mlynček na mäso :). Dejová linka pekne odsýpa a od momentu, čo si banda grázlov uvedomí, že sú v riadnom prúsere sa dostaví aj solídna atmosféra. U mňa preto celkom spokojnosť. V každom prípade som nečakal také kvalitné gore efekty. 69/100 ()

pornogrind

No tak to byla jízda.Už nějakou dobu jsem se tomuto snímku vyhýbal a přitom zbytečně.Musím uznat,že ze začátku mě trochu zaskočil zběsilej střih(naštěstí jen v úvodní scéně) a hlavně jsem si nemohl zvyknout na Evanse.Ale postupem času si mě svým herectvím získal a na konci jsem si už jen říkal,že jeho obsazení bylo dobrou volbou,protože roli bezcitnýho psychopatickýho zabijáka zvládl na výbornou.Snímek je totálně bez kladných postav.Za to nabitej gore akcí a krví.Navíc skvělej konec.No 100% to není,ale pořád je to dost dobrá porce kvalitní,krvavé zábavy.A pro ty kdo by měli blbý hemzy se připojuju k EvilPhoEniXovi-najděte si co je STOCKHOLMSKÝ SYNDROM. ()

mzss1

No, tak mám toto dílo za sebou a rozhodně nejsem zklamaný. Film mě celkově bavil od začátku do konce. Není to nějaký superbombový skvost, ale výrazně nadprůměrná záležitost ano. Možná i lépe bych to mohl označit. Jak bych to mohl charakterizovat v kostce ? Asi takhle ikdyž asi nepřesně: Nekompromisný a pěkně brutální thriller s mírně temnou atmosférou, dávkou nepředvídatelnosti, efektně krvavé vyvraždovačky a k tomu minimum, ale aspon pár hororových prvků. Úvod snímku je velmi krátký, mohl být delší, nic nám to moc neukáže, ale přesto je to přijatelné. Dokázalo mě to lehce zaujmout. Dále seznámení s postavami filmu. Zaujala mě dvojice lidí – páru a hned mi bylo jasné, že muž určitě bije onu ženu, která s ním cestuje autem atd. Pak se seznámíme se zločineckým týmem lidí. Trošku popíšu situaci co se stala a pak už nic bližšího neprozradím. Nyní prozradím jen něco, takže minimum k zahájení zápletky. Zločinecký tým, který tvoří několik mladých žen a chlapů se rozhodnou tuto dvojici, tento pár přepadnout a okrást, docela nekompromisně, ale poté se z chlapa, kterého zajmuly ukáže, že je to psychopat, který se z pout osvobodí a začne brutální likvidace. A co se stane s jeho partnerkou, s partnerkou toho psychopata ? To už neprozradím. No, jasně to značí, že skupinka zločinců, kteří se v tu chvíli nacházejí v domě daleko od města se stávají jasným terčem nepochopitelného psychopata. Proč píši nepochopitelný ? Protože jsem ve filmu nezaznamenal žýdný bliží důvod proč je to takový psychopat, proč vraždí jak vyšinutý. Prostě psychopatický zabiják, který si zabíjení přímo užívá. Co se týče samostatných vyvraždovaček, tak ty byly opravdu brutální, krev stříkala všemi směry, i nějaké nápady k způsobu zabíjení. Mohlo jich být víc, jako těch nápadů, ale přesto si to udržovalo pozornost až do konce filmu. Co bych mohl vytknout ? No charakter zabijáka, to bylo celkem jasný, liboval si v zabíjení, ale mohlo k tomu být lepší vysvětlení. Nelíbila se mi jedna scéna, kdy zabiják byl schovaný v takovém úkrytu jaký si člověk sotva dokáže představit.  Nechci to vykecat, ale myslím, že se každý divák tomu musel zasmát. Byl to úlet ta scéna. No, nevím co dál vytknout. Závěr byl celkem dobrý, mohl být lepší, ale i tak jsem s ním spokojený. U tohohle filmu nešlo nic víc ani vylepšit, takže si neumím představit jak by tento film vypadal na plný počet hvězd. To by asi chtělo větší tempo, nebo tak čtvrtý pokračující díl, abych hltal nějakou návaznost atd. Takže nějaká podoba k sérii Saw se zde najde. Spíš bych řekl, že se tohle hodně podobá dvojdílné sérii filmů Collector a Collections. Ikdyž zde není vrah tak profesionální jako v těchto jmenovanných dvou filmech, takže zabíjel kolikrát i v afektu a i se pral aby svoji obět zabil. Tempo má film takové pozvolné, ale žádná hluchá linie se zde nenajde. Něco by se dalo samozřejmě vylepšit. Není to úplně bez chyb, třeba hudba mohla být výraznější, zde moc nebyla. I mohly ztížit atmosféru a tak dále, i scéna kdy se vrah sám málem zabil nožem mi přišla mimo, ale přenesl jsem se přes to. Herecké obsazení je na tom velmi dobře. Neříkám, že šlo o nějaké talenty, ale každý svoji úlohu splnil. Nejvíc mě samozřejmě zaujal hlavní záporák – ten někdy přímo exceloval. Vytknul bych ještě délku, bavil jsem se dost a proto bych ještě tak 20 minut filmu přidal. Takže výsledně se tu najde dost záporů, ale dají se přehlédnout a na to jak je to béčkový film s malým rozpočtem, tak mě to zabavilo. Určitě se k tomu tak ještě minimálně dvakrát vrátím. Jak už tu píše uživatel sniper18, ocenil bych též minimálně jedno pokračování a to se stejným záporákem a podobným dějem. No jako děj je prostý, tak mohl být lepší, ale šlo spíše o krvavé vraždy. Takže jsou zde chyby, ale přesto výrazně nadprůměrná věc. Celkově hodnotím na 79% = **** () (méně) (více)

kingik

Solidně nahypovaný exploitation. Když už jsem si tě jednou unesl a očipoval, tak jsi má a to si pamatuj. A nic na tom nezmění banda zločineckých týpků, kteří tě náhodou objevili spoutanou v kufru auta. Stejně z nich nikdo nepřežije. O to se osobně postarám. Postava Luke Evanse nemá ve filmu jméno a je v titulkách označena jako "Driver" a on sám od pohledu není nejpošahanějším magorem, ačkoliv likviduje ve velkém stylu a s ničím a s nikým se nemazlí. Unesenou obětí je blondýnka Adelaide Clemens. V krátkém sledu je to druhý horor, který jsem s ní viděl a když si to nezkazí, tak by se mohla stát princeznou hororu, protože tento žánr jí jde k duhu. Banda darebáků byla vybrána s takovou všehochutí a také s všehochutí byla postupně likvidována. Je možná škoda, že někteří její členové neměli tužší kořínek. Problém je komu ve filmu fandit. Unesená studentka je jednou z mála kladných postav, ale film nebyl vystavěný tak, aby se jí výrazně fandilo. Logické kiksy byly ve filmu ve větším množství a nedaly se přehlédnout i kdybych chtěl. Unesená netrefí únosce z jasné střelebné pozice, jiná dívka (Laura Ramsey) se nechá nelogicky podříznout přičemž vztah s maniakem nebyl ani trochu objasněný, unesená na útěku si poraní nohu a hned najde v lese obvaz a našlo by se toho i víc. Jenže tenhle hororový subžánr je přece jen orientovaný na něco jiného než na přísné dodržování logiky. A tady se daří náramně. Gore je špičkové, krev chlístá jak z prasátek, maniak si vleze do těla objeti, kterou rozpáře a v tomhle ohledu se film drží vysoko a dynamicky šlape. Vše se podělá až v závěru, kdy divně pojatý konec v podstatě popírající maniakovo předchozí úsilí, mně jednoduše k celému předchozímu konceptu neseděl. Takže tu jednu hvězdičku jsem přece jen nucen strhnout. Jinak velká spokojenost s talentovaným Rjúhei Kitamurou, který od mého posledního setkání s ním, výrazně přitvrdil až to nepřipravený divák nerozdýchá a taky nepřežije tuhle pekelnou krvavou jízdu. Mé hodnocení: 80% ()

Kudly4

Hodnocení jsem si nechal až na druhý den, váhal jsem mezi 4 a 5. Tempo, je už od začátku velmi solidní (velký + ), příběh celkem dobrý a největším plusem je Gore. Takový masakr jsem nečekal ! Evans, jako záporák, hodně slušnej. Výborný, brutální, sexy masakr. Těch pět * nakonec dám. ()

Frajer42

Vraždy mají šmrnc a jsou dostatečně nápadité. Luke Evans mi absolutně do role psychopatického zabijáka nesedl. Jeho role byla napsána v rámci žánru zajímavě, ale neseděl mi tam. Stejně jako mi do svých rolí nesedl kompletní zbytek herců a hereček. Děj je béčková záležitost, která nabízí přesně to, co slibuje. Jen ta forma je dost ubohá. Sem tam se objeví velmi trapný flashback a velmi mě zklamalo bídné rozuzlení. Dialogy byly bídné a celkově u mě panovala značná nuda, ze které mě vytáhlo vyloženě jen pár vražd. Lepší hvězdička. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Asia_Power a uživatel AlistairMir. ()

Campbell

Tak tohle celkem překvapilo. Moc jsem nečekal film jsem si připravil aniž bych věděl jestli je to slasher, upířina, atd... Totálně jsem nevěděl do čeho jdu a nakonec mě film celkem potěšil. Je to sice totálně tupé a postavy jsou totálně bez charakteru ale film mě bavil, nenudil jsem se a vraždy byly celkem obstojné. Evans hrál výborně a ostatní taky nebyli zlí. Film mě překvapil ale jeho strašnou nevýhodou jsou naprosto nudné postavy. ()

Larrysbride

Což o to, ona původní myšlenka zní více než dobře, ale film samotný dopadl tak, že bych raději shlédla sondu do vztahu Emma/driver, popř. trojúhelník Emma/driver/Betty, protože tohle je prostě v samotném výsledku hodně nedotažená nuda... ()

SeBig

Ja myslel že to bude něco o upirech podle obalu a ono hovno. Nakej lovec co loví a zabíjí. Ze začátku to nabere dobrý grady pak už jenom obyčejná prachsprosta vyvrazdovacka. ()

korbitch22

Průměrná vykosovačka, kterou sráží do podprůměru sterilní režie, nenápadité vraždy a tragikomické herecké výkony.Přitom nápad to není úplně špatný, bohužel jakkoliv je námět zajímavý, režisér jeho potenciál nedokáže absolutně využít a divák má vlastně celkem dilema, jelikož na jedné straně stojí narcistický sociopat s xichtem z obálky nového čísla magazínu People, na straně druhé je banda tupých kriminálníků s IQ nugátové koblihy, ze které stojí za zmínku snad jen neskutečně šukatelná America Olivo a mezi tím vším je peroxidní blondýna s Downovým syndromem, která stihla tenhle rok zprznit nejeden nadějný snímek.Takže žádné sympatie si k postavám nenajdete, vražd je málo a i přesto, že gore je slušné, kde nic není, tam ani cikán nebere.Nadějné béčko, které mělo určitě navíc, za den nebudu vědět vo co tam šlo.40%. ()

Chrustyn

Jednorázová a občas až překvapivě brutální hororová jednohubka o partičce gangsterů, kteří rozehrávají souboj s nemilosrdným zabijákem. ()

heyda

Luke Evans je dobrej frajer, to bez debat. Film je to ale naprosto dementní a nechci na něj plýtvat zbytečně moc slov. 20% ()

rollman1

No one lives je ze všech úhlů výborný. Příběh o maniakovi, kterému gangsteři zabijí přítelkyni (čekám až bude pomsta za mrtvého přítele :D) a on se naštve a všechny je chce odkrouhnout. Jak to tak bývá nebude to pro ně hezké. Film má skvělý spád, už od 15-20 minuty film nabírá na obrátkách a akce nekončí, pořád se něco děje. Někdo umře, dialog, střeva na obrazovce, dialog To co se v tom filmu dělo jsem skoro nikde neviděl, až na pár věcí. Luke Evans je výborný a fandil jsem mu od začátku až do konce. Kdo má rád Revenge filmy s výbornými mordy a gore scénami, toto je přesně pro Vás. ()

lillien

Praktiky seriového vraha jsou opravdu hodně povedené a bavily by mě mnohem víc, kdybych věděla, co přesně se jeho autorovi v palici honí. Asi jsem se málo soustředila, ale nějak jsem to za celý film nepochopila. Banda kriminálníků, z nichž skutečně No one leaves, je prudce nesympatická, takže jejich úbytek nevyvolává žádné výjimečné rozhořčení. Luke Evans je příliš hezký na to, aby od něj kudla pod vaječníkem bolela, kor když vám u toho s výrazem zaníceného milovníka cosi šeptá do ouška. V tom především spočívá kámen úrazu, protože když mě vrah neděsí a jeho pohnutky k podivnému chování jsou nepříliš dobře vysvětlené, žádné, nebo nepochopitelně krkolomné, zůstává už jen ta exkurze na lidská jatka a to mě vydrží bavit jen na tři hvězdy. S větším hnusákem v hlavní roli se z toho dalo vytřískat i víc. ()

Pítrs85

Tak tohle mi teda vůbec nesedlo, samotné provedení sice nepatří k tomu nejhoršímu (to určitě ne), ale ten děj... Něco tak trapnýho jsem už fakt dlouho neviděl. Krvavé scény (alespoň některé) jsou možná fajn, ale co z toho, když se jich většina děje mimo záběr. Co se týče hlavního villaina, Luke Evansovi jsem nevěřil ani jeden z jeho jakože drsných pohledů, o jeho debilním nástupu na scénu ani nemluvě. A ta bloncka sice byla v novým Silent Hill jedinej klad, ale tady mě, ani nevím proč, hrozně iritovala. To, že je to spíš thriller než horor, je nakonec možná jedinej klad tohoto jinak hloupého filmu... ()

SOLOM.

Předchozí Kitamurův film Půlnoční vlak se mi docela líbil a tak jsem se samozřejmě těšil na další porci kvalitní řezničiny a tu jsem nakonec i dostal. Přiznám se, očekával jsem ještě trochu větší masakr (dle ohlasů na internetu), ale ve své podstatě si nemůžu zas tak moc stěžovat. Měl bych sice menší výhrady k jisté naivitě samotného příběhu, ale u podobně laděných kousků je stejně nejdůležitější brutální pomsta a co možná nejkrvavější podívaná. Nu a ta nám zde byla nabídnuta ve vcelku slušné porci. Luke Evans se role psychopatického vraha ujal velmi svědomitě a podal solidní výkon. Sice mi trošku lezly na nervy ty filozofické kecy (to však počítám na vrub scénáři), ale jinak předvedený masakr stál za to. Gore mělo slušnou úroveň, krve tu rovněž bylo dostatek a dočkáme se i nějaké té morbidity a brutality, takže co víc si může člověk od béčkového kousku přát. Atmosféra taky nebyla zrovna nejhorší, tu a tam se dostala ke slovu i nahota a hlavně jsem se u toho ani moc nenudil. Však k tomu nebyla ani moc příležitost. Navíc já mám docela rád filmy, ve kterých vlastně není žádná kladná hlavní postava a tak si ti „zlí“ dají pořádně přes hubu, až se u toho lámou kosti i vazy, nebo se ven valí vnitřnosti. Dokonce i celková stopáž byla přijatelná – žádné zbytečné natahování.60% ()