Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky. Bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně „nedotknutelným“, přesně takovým se stane jejich přátelství… Komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A o tom, že i nejméně pravděpodobné spojení melancholického multimilionáře a extrovertního recidivisty může humorně zapůsobit na diváka a může se z něj stát kasovní trhák. (oficiální text distributora)

NatyR

Kamera a vizuální stránka nebyla úplně perfektní, ale příběh to dohnal. Skvělí film, který doporučuji každému. ()

Tereza11

Větší protiklad přátelství byste asi hledaly jen těžko ...ale oba herci podávají skvělé výkony.... Jak černoch z ghetta začne pracovat pro ochrnutého milionáře a pořádně mu spestří život....mělo to příjemnou stopáž, film mi utekl stejně rychle, jako Kožený s našima prachama... ()

J.O.H.N.Y

Nádherný snímek o ještě nádhernějším přátelství. Abych řekl pravdu moc jsem od filmu nečekal, ale o to více jsem byl uchvácen. Je to jedna z těch komedií u kterých se neuvěřitelně pobavíte a zároveň ukápnete slzu. Příběh skvěle doplňuje Einaudiho hudba a o hercích ani nemluvě. ()

mortimerm

Naozaj top 10. Film vyniká vďaka námetu skutočnej udalosti a je spracovaný tak, že diváka zaručene pobaví. Myšlienka nedotknuteľného priateľstva, kombinácie aristokracie s modernou dobou je naozaj veľmi pekná. Určite aj 97%. ()

r3musko

Po druhom zhliadnutí upravujem komentár aj hodnotenie. Film vyniká v komediálnej aj dramatickej rovine. Jeho devízou je vývoj postáv a chémia medzi nimi. 10/10 ()

ExtrezyCZE

Tenhle film si vážně zaslouží své hodnocení je to výborné propojení dramatu a komedie jen málo věcí mě dokáže rozesmát ale tenhle film to dokázal svými vtipy v dramatických scénách. Výborný příběh nedokážu uvěřit že tento příběh je podle skutečné události. Výborný filmový kousek a líbí se mi že je vněm zasazená světlá stránka marihuany. Film ode mě dostává 6/5* takovýhle film dlouho znovu nevýjde :) ()

Sof Raven

Táto sfilmovaná dráma podľa skutočnej udalosti diváka zaujme nielen neľahkým osudom hlavných postáv z dvoch úplne rozdielnych vrstiev, ale aj správne ladeným humorom, ktorý dáva príbehu ten správny „šmrnc". Je dôkazom toho, že aj dvaja úplne odlišný ľudia sa môžu stať priateľmi a vedia si vzájomne pomôcť a pochopiť sa. ()

Foxlady1

Tenhle film je prostě balzám na nervy :-) doporučuji vždy, když máte blbou náladu nebo nutkání začít se sebelitovat ;-) ()

Blablador

Kdyby nezasáhla politická korektnost a namísto přiimigrovaného afrofrancouze by hrál opatrovníka normální bílý řízek tak jak to bylo ve skutečnosti, spusta scén ve filmu by měla úplně jiný nádech a dám tomu plný počet. Takhle je to neomarxistická propaganda, kladivo na užitečné předsudky a citová vydíračka, i když dobře zpracovaná. Nasrat. Nebudu si vyplachovat mozek hovnama a víckrát si to nepustím. Africké krimininálníky tu nechci. ()

Maratonec

Tohle je mazec od začátku do konce. A to film začíná téměř koncem! Živel Omar Sy je raketa a F.Cluzet je cíl. Výbuchy smíchu a salvy emocí prýští jak v Karlových Varech minerální pramen. Ukázka toho,co všechno si můžou dva zcela odlišný lidi navzájem dát! Film jsem si s chutí pustil několikrát a i když jsou okolnosti příběhu místy velmi dramatické, život pod taktovkou optimismu vítězí na plné čáře. ()

gagun

V době, kdy už jsem znal jen dva druhy komedií- Troškovi píč....iny a na ně navazující americká trash comedy a koukatelné, ale málo humorné eskapády, dvou hodin pláče a minuty smíchu, přijdou Nedotknutelní. CO k nim říci- já nevím, prostě je to film který musí vidět snad všichni, nálož skvělého humoru na perfektním příběhu. Dvě hodiny udělají PUF a vy pláčete od bolavé bránice. ()

Zikfryd

Skvěle zpracovaný příběh, jehož hlavní hrdina je tělesně postižený. Autoři přesně dodrželi hranici, kdy si z tématu mohou tropit legraci a přitom zůstat galantní. Ve filmu vystupují poměrně neznámí herci, ale rozhodně docílili maximální kvality. ()

eleddar

Film mi naprosto učaroval. Opravdu úžasný příběh vyprávějící o náhodě, která přivede chudého černocha, žijícího na okraji společnosti, k snobskému bělochovi jen proto, aby vznikl příběh plný přátelství, smutku, smíchu a krásné hudby v podání Ludovica Einaudiho. ()

xmarek

Naprosto úžasně "devinován" protiklad obou hrdinů. Podstata bezmoci je i absencí strachu. Zoufalost je hnacím motorem pro oba dva zůčastněné. Krásný filmu u kterého jsem se neuvěřitelně bavil. ()

d-nao odpad!

Typický galský černoch, ktorý v živote robiť nebude. Maximálne tlačiť vozík s nesympatickým rainmanom a predstierať, že všetko je nakoniec ružové a aj na hnoji svieti dúha. Kam ta Európa speje? ()

JohnyRicPic

Scénář, který psal sám život bývá dost často zárukou kvality. Ne jinak je tomu i u Nedotknutelných. Herecké výkony tak živé, uvěřitelné, že v jednu chvíli cítíte lítost, pak zase upřímný hřejivý smích, následně hořký smutek a hned na to se doslova válíte po podlaze v křečích od bránice, to je na čem tenhle film staví. Není potřeba to déle opisovat. Museli byste mít srdce z ledu, aby se vám tohle nelíbilo. ()

Seamaid

Naprosto úžasný film, který mě vzal za srdce. Je natočen podle skutečné události, což přivádí člověka ka zamyšlení. ()

andy60

Bylo to tak "hezké", že jsem se přistihl, že mě během filmu několikrát napadlo, že tohle je natočeno tak "chytře", aby to zasáhlo snad všechny divácké kategorie. Nechci tím poukazovat na to, že to byl předem naplánovaný kalkul režisérské dvojice, ale na mě to tak působilo. ()

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,… (více)

Tom Hanks a švédský hit

Tom Hanks a švédský hit

22.09.2017

Hollywood momentálně neblázní jen po superhrdinech, ale i po předělávkách výrazných evropských filmů. Remake Nedotknutelných s Bryanem Cranstonem už je natočený, Jack Nicholson si zahraje v novém… (více)

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

29.08.2017

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na… (více)