Jordan pracuje jako operátorka tísňové linky. Jednoho dne jí zavolá dívka jménem Leah, že se někdo snaží dostat do jejího domu. Jordan jí poradí, aby se schovala v patře. To se dívce povede, ale hovor se přeruší. Jordan zavolá zpět, což muž uslyší, a Leah najde. Jordan se ho snaží zastavit přes telefon, ale muž jí pouze řekne „už se stalo“. Druhý den se Jordan z televize dozví, že Leah byla zavražděna. Dává si to za vinu a s prací operátorky chce přestat. O šest měsíců později pracuje jako vyučující pro budoucí operátory. Mezitím je teenagerka Casey Welson unesena z nákupního střediska. Naštěstí má u sebe mobilní telefon, a tak zavolá na tísňovou linku. Hovor přijme nová operátorka, která neví, jak si poradit, a tak případ převezme právě Jordan. Protože Casey volá z telefonu na jedno použití, není ji Jordan schopná vypátrat pomocí GPS. Poradí jí tedy, aby vykopla zadní světlo auta a dírou vystrčila ruku. To se Casey opravdu povede. Uvidí to žena jedoucí za autem, a tak zavolá na tísňovou linku a sdělí, jakým směrem auto jede. Jordan Casey navede, aby vzala plechovku s barvou, která je shodou náhod v kufru, a pomalu ji lila z díry. To přiláká pozornost dalšího řidiče – Alana Denadoa. Když potom únosce zastaví na červené, Alan ho na barvu upozorní. Únosce mu poděkuje, ale Alanovi připadá podezřelý, a proto ho sleduje. Když únosce zastaví, Alan se jde znovu přeptat, zda je vše v pořádku. Únosci dojde, že ho Alan podezřívá, a ve chvíli, kdy chce zavolat na tísňovou linku, ho uhodí lopatou. Poté si vezme jeho auto a naloží ho do kufru ke Casey. Po chvíli se však Alan probere a začne panikařit. To donutí únosce zastavit a Alana zavraždí. Po nějaké chvíli potřebuje natankovat. Zastaví proto na odlehlé benzinové pumpě. Casey si všimne, že z kufru se dá sklopit prostřední sedačka, a snaží se vylézt. Toho si všimne obsluha pumpy. Únosce ale použije benzin, který zrovna tankuje, a pocáká jím obsluhu a hodí po něm zapalovač. Mezitím policie přijde na únoscovu totožnost. Je jím Michael Foster. Ten dorazí do svého cíle, a když vyndává Casey z kufru, zjistí, že má celou dobu u sebe telefon. Jordan ho informuje, že byl identifikován, a radí mu, aby se vzdal. Předtím, než Michael rozbije telefon, řekne Jordan „už se stalo“, a ta si uvědomí, že mluví se stejným mužem jako před šesti měsíci. Zatím vpadne policie do jeho domu, kde je jeho manželka a děti. Ve své kanceláři má Michael malý oltář a v něm fotky své zemřelé sestry. Ta je velmi podobná uneseným dívkám. Na jedné fotografii je v pozadí dům, který byl podle manželky domovem Michaela, ale který shořel. Za domem však stojí stodola, kterou Michael údajně renovuje. Policie chatu prohledá, ale nic nenajde, a tak místo opustí. Jordan je zoufalá, a tak si hovor s Michaelem přehrává pořád dokola... (TV Prima)

stylR

Jak slibně se to vyvíjelo, ještě v půlce to mohly být krásné 4 hvězdičky za atmosféru, insight do fungování 911, za herecké výkony, za velmi dobrou kameru.. SPOILER ALERT! Bohužel postupně to kleslo na 3 hvězdy (idiotským chováním uneseného chlapa z Lincolnu) a neschopností pumpaře, Pak pokles na 2 hvězdy, když operátorka 911 jde udělat one-woman akci, a byl jsem již na cestě k 1 hvězdě za onen "překvapivý" závěr, který, k mému, údivu nebyl klasickou propagandou zajetých postupů a protokolů 911. Přesto jsem se slitoval na 2*. Au, posledních 35 minut těžkého zklamání. Maybe next time.. ()

Chlo0opek

Opět jeden film, který mě dokázal udržet vzhůru, i když se mi chtělo spát. Už to o něčem vypovídá;) Jistě by se dali najít i nějaké ty zápory, ale už jen za to napětí musím dát aspoň ty 4*. Závěr řekněme "trošku netradiční", ale zas proč ne - alespoň nějaká odchylka od běžných standardů.. ()

Unrealik

Ta operátorka byla nesympatická a hloupá (což tedy byla v závěru i policie). Záporák fajn, konec taky fajn, takže takové pěkné tři hvězdičky. ()

lapatata

V první polovině se jedná o velmi podařený napínavý thriller, ve druhé části to bohužel sklouzává k hororové úchylárně typu Saw. Komu se film líbil, doporučuji poněkud zdařilejší Smrt on-line. ()

zeromen

Film mě od začátku do konce bavil a držel v sedle. Akce, napětí, výborná herečka v hlavní roli a výborně zahraný konec. K tomuto filmu nemám žádnou výtku. ()

vassil

Ten konec mi zabil jinak dobrý oddechový film pojednávající o velmi zajímavém tématu. Možná byl z něj někdo naopak nadšený, já můžu říct pouze ŠKODA. ()

demovka

Doporučuji. Sice méně, ale film překvapí jako Drive. Je to napínavé, má to slušný scénář, příběh graduje a vy oběma dvěma ženám držíte palce. Jordan je operátorka na čísle 911. Je to psychicky náročná práce a závisí na ní lidské životy. Jednoho dne se Jordan po telefonu snaží pomoct mladé dívce, která je právě unášena. Udělá chybu a dívku to stojí život. Nechá se proto přeložit. Únosce není dopaden a brousí si zoubky na další oběť. Náhoda a nerozhodnost jedné méně zkušené kolegyně vede k tomu, že Jordan opět komunikuje s unesenou dívkou a snaží se jí ze všech sil pomoct. „Dívky, víte co dělat, když se ocitnete v zavazadlovém prostoru auta a jste unášena kdoví kam?“ Mně vždycky táta říkal: „ mít nůž v zavazadlovém prostoru a nosit nůž po kapse!“ V tomto filmu oběť má jen telefon a vybavení auta. I tak se dá něco podniknout. Rozjíždí se velká akce. Něco se podaří, něco ne. Rozhovor s číslem 911 končí, ale celý případ pro Jordan ne. Pozná totiž po hlase únosce dívky, kterou to stálo život. A vyráží dívce na pomoc sama. ()

baner

Tisnova linka -nepomôže ani volanie na tiesňovú linku :) tak zlý film som už dávno nevidel :) príbeh žiaden :) herecké výkony na nula :) dávam 15% expresna zasielka je ovela lepsia :) ovela :) ()

vladi3

napinave ako stare gate, to sa musi uznat.... bolo by to za 5* keby nebol ten koniec taky, aky bol.... u mna za slusne ****. ()

HororSamael

Zase jednou dobrý film. V jednoduchosti je krása. Svým svižným tempem a napínavým dějem mi připomíná "Telefonní budku". Byl jsem mile potěšen. ()

DavidDizzer

Vynikající napínavý thriller, který me bavil od začátku do konce. Napětím jsem si kousal nechty a očekával, jak to všechno dopadne. Únosce, přesný typ agresora, které přímo nenávidím za to, jak nevinné osoby unese a následně zabije. Vynikající herecký výkon Halle Barry, přirozený a přesvědčivý strach vycházející z jejího obličeje, kdy se nápaditě snaží unesebou oběť za každou cenu zachránit. Napětí je doprovázené skvělou hudbou, a i když je v konečném důsledku film opravdu velmi jednoduchý a děj prakticky primitivní, funguje to a vše mě přesvědčilo. Vynikající film plný napětí, jednoduchého, avšak přesvědčivého děje, s výbornou Halle Berry. Ovšem konec? Ten mě trochu zaskočil a moc se do tohoto typu filmu příliš nehodil. Bylo to zkrátka něco tak atypického a zvláštního, až to trochu zkazí celkový dojem. Za úplný závěr tedy musím třešničku na dortu odhodit. Takový konec by opravdu být v tomto případě neměl, nebyl to dobrý nápad zakončit jinak skvělý thriller tímto způsobem. ()

martin1m2

Super komentáre: emma53, TeeAge, Matty, Malarkey, Klerik a ďalší ... Halle Berry mi nevadí, podľa mňa je sympaťáčka ... Abigail Breslin je super ... ani som ju nespoznal a šokovala ma :O Film je veľmi dobrý, napätie sa stupňuje, odbieha to úžasne, nestihnete sa ani na sekundu nudiť ... ale totálne to pre mňa taktiež pokazil koniec ... Po tom všetkom som si koniec predstavoval úúúplne inak ... Ani by mi nevadilo, že to Jordan (Halle) vzala do vlastných rúk, tá scénka na mieste činu, keď sledovala magora pri čine to bolo mrazivééé ... ale to ako naložili s magorom bolo ... Aaaarghhh ... úúúplne mi zrazili hodnotenie o 2 hviezdy dole ... Áno, takýchto filmov sme už videli niekoľko, ale nemám ani tomuto okrem záveru čo vytknúť ... Nemal by som problém pozrieť si to ešte raz ... :) Fajn, ale veľká škoda toho záveru ... ()

TwilightAC

Absolutně dechberoucí pecka. Napětí podpořené výkony obou bojovnic v kombinací s tajemným důvodem magora, kterej si můžeme domyslet. A to se mi právě líbí, že nedojde k rozuzlení důvodů a tak člověk může zapojit psychopatickou představivost. Závěr je krvavou třešničkou na luxusním dortu s finálem, u kterého jsem se škodolibě usmívala a trošku mě mrzelo, že si dámy nezahrály na chirurgy ale...to já jsem psychopat. 90% ()

Kleinbauer

Když dva dělají totéž, není to totéž, všem, kdo shlédli tísňovou linku s Halí Belí, doporučuji evropskou variaci na dané téma, dánské Tísňové volání z roku 2018. ()

Xmarc

70 % | Michael Eklund byl fajnovej, táhl v podstatě celý film. I když Halle Berry taky nepodala špatný výkon. Celkově lehce nadprůměrný thriller, který na jedno zkouknutí slušně zabaví. ()