Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

KoRner

Už jednotka nebola s humorom na nejakej úrovni, ale toto už je uťahovanie fakt z hnusných vecí. A možno to mala aj jednotka, ale cez svoje bezchybné časovanie nostalgie som si to tam nevšimol. Slabé, ale stále uchádzajúce sa. ()

iXtr3m3

Nemôžem inak, napriek nízkemu hodnoteniu na ČSFD, ja film vidím minimálne rovnako vysoko ako jednotku. Videné podobne ako jednotka už viackrát a táto dvojica sa mi fakt neomrzí. Škoda, že nikdy nevznikla aj trojka. ()

joshula

Od takovéto partičky opravdu nejde čekat nic normálního. Dvojka mi hodně připomíná "prcičky". Škoda, že chybí Rob Schneider, ale Steve Buscemi jej nahradil více než znamenitě. ()

Corpsegrinder

Jednička byla super, zde už to bohužel neni zase tolik ze života a fakt že si zde pomáhaj častokrát digitálníma trikama je docela smutnej. Většina vtipů vyzní do prázdna ale i tak je film docela milá sranda kde si tradičně každej užil kraviny na natáčení. Znovu si to už ale nedám. ()

Hanys_

Jednička byla perfektní, ale tohle pokračování se moc nevyvedlo. A to říkám jako člověk, který má Sandlerovky obvykle hodně rád._Po druhém a třetím zhlédnutí, to rozhodně tak nebolelo. Prostě hodně dobrá zábava. 6.5/10 ()

dopita

A jé, tak to je průser jak hrom. Tohle Sandler hodně přehnal. Nutno podotknout, že první díl se mě líbil a považuju ho za povedenou nenáročnou komedii. Dvojka je ovšem jeden velkej šit. Z deseti pokusů o humor je osm strašidelně nevtipnejch, zbylý dva tak sotva na otrávené pousmání. Čili humor se nekoná (na rozdíl od prvního dílu), taktéž se ve filmu nevyskytuje snad ani jedna sympatická postava (na rozdíl od prvního dílu) a ani scénář se nekoná (pravda, ten stál za hovno už i minule). Je smutný, že je takovejhle šunt úspěšnej a vydělá spoustu peněz. ()

Gogo333

První díl se mi líbil a i když jsem ho viděl tolikrát, tak pokaždý jsem se bavil. Bohužel už z trailerů bylo vidět, že dvojka bude slabá a ani jsem nechtěl na ni koukat. Nakonec jsem si ji kvůli Salmě pustil a dopadlo to přesně jak jsem čekal. Vtipy trapný, jako většina filmu. Část herců se ani nevrátila, čemuž se vůbec nedivim. Lautner docela válel, ta jeho role mu sedla. Salma opět pěkná, stejně tak i většina holek tam. Ten policista to jako měla být parodie na Hightowera? Za celý film jsem se asi jednou pousmál a to je na komedii málo, hlavně když jednička byla vtipná. 30% ()

Greenpeacak

Oceňujem, že sa vo filme ukorigovalo použitie ľudských otvorov, vracania, fekálií, spermií a iných lahôdok, tak typických pre súčasné komediálne esá v USA aspoň na znesiteľnú mieru. ()

F.W.Colqhoun

Sandlera mám docela rád. Problémem Grown Ups 2 je, že tentokrát nedostanete kromě esence trademarkově slaboduchého humoru už nic dalšího. Film nemá děj a vrcholí uměle v podobě party, která přichází jakoby z čistého nebe. Vrchní komik si sice přizval jako v prvním díle na pomoc řadu pomocníčků, ti ale nedělají nic, co by nedělal principál sám - krkají, prdí. Filmové mašiny na umělá hovna a zvratky se roztáčejí na maximum. Pro skromnějšího diváka zkousnutelné. Nepouštět k jídlu. ()

Norino12

Vcelku zábavná komédia, ktorá však nedosahuje kvalít prvého dielu. Sandler hral svoju rolu taktiež v prvej časti o kus lepšie no mňa zaujal film hlavne kvôli tomu, že v nej hrá jedna z mojich najobľúbenejších herečiek a to Salma Hayek. Stále však film ponúka dostatok humoru a zábavných scénok, ktoré dokážu človeka rozosmiať. A práve o to v komédii ide takže som nič extra nečakal a ostal som celkom prekvapený. Z mojej strany to je za 3/5. ()

tarponko

Ako ja fakt sa zvyknem prikloniť k super prvému dielu a druhému aj s veľa nedostatkami prihodiť aspoň pol hviezdy ale tu to proste nejde. Sandler za zenitom a jediné čo je vtipné na jeho hraní je pár vtipov čo mu vylezie z úst. Inak brak ktorý sa len snaží priživiť na jednotke (ktorá ma fakt bavila) a tak vytĺcť z toho ešte nejaké milióniky. Humusné, nechutné a vrcholná scéna v autoumývarke na povracanie. FUJ nikdy viac! Naškriabal som všetky fórky na kopu , zavrel obe oči a odpojil mozog aby som za obľúbeného (neviem dokedy) Sandlera dal aspoň hviezdu. Pán Boh zaplať za časy keď kvalita filmu neupadala každým dielom o 50%! ()

Marrty3

Přesně to co jsem očekával toho se mi dopsalo. I když jsem se lehce obával že to za jedničkou bude viditelně pokulhávat, nestalo se tomu tak. Snímek šlape na plné obrátky a vtip rozhodně není nouze. Je tu místy i opravdu grandiózní zábava, jenž mi trhala bránice. Příběh je opět taky slušný a zpracování na jedničku. Z herců čiší klid a pohoda, takže nikterak nenudí. Jen Rob mi tu chybí. Přesto přibylo pár super postav. Každopádně já se skvěle bavil a s chutí si to pustí znovu. ()

Perverz

Nic moc. Moč a grcky jo. Ale to je vše. Ne že bych se nepobavil, já se pobavil. Jenže je to takové hluché, místy nudící, a těch klasických Sandlerovských srand tam už tolik není. Tři hvězdy dávám za odpolední odpočinkové shlédnutí na Salmu Hayek a pár dalších slečen školaček. Oproti jedničce je to o dost slabší a takové bez děje. Z filmového pohledu je to hrůza, pro popcornového diváka snad dobrá oddychovka. ()

ondrula odpad!

To jsem teda čuměl, že je vůbec možný natočit takovou trapnou hovadinu. Kdyby tohle někdo bral jako typickou americkou komedii, která vypovídá o gustu průměrnýho Američana, nemohli bychom vidět USA jinak než jako národ slaboduchých kokotů. Musím přiznat, že jsem to neviděl celý, po přetrpěných asi 40 minutách jsem to s úlevou vypnul. Situace, ve kterých pohoršenej černoch opakovaně dělá "Whaaaat?", kdy kámoši všelijak manipulujou zfetovaným řidičem autobusu (třeba ho vtipně pověsí hlavou dolů), anebo kdy se partička vysokoškoláků z klubu gama sigma shita naprosto logicky natřásá před bandou fotrů, jsou tak naprosto otřesný, že jsem vážně uvažoval, jestli jsem někdy viděl něco hroznějšího a smát se jim může opravdu jen kokot. Fakt jsem moc nevěděl, co si myslet o tom, že se poměrně známý herci propůjčili takový sračce a napadlo mě, že se buďto zrovna ocitli ve finanční tísni, anebo jsou Amíci fakt národ debilů. ()

Warle

Když tenhle kousek nebudete brát vážně, ale s obrovským nadhledem, tak se možná i párkrát zasmějete.. Ale oproti prvnímu dílu hodně slabší pokračování. ()

Prochy38

Moc tomu nerozumím. Jednička mi přišla celkem fajnová komedie, ale proč bylo tohle tak naprosto trapné, nevtipné a ubohé?? Škoda, strašná škoda. M. Bello asi miluju a S. Hayek to tu neskutečně sekne! Kluci v hlavních rolích si jistě užili, ale proč to nebylo aspoň trochu vtipné. Většina pokusů o vtip byla fekalně-sexisticky založená, což mi dnes už přijde naprosto mimo.... Za zmínění ještě stála určitě April Rose, to byla moc dobrá volba... Taky pobavili "kluci" T. Lautner a M. Ventimiglia. Ale to jsou všechno výkony jedinců, ne filmu. ()

Lefty86

krkkejchprd Bože! Kdo na tohle napsal scénář musel bejt sjetej jako kára. Fil kterej nemá příběh, ale je složenej z takovejch situací že jsem učůrával, kam se bude dál ubírat kariéra Sandlera je mi ale záhadou. ()