Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů (TV Prima)

LordLaser

Úprimne lepšiu dokumentárno-zábavnú show o motorizme som nevidel. Nielenže točia a testujú rôzne autá- športové, SUV, autá za rozumnú cenu, staršie modely a naopak tie najnovšie atď., ale pobavia radami pre spotrebiteľov, rozpormi medzi trojicou, ich vzájomným hašterením a podpichovaním, humor servírovaný v anglickom štýle. Musím spomenúť challenge typu porovnávanie rýchlosti auta s verejnou dopravou, loďou, lietadlom, bicyklom, poštou. Jednoducho ešte dnes si pozriem diely, ktoré som videl 3-4x. ()

Sasancca

Pět hvězdiček a to mě auta vůbec neberou. Nerozumím jim, ale v Top Gearu by se snad mohli bavit o sklízení brambor a stejně by to bylo pořád zábavné. ()

Rorschach_SK

Najlepšia relácia o autách je taká, v ktorej sa nedozviete skoro žiadne dôležité veci o danom aute - teda a okrem počtu koní, maximálnej rýchlosti, zrýchlenia z 0 na 100 a ceny. Kde autá slúžia skôr ako kulisy pre výborný anglický humor, šialené závody a projekty a v neposlednom rade dnes už legendárne cestovné špeciály. Kde sa moderátori medzi sebou urážajú, robia si naschváli, podrazy a kde medzi nimi funguje úžasná chémia. Kde platí, že pri cestách treba kolegu s pokazeným autom nechať na pospas svojmu osudu. Kde máte vyklonovaného dokonalého mlčiaceho pretekára, jazdiaceho lepšie, než najväčšie legendy Formule 1. Jedným slovo, takou reláciou je práve Top Gear. ()

Kylikian

Vysoke hodnotenia Top Gearu su asi na celom CSFD pre mna najvacsou zahadou. Vsetko, co ti traja dementi robia, je nahrane podla scenaru, absolutne neprirodzene a preto totalne nudne. Aj ked casto tvrdia, ze sceny boli tocene spontanne, uverit tomu moze len totalny idiot. Na tomto seriali nie je prirodzene a spontanne vobec nic. ()

dasl

Ak reláciu o autách dokáže sledovať moja manželka a ešte si to aj nabudúce sama pustí -----tu už niet čo komentovať ----- veľká škoda že prestali natáčať ()

Deyv_1212

Není to pořad pro lidi co berou Mladoboleslavskou slepičárnu a smradlave VW jako vrchol automobilismu.... Tady jsou hlavní superauta a černý britský humor těch tří bláznů :) Plus mě opravdu pobavili komentáře kde si tu lidi stěžují že v pořadu o autech jsou jenom auta :D :D ()

Mckay

Tento magazín udělal revoluci v automobilových magazínech.Začali recenzovat auta úplně odlišeně než ostatní pořady co to brali vážně.Neřeší pouze technické parametry a nemluví o nich celí pořad , ale vše důležité řeknou v pár větách a pak auto "recenzují" s nadhledem,vtipem a řeknou k němu svůj vlastní ,lidský a upřímný názor.Navíc s auty dělají to ,co by vás snad ani nenapadlo.Různé zátěžové testy,závody,skoky,utopení,zničení atd.To v jiných pořadech není. Tam jen jezdí po okreskách a řeknou jakou to má spotřebu.Navíc pořad má od konkurence z cela odlišnou strukturu.Každý díl přijde nějaký host,je tu Stig co s auty zajíždí časy ,což se dostáváme k tabuli časů testovaných aut atd. je toho dost.Ale to co pořad dělá nejvíce originální je moderátorská trojice.V jejich podání a přístupu dělá tenhle pořad originální a právě oni BBC vydělávají peníze a to ještě nesmím zapomenout na geniální speciály,které jsou neuvěřitelně zábavné a ještě více šílenější. 95% ()

Richmond

Najlepší! Najúžasnejší! Spája dve veci ktoré mám rád: Humor a autá. Neskutočné typické európske (britské) drobné sketche rôzne súťaže celebrity, vtípky. Vrele odporúčam tento magazín je extra klasa!!! 100% 5* ()

Duffman 97

Nevěřil jsem že z dokonalého pořadu jde udělat ještě lepší pořad.A ono to jde.Hlavně je to výbornými speciály.To platí do roku 2016 kdy se kreténi z kanclu rozhodly vymněnit kvalitní obsazení na nezkušené a nudné rádoby moderátory Matta( jako Joey byl skvělý) a Chrise.Poslední díl s Clarksonem,Mayem a Hammondem byl celkem dojemné rozloučení s pravým Top Gearem. ()

Welington

Abych se přiznal hned v úvodu, nejsem fanda aut a všeho, co s tím, byť jen zdánlivě souvisí, spíše naopak. Jsem na tyto věci dokonce trouba a jediné, co rozpoznám zcela bezpečně, je vůně benzinu, která mi ale celkem sedí. Nicméně tenhle pořad je snad pro všechny znalce i analfabety. Je to pořad, který je, ačkoli vím prd, nesmírně, díky moderátorům i hostům, které si zvou, skutečně geniálně zábavný. Příjemně baví a to takovým způsobem, že i neznalec, se možná něco sem tam naučí. ()

LucillaK

Moc se o automobily a o celý ten průmysl nezajímám, ale tohle je pro mě starý dobrý pořad, který sleduju už nějakou tu dobu a přesto vždycky vylepší náladu. A jako bonus sympatický Clarkson, May a Hammond. :)) ()

Anděl

Díval bych se na to snad donekonečna! Sledovat jak si 3 skvělí moderátoři dělají při cestách naschvály, dívat se na to jak jsou vždy dva proti jednomu a pak se vše zas otočí, dívat se na ty šílenosti co s auty dělají no a nakonec se i podívat na auta, která mne alespoň trochu berou a zajímají - to mě prostě neomrzí:D Ten pořad má prostě všechno. ,,Někteří o něm říkají, že si myslí, že Star Wars je dokument. Někteří říkají, že obrys jeho levé bradavky má ten stejný tvar jako okruh na Nürburgringu. My jenom víme, že se jmenuje Stig!'' ()

710.cz

Pro mě je auto dobrým sluhou, ne modlou. Navíc tady ani neobstojí proargument o britském humoru. Ale chápu, že v době, kdy si spousta mužů dá na profilovku fotku svého auta místo rodiny, je tenhle pořad populární.  Výjimkou jsou TopGearácké speciály (Patagonie, Afrika, Vietnam...); ty mám opravdu rád. ()