Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů (TV Prima)

Nocturno culto

Co k tomu víc dodat, těžko by se hledala víc rozdílná trojice moderátorů než ta která tam momentálně je ale zároveň je to dokonale vyvážené..Jezza to táhne, jeho politická nekorektnost, břitký humor a zásadové názory jsou v perfektním protikladu vůči Jamesově intelektu, rozvaze a pragmatičnosti a celé to tmelí rozevlátý Richard v kytkatých košilích a štěněčíma očima..Závidím jim, že se vozí po celém světě v těch nejlepších kárách ale nic naplat, aspoň máme na co koukat ..Doufám že se tenhle tým, po ukončení spolupráce s BBC, objeví někde jinde, s neméně skvělým konceptem motoristického pořadu jako byl tenhle Top Gear .. ()

boni

V autech se moc nevyznám, respektive mě vůbec nezajímají. Automobilový sport nepovažuji za sport, auto prostě a jednoduše považuji za prostředek, kterým se přemisťujeme z bodu A do bodu B, a přesto Top Gear zbožňuji. To je dle mého soudu dostatečně flagrantní vyjádření kvality. Sice jsem neviděl všechno, ale i tak si dovolím tvrdit, že kvalita jednotlivých epizod je opravdu na konstantní úrovni. Určuje ji v prvé řadě obrovský rozpočet, který BBC díky průměrné světové sledovanosti okolo 300 milionů lidí Top Gearu dala, a v řadě druhé až neuvěřitelně sehraná moderátorská trojice, jenž vše podá erudovaně a zároveň s mimořádně infantilním humorem. V jednotlivých dílech většinou přeskočím minimálně celebrity v autě za rozumnou cenu, to mě vážně nezajímá, a někdy i testy méně zajímavých aut, ale jakmile dojde na hlavní zápletku, tak si můžeme být jisti, že to bude kvalita. A když nám ještě čas od času do toho hodili nějaký ten speciálek, tak to už si musíme zákonitě - a s maximální lascivností - mnout pytlík. ()

mirak2

Instantna sranda :) PS: ouf, tvoja vyjadrovacia schopnost je na urovni 4rocneho dietata, ani pri nich netusim, co chcu povedat ()

rejvn

Amerika má Chucka Norrise, Británie má Stiga :) Miluji auta, miluji britský humor... spojíme-li to dohromady, máme tady vinikající seriál který vás vždy něčím zaujme i když zrovna nejste fanda do aut, Speciály jsou vyloženě třešnička na dortu. Varuji - je to velice nakažlivé a nikdy nezůstanete u jednoho dílu. ()

Maniik88

Poprosím tých, ktorým sa nepáčia autá, anglický humor a podobne, aby sa neunúvali komentovať tento skvelý seriál o autách a dávali mu hodnotenie odpad a tak, mne sa napr. nepáči Harry Potter, no tak som ho nepozeral, prípadne jeden diel, ale nedám tomu odpad, za to, že k tomu nemám vôbec vzťah, pretože to má svoje kvality... ()

dwyane

Nejlepší show o autech, která kdy byla vytvořena! Záměrně nepíšu pořad, který by se zaměřoval na testování aut z odborný, praktický a uživatelský stránky. O to zde většinou ani nejde a to je dobře. Jinak by zařadil po bok nepřeberného množství motoristických pořadů...bla bla bla moc keců a prd z toho, každý je odborník a profesionál a ví přesně, co je na tom auto dobrá a co špatný. Proto jsem rád za podobu Top Gearu, kde proti sobě stojí naprosto nesourodá trojice moderátorů se svými názory, bez kterých by Top Gear nebyl zdaleka takovým, jakým je. Jen škoda, že je seriál svým obsahem tak moc vzdálený realitě a možnostem většiny diváků. Na druhou stranu, koho by ale bavilo koukat na pokus o vtipné a sálodlouhé testování třeba Peugotu 307, když může koukat na Stiga, jak jede bokem v Hammerheadu nejnovějším Italským supersportem!:) ()

Kinpr

Výborný pořad o autech, který si na nic nehraje. Jediné, co mě opravdu strašně irituje, jsou někteří VIP hosté, co musejí projet dráhu co nejrychleji v "lidovém" voze a hrozně u toho nadávají, čím pomalým to vlastně jedou... jinak May je opravdu nejlepší!!! ()

topi80

Perfektní zábava se sehranou trojkou. Povýšeně ješitný Jeremy, ztřeštěné velké dítě Richard a flegmatický James servírují zábavu, při které si divák klade otázku, kde na ty blbosti chodí, a po celou dobu po sobě střílí třeskutě jízlivými poznámkami. Role každého z moderátorů se pěkně zdokumentovala v jednom z dílů, kdy soutěžili o to, kdo bude mít nejlepší obojživelné auto. Jeremy přijel suverénně s jakousi nadupanou károu, Richard s infantilní radostí poskakoval kolem těžkotonážní krabice a James si to spokojeně přihasil s jakousi obludností, ve které byl zapíchnutý stěžeň. Také dnes jsem viděl vypečenou disciplínu. Pánové si koupili co nejlevnější auta a pak každý vymyslel soutěž. Jednou z nich bylo nacpat do auta psa (což u takové Toyoty IQ šlo docela špatně, zvlášť když pes byl bernardýn), projet okruh co nejrychleji, ale zároveň tak, aby pes neměl touhu řidiče sežrat, a při dokončení úkolu se ještě zkoumalo, jak spokojeně či nerudně se pes tváří. ()

ratchet

Výborný motoristický magazín, kde se opravdu něco dozvíme o autech a s humorem. Po každé, když dokoukám díl tak se směji ještě ráno. Jejich výborné hlášky, zábavné speciály nebo legrační úkoly s auty jsou boží. Tito tři kašpaři dokážou opravdu pobavit. Škoda, že se Top Gear rozpadl a nemůžu sledovat tyto šílené dobrodružství. ()

Scraffy

Vynikajúci britský humor. Hlavná trojka Clarkson, Hammond a May sú spoločne veľmi dobrý a hádžu hlášky, ako na bežiacom páse. Majú geniálne nápady, ktorými pobavia a zaujmú aj tých, ktorý sa o autá zaujímajú veľmi málo, až skoro vôbec. Ako aj ja. Toto je určite jedným z najlepších televíznych programov, aké sa kedy vysielali. Môžem sa pochváliť, že som videl takmer všetky časti a stále ma to veľmi baví. A tie ich špeciály nemajú chybu! Tie sú zrejme to najvtipnejšie, čo som kedy videl ohľadom televíznej produkcie. Naozaj vydarené. Len škoda, že keď táto trojka odišla, tak to stratilo šťavu a aj keď som dal tým novším častiam šancu, tak ma to už jednoducho nebavilo. To si radšej pozriem nejaké staršie diely. Ale aj tak si to zaslúži plný počet! ()

Meev

Já mám problém s něčím jiným... že mě nebaví to, o čem se tam mluví, ale to, o čem se tam mluví je udělané víc než dobře. A občas i mě zaujme nějaké téma nebo nějaký výlet moderátorů, třeba do Argentiny nebo Číny. Hosté bývají příjemní, Stig umí jezdit a zajímavé jsou i časy, které hosté ujedou. Mně to zkrátka přijde jako zajímavý dokument (jestli to je vůbec dokument :D) ()

67891234

Miluji auta. A v žádném jiném seriálu nenajdete takové supersporťáky jako v tomhle. A ta dokonalá trojce, která to dělá s až neuvěřitelným humorem. Právě od roku 2010 se zvedla kvalita od minulých dílů, které byly poněkud slabší a méně bláznivé, ale furt bych jim dal 5 hvězd. Ale poslední dobou šla kvalita o malinko dolů i u těchto sérií po opravě studia a přejmenování na Top gear 2010. Chybí mi třeba srovnávací tabule nebo komunikace s publikem, která byla vždy nejhumornější a i divácí ve studiu skučeli radostí. Asi nevíte o čem teď mluvím, ale zasvěcení vědí. A ještě jeden poznatek na konec. I moje sestra, která doslova nesnáší auta, tak řekla, že je to fajnový seriál. A to už stojí za zhlédnutí. :D 100% ()

matobystro

Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May a STIG títo chlapíci my ukázali čo je to motoristickí svet. Super autá, nápadité testy a super špeciálne diely. Od ôsmej série je to bez pochybi najlepšia motoristická show na svete. ()

Paja.93

Nevím jestli to má pořad o autech dělat, ale tento pořad ve mě vzbuzuje chuť žít. Taky je to asi, že koukám na HD na HD telce, ale ano! Samozřejmě většina aut co tam mají by mi v životě paní říkat nemohlo, ale vem to čert ne? Ukázat nám je mohou a on je to vlastně pořad pro oči. 3 pánové jsou vtipní a já jejich vtipy miluju, i když o Jeremyho bych si v opravdovém životě ani kolo neopřela, přece jen něco dokázal.Jejich výpravy jsou úžasné a i když si vydělávají strašné prachy co na tom? Dělají úžasnou show, která všechny baví. Mají tu nejlepší práci na světě a já jim to přeju! Protože když hlavně ve speciálech na ně koukám, říkám si, jak je na tom světě krásně :) ()

ac1976

Konečne sa cítim ako Brit-hlúpo a zbytočne. To sú myslím slová podceňovaného a zosmiešňovaného Jamesa Maya. A presne taká je pre mňa táto super ospevovaná relácia. Zjavne si nikdy nekúpim najnovšie SLS ako sa často predvádza ten chuj Clarkson a tak ma iste nikdy nedostane táto UK blbosť. Hviezdu dávam za pár vtipných testov a pár vtipných hlášok. ()

Berty00

Niesom velký fanúšik aút a moc sa v nich nevyznám ale predsa kto by sa na to díval len kôli autám ? Top Gear predovšetkým žerie neuveriteľný úspech vďaka trojici moderátorov,a Stigovi...Top Gear je šou pre všetky vekové kategórie,pre mužov,pre ženy či už sa vyznáte v autách alebo nie ,Clarkson vás rozosmeje,May vás možno aj niečo naučí,a Hammond,ten je len tkaý prostredník a presne preto sa mi táto šou páči . ()

zubrik66

Trojica odchovaná na suchároch a čiernom čaji má rovnaký zmysel pre humor ako korytnačka mysliaca si, že je rýchla ako gazela...nechápem popularitu programu, ktorého asi jediným cieľom je uraziť každého a všetko čo oni dokážu uraziť... ()

PAVLIS

Kdysi to byl pořad o autech. Pak už spíš prvotřídní komediální seriál, postavený kolem alfasamce Clarksona, který překvapivě baví i zpětně, po letech. ()

-VINCE-

Nejlepší, nejzajímavější a nejzábavnější pořad o autech všech dob. 99% celosvětových pořadů o autech čerpá a inspiruje se právě z tohoto úžasného pořadu s názvem TOP GEAR. V tomto směru není nic lepšího. ()

Pimpy

Řikal sem si, že po takový době budou mít jednotlivé seriály klesající tendenci, ale každý další díl je prostě zase pecka jako prase. Když sem viděl jak podfoukli australský Top gear ve sprintu tím, že namontovali motor z jaguara xj220 do dodávky, tak sem se fakt málem pochcal smíchy. Na to pozval Jeremy Borise Beckra a ten řikal Stigovi Štig, pěkně po německy, Jeremy jenom čuměl a vůbec nevěděl o čem Boris mluví. Plnej počet, jinak to prostě nejde. ()