poster

Pavouci útočí

 • USA

  Camel Spiders

 • Slovensko

  Pavúky útočia

Sci-Fi / Horor

USA, 2011, 82 min

 • kaylin
  *

  „Pavouci útočí“ jsou prostě slabota. Wynorski nepřišel ale vůbec s ničím, co by snímek trochu ozvláštnilo, co by ho alespoň trochu udělalo zábavným. Není zde humor, kterému by se dalo zasmát, není zde dobrý trik, není zde překvapivý vývoj, není zde jednoduše nic, co by skutečně stálo za to a co by bylo dobrým důvodem pro to, abyste si snímek pustili. Wynorski je tragicky nudný.(25.2.2017)

 • evilmind
  *

  Standardní Wynorskiho krávovina - možná lepší počítačoví pavouci, než bych čekal, ale o to horší, je jak se bere moc vážně. Nejvíc mě bavilo, jak občas charaktery reagují neadekvátně počítačově upravené scéně, která právě odehrála, a úplně jsem si představoval jak jim při tom asi režisér líčil, jakou epickou hrůzu si mají představit že bude ve finále vidět. Reálně ovšem skoro každý útok vypadá tak, že se postava chytne za obličej, a začne se zuřivě válet po zemi, a k tomu se pak dokreslí nějaký pavouk. Každopádně bych u pouštních pavouků, tak pěkně zpropagovaných notoricky známou fotkou amerických vojáků z Iráku, čekal něco podstatně jiného - tohle je prostě jen stokrát přechroustaný námět, kde dostali zřejmě už jinde použití pavouci jen jinou texturu v animačním programu...(7.1.2012)

 • Peytl
  *

  Žánr označený Sci-Fi/Horor/Prdel k posrání je mému osrdečníku i konečníku velmi blízký a pokud je pod ním podepsána taková persóna jako je Wynorski, je úspěch zaručen a já již týden před uvedením na nějaké TV, těsně před krachem a sekundu po Ivetě, která má tolik prachů, že i moderátory si vysřihují z kartonu, nemohu dospat, trpím žaludeční neurózou a zastavuje se mi menzes. Pavouci útočí je zrovna takový exkluzivní exemplář. Hm, tak jedeme...Sveřepí pavouci zavile vyli na bílý měsíc!!! Ten, kdo stojí u zrodu těchto podivných hmyzích zvuků, je právem čekatelem na medaili Mladý entomolog s mozkovou obrnou a i klasicky úžo triky by zasloužily, aby jejich tvořitelé (rozuměj, kucí, more, ze zvláštní) dostali pro příště nové verzatilky a úhelník. Nebudem tak bláhoví, abychom očekávali nějaký příběh, ale není ho třeba, neboť vše s přehledem zachrání celá plejáda znamenitých loutek, které před sebou hrnou hromady uječených velbloudích krabouchů. Moc pěkný byl Škrhola a zaujala mne i originální princezna s knírem... moment, cože?? Že to nebylo loutkový? Tak to je ovšem v hluboké prdeli, zrovna jsem chtěl vyzdvihnout preciznost loutkoherců a téměř 100% práci retušérů vodících lanek. Nicméně jsem se zachechtal, až se mi péro zelenalo, navzdory skutečnosti, že se horomediový guru rozhodl, že se tentokrát bude brát smrtelně vážně. Pičus.(14.3.2013)

 • Wacoslav1
  ****

  Pecka tak velky Jim mne opet dostal bohuzel se mi tenhle film podarilo sehnat jenom s Polskym dabingem takze jsem prisel o jednu z hlavnich slozek Wynorskiho filmu dementne vtipne dialogy ale i tak sem se nenudil jenom skoda ze pekelny tempo z uvodu nevydrzi celej film ale ten konec byl opravdu ok jinak Souhlasim z Campbellem a pridavam svoje zjisteni ze holt skvele stranky CSFD neslouzi k nicemu jinymu nez k permanentnimu stirani tehto zabavnych a kvalitnich odpadu holt je to tu samej kritik a reziser a urcite by to natocili lip no mozna kdyby meli vetsi rozpocet tak by to bylo presvedcivejsi ale urcite by nezvladli ten Jimuv nenapodobitelny styl kterym svoje zetka povysuje na specialni druh umeni i kdyby mi ten film nekdo pustil a ja nevedel kdo to delal tak behem 5 minut to poznam ja mam taky rad pavoucky a na ty nektery radobychytraky a znalce se muzu zvysoka vysrat(1.5.2012)

 • tron
  *

  Tak toto je asi bez komentára. Armáda je tu nečakane za tú dobrú a zaujímavé sú i „pukajúce hlavy“, tým by sme ale so všetkými plusmi, ktoré toto céčko ponúka, pomaly ale isto končili. Ani som si neuvedomil, že sa pozerám na C. Thomasa Howella a Briana Krausea. Zle, zle, zle Pavúčie filmy, česť výnimkám, stoja za vedro slizu. Chcel som povedať za hovno.(31.12.2016)

 • - Anglický název pro zabijácká stvoření Camel Spiders vznikl během válečné operace Pouštní bouře, kdy nacházeli Američané solifugy na tělech mrtvých velbloudů. Z toho vznikla legenda, že jsou solifugy schopné zabíjet velbloudy, díky čemuž získali pojmenování Camel Spiders. (Laca1313)

 • - Solifúgy netkajú siete, nemajú jed (okrem jedného druhu žijúceho v Indii) a nevydávajú nijaké zvuky. (beso74)

 • - Stvoření ve filmu nejsou pavouci, nýbrž solifugy patřící do stejné třídy pavoukovci, stejně jako např. roztoči nebo štíři. Narozdíl od pavouků však solifugy nejsou jedováté, ale k lovu používají silná kusadla. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace