Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů (TV Prima)

JARDAHONDA

Nadupané káry jsou moje krevní skupina. Automobilové ikony : Clarkson, Hammond, May se stali určitým inventářem britského pořadu. Skvělé testy, kterým nechybí drive, žádné klišé... Vše je navíc natočené s určitou lehkostí a vtipem, kde si to divák opravdu užívá.... Závěr = ***** ()

Lenykov

Hmm... autům nerozumím a řídit umím asi tak jako Babica vařit, ale přesto mě tento pořad tak moc baví. Miluju anglický humor a díky moderátorům Clarksonovi, Hammondovi a Mayovi si ho zde užívám naplno. Díky! ()

P/\/EL

obsahově zajmavý, ale forma už mi vyhovuje méně - příliš mnoho efektů..pestré, ale občas přeplácané.. ()

henrybrno

Pořád lepší a lepší. Alespoň z mého pohledu. Nejsem fanda starších aut a právě proto mám raději novější díly. Je neuvěřitelné, že neustále přicházejí s něčím novým i po tak dlouhé době vysílání. 85% ()

FidoKuba

Hrají: Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May // Takhle málo stačí k dokonalosti! Jestli bych dal něčemo 100% tak asi Top Gearu =) ! ()

ouf odpad!

Jedinej díl a POVIDÁM DOST. Když sešlápnete pedál až na podlahu jede to jako kdyby byla pod kapotou místo dvanácti válce šestnáctihlavá osmnáctiletá saň , lidičky připadám si jako jako jako bych seděl doma v gauči a vůbec jako . Pro větší požitek vypínám trakci vy banáni o´´ooóoóoó klárksooónee seš si jistej? nééé é . (miluju tyhlenz třeskutě vtipný průpovídky servírovaný partičkou teploušů) Jako to nestačí , právě mi dosedá na střechu vrtulník tak se podívejme co unese německej bručoun ! TO vás snad nezajímá kolik ten MERKL unese? vždyť je to zajímavý a důležitý faktor každého automobilu , vite! Dnešní lahodivý , velice podstatných parametrů plný díl nepostrádající přízemní imfatilnost zakončíme skokem do bázenu na zahradní párty kam jsem byl přizván jak jinak než borec nakonec . Ano Ano opravdu !! (skočil s merklem do zahradního bazénku kripl.) V tom vypjetí zapomínám zmínit jak jsem si cestu krátil přes vojenský prostor SAS kde se mě snažilo zasáhnout asi 44 tvrdejch hochů (tušim útočnou puškou G3). Strašlivá legrace. Všechny ty klárksoni - hamondi a co já vim kdo všecko by zasloužili napadnout .Hovínka. Tenhle cirkus by měl nosit název ?,, Když buzíci chytnou mízu " Zbytečně poznamenávaj mladejm makovice jelikož potřebnejch informací se životem slučitelnejch nabízí tento skvost velmi pomálu . Všichni -dykové-kotkové-tachecí-leošové-davidové ,popadněte se za pacinky a společně usedněte před metrovou úhlopříčku k pořadu TOP GLEAM.(opravdu duchaplný komentáře vystavujete např.: ,,Nejsem zas takový fanda automobilů" - a proto se dívám na top gleam a proto dávám pět hvězd ! ááá ááá Jakej doktor? , tohlenz nejde pochopit .) Tento pořad čeká napadení. ()

bassty_1_

Po shlédnutí jednoho dílu mě to, jakožto fanouška čtyř kol, donutilo vidět všechny ostatní. V tom je síla Top Gearu. Není to jen plytké mumlání o technických parametrech aut. Je to především slušně propracovaná automobilová show. Trojice moderátorů vás nenechá v klidu. ()

pocasi-007

Zábavná show o autech, kde se dokonale skloubil vtip s informacemi o autech. Nejzábavnější jsou určitě speciály, za mě určitě Zimní olympiáda a Tři králové. ()

Brisingr

Tři blázni se spoustou šílených nápadů se sešli a........vznikl z toho Top Gear. Podle mě jeden z nejlepších pořadů, jaké kdy BBC vyprodukovala. Úžasné na něm je to, že dokáže přitáhnout k obrazovce nejen nadšence do aut, ale i běžné diváky, kteří v hromadě pneumatik, plechu a elektrických obvodů nevidí nic tak výjimečného. ()

Hidoshito

Přestože jsou mi auta úplně ukradená, tenhle pořad mě fakt baví! I s LeBlancem to byla pořád solidní zábava, ale 27. série s dalšími moderátory bohužel zamířila k odpadu, takže tímto pro mě pětihvězdičkový Top Gear definitivně končí a zbývá jen Grand Tour. ()

oskarmovie

Nevidel som ešte lepší a hlavne zábavnejší seriál o autách.Páči sa mi kritika testovaných áut .Keď Jeremy prirovnal tlmiče jedného auta k použitým pytlíkom od čaju. :) Časti v Afrike ,Vietname či Rumunsku,závody na okruhu a popritom hlášky všetkých troch moderátorov, ale myslím hlavne Clarksona nemajú chybu. Keby si kamarát Paula Walkera pozrel časť kde Jeremy hovorí o ESP v Porche, tak by sa mohli vyhnúť nešťastiu ktoré ich stretlo. :( ()

tinedzer

Perfektné a strhujúco vtipné prelínanie sa humoru a vysokej rýchlosti. Teda ak to nie je vašou ekoideológiu zaradené ako neprijateľné, nech je to akokoľvek vtipné (whack) P.S. Vždy som fandil Hammondovi, i keď najzábavnejší je Clarkson. ()

rebel2009

Svižné, poutavé, originální, zajimavé testy a hlavně speciály. Křeček, květák a šnek, moderátoři, kteří mají charisma a ukázka velkého kamarádství, někdy na zabití, někdy k smíchu.... ()