Komentáře uživatelů k TV pořadu (24)

 • NinadeL
  **

  Navzdory nevhodnému uvádění repríz v poměrně dobrém čase, které tomuto formátu rozhodně nepřidává, je občas dobré zachytit nějakou tu perličku. Perličku v podobě vystoupení Stanislava Zindulky, který neváhal a přednesl v mezičase skvělou historku o tom, kterak jako student hrál v Lucerně pod dohledem Víta Vejražky.(12.10.2013)

 • MM_Ramone
  *

  Mohla to byť taká priemerná zábavná televízna show zameraná na premietanie vtipných domácich video záznamov. Podobných relácií sa objavilo na obrazovkách už mnoho. Nie je to nič originálne, ale sem tam sa na niečo také dá pozrieť. Len tak zabiť čas a zasmiať sa na tom ako si nejaký debil rozbije držku alebo keď zvieratá vystrájajú kokotiny. Občas sa tam mihli fakt podarené zábery. Lenže to ako to moderoval nemožný Eduard Hrubeš bolo niečo totálne trapné. Tento starý cap sa naozaj hodí len do tej priblblej Veľkopopovickej Kozlovky. *(24.10.2017)

 • kingik
  odpad!

  Po pečlivém zvážení výkonná rada RPKH (Rada pro kvalitu humoru) jednomyslně rozhodla, že tento pořad nebyl humorný. Pan Eda Hrubeš se neskonale při jeho uvádění nudil, alespon tak působil, a o humor ve svém bilancování či glosování nikdy ani neklopýtl. Výběr starých videí se po čase začal ve smyčkách opakovat. Nebylo nám patrné, co mělo být vtipného na pádech neznámých lidí ze kterých videa z 80% procent sestávala. Rovněž výběr účinkujících většinou směřoval do trapného desetiminutového šaškování před hledištěm. Nejhůře působily jakoby "nepřipravené" etudy či nachytávky, které měly účinkujícího uzemnit. Za ně nám bylo hodně trapně. Je tedy po pečlivém rozboru záhadou, jak je vůbec možné, že se taková antivtipná nemožnost udržela takovou dobu na televizních obrazovkách. Je také nutné ke všem negativním záležitostem dodat, že pořad po letech zcela ztratil na aktuálnosti. Nejvtipnější tedy s odstupem času je pozorovat, jak různí účinkující vnímali tehdejší dobu, a to se bavíme o dílech z let 2000 - 2002. Nejsme si jistí, jestli bychom jako RPKH neměli znovu zavést nepopulární trezor a do něj tuhle vadnou záležitost jednou pro vždy zavřít i s jejich autory. Jistě by se světu humoru ulevilo od dalších nemohoucných umělců a tvůrců, jejichž díla mají stabilně prošlou záruční lhůtu a unikla shodou okolností na svět. Ne všechno jsme schopni kontrolovat a v zárodku úspěšně zničit. Naše hodnocení: 0%(25.8.2014)

 • MikeCool
  **

  TV-pořad (Soutěž / Talk show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 45% (2*) |(21.10.2013)

 • duklak2
  **

  Na 100% vím, že jsem tento "speciál" viděl před dávnými lety. Neváhej a toč mě v dětství celkem bavilo, ale dnes už bych se nechtěl dívat. Některé "scénky" a "klipy" byly tragikomické a dodnes nemohu tak nějak pochopit, proč např. když vidíme klip, ve kterém člověk spadne třeba z výšky na zem, nebo ho "něco" trefí do hlavy, tak se lidé tomu strašně moc smějí. A já nevím proč, vždyť ten dotyčný musel strašně trpět, nebo ne? Prosím o vysvětlení:)(26.8.2011)

 • ARI50
  *

  Speciál moc nepřinese.(14.11.2018)

 • SOLOM.
  **

  No a jsme u toho. Neváhej a Toč - nikdy nepatřilo k mým oblíbeným pořadům, přesto jsem na něj tu a tam mrkl, když už nebylo něco zábavnějšího v televizi. Tyhle ty speciální díly byli snad ještě horší, než ty klasické a to hlavně z důvodu, že většina materiálu co se tam objevil, jsme už viděli v předešlých dílech. A málokdy to vyhrál vážně ten nejzábavnější kousek…(4.12.2018)

 • Danny F.
  ***

  Něco málo z toho bylo vtipné, né však ty pomalu smrtelné pády a bolestivé rány. 55%(18.3.2012)

 • otík
  **

  Když ve speciálech je domácího videa téměř méně než v tradičních krátkých dílech, nebude zde něco v pořádku. A navíc ani s hosty ani nebyla taková zábava. Edu Hrubeše mám rád, ale tohle nebylo nic výtečné.(24.7.2013)

 • tuntavala
  *

  smutne.(26.8.2016)

 • Casablanca
  *

  Jen nechápu, že to opakují!!!(9.10.2013)

 • Paity
  *

  Na to, že to byl speciál, tak mě přišlo, že koukám na regulérní díl pořadu, který ale trval jen o něco déle, než normálně.(27.5.2013)

 • rakovnik
  **

  Díky speciálním hostům mi Speciál pořadu "Neváhej a toč" přišel nudnější, ukecanější. Navíc mnozí hosté prostě vtipní nebyli.(5.8.2015)

 • VeverkaLesni
  **

  Mozna kdysi, kdyz nebyl youtube beznou veci, byl tento porad zabavny. Dnes je ale na konci sil.(24.2.2016)

 • Ydrosten
  odpad!

  Už úvodní znělka, ve mě vyvolává dávicí reflex. Eda Hrubeš přiběhne ( tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk ) na pódium, a uvede prvního zoufalce z rodu hereckého ( Bohdalová ) Ta má hned připravenu repliku ( instantní smích ha, haha, haha, hahahahaha, ha ha tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk) Neřekne ani 3 slova ( instantní smích ha, haha, haha, hahahahaha, ha ha tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk) a už ji Eda háže nenacvičené udičky,( tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk ) aby se neztratila protože je tupá jak ťamanský kuchyňský nožík za sotopadecát. A pustíme si nějaké klipy - po 20 minutách nudného skřehotání Bohdalky které je otravnější než přenosy z parlamentu ( tuc, tac, hvíí, íhrrr, bum, bác, kvííík, huíí, tata, ééééu, uéééé ) A to se celé opakuje z dalším zoufalým hostem ( tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk )(18.12.2014)

 • Everyone
  odpad!

  Pořad a jemu podobné, jenž byl vytěsněn fenoménem YouTube.(21.12.2015)

 • bohhous22
  *

  Navzdory pořadu Natočto dávám této obdobné fraškovité ztrátě času jednu hvězdu za distigovaného moderátora Eduarda Hrubeše.(27.10.2014)

 • Sakulnikov
  *

  v dobách před youtube trochu zábavné, pak už ne ...(9.10.2013)

 • Sanr
  odpad!

  Když se na to divám z odstupem času je to strašné. Klipy jsou většinou nahrané je to ubohé, nezasměju se žádnému. Moderátor tomu nepřidal ba naopak celkově je to trapné. Kdysi jsem se možná smál ale nevím čemu teda :-)(5.8.2013)

 • Mark1983
  ***

  Mám u toho stejný názor jako u nespeciálu.(18.6.2016)

 • GCorsini
  odpad!

  Jednou a dost, ti co neviděli, nekoukat.(15.1.2017)

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace