poster

Angry Birds ve filmu

 • USA

  The Angry Birds Movie

 • USA

  Angry Birds

 • Finsko

  Angry Birds -elokuva

 • Slovensko

  Angry Birds vo filme

 • Austrálie

  The Angry Birds Movie

 • Velká Británie

  The Angry Birds Movie

 • Nový Zéland

  The Angry Birds Movie

Animovaný / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Finsko, 2016, 97 min

Komentáře uživatelů k filmu (269)

 • Alagaesie
  ****

  On tu hrál Dinklage? Angry birds jsem na iPhonu pařil co to dalo (Rio a In space). Ale k filmu: Těšil jsem se, ale i mírně obával, protože už tak zhruba vím, jak občas dopadaj filmy podle her. Ruďák byl správně nasranej, můj herní oblíbenec Chuck skvěle nadabovanej Dolanským, King pig vtipnej. V týhle době, kdy migrace vévodí všem médiim, byli Angry Birds ‚tenkým ledem‘. Ale neutopili se, ani nezmrzli.(22.10.2016)

 • Isherwood
  **

  Ta metafora zelené fousaté invaze je dobrá leda pro čtenáře Parlamentních listů, kterým už dál nedojde, že opravdová nekorektnost by spočívala ve vynechání fénixovského vyprošťováku ze závěrečné genocidy, protože kdyby tvůrci byli opravdu chytří, šli by dál, než k jednomu Kubrickovi a obtloustlému orlu, který by rád byl „great again“, nikoliv humoru z mateřské školky, jehož mentální úroveň se vleze do rozsahu displeje mobilu.(8.2.2017)

 • Enšpígl
  ***

  Až do včerejška jsm Angryho neznal a to že je to nějaká pc hra jsem si přečetl až tady. Každopádně se mě líbilo několik věci z hlediska vtipnosti Angryho vyděděnost ze společnosti, Angryho nasranost, jak odkop toho fagana od míče to jsem teda zíral a některé ironické komentáře " to jsem si mohl sednout rovnou do první řady" . Na druhou stranu mě tohle nenapadlo spojovat s tématem imigramce kofol do Evropy, to až tady to papouškuje jeden po druhým, zřejmě už je to uplná posedlost za vším vidět kofoly. Myslím si, že animace má možnosti dosahovat větší kreativity než bylo zde, příběh jsem vnímal jako klasiku z nejklasikovatějších tedy kterak looser a společenský odpad nastoupí na cestu hrdinství, kdybych chtěl vidět za vším téma imigrace, tak ho vidím třeba i ve Třech veteránech, fakt si dej ledovej hadr na palici a trošku uber na mediálně-politickým výkrmu.(27.1.2017)

 • Djkoma
  ****

  Jednoduché, vtipné a s mnoha pomrkáváními v pozadí (pro hráče i pro milovníky filmů, těch narážek na další filmy je tu slušná spousta). Co víc chtít od "adaptace" mobilní hry? Vložená kolonizační/invazní tématika doprovázená pár vtipy pro dospělé z toho dělá zábavu spíše pro dospívající, což mi stačilo. Mezi animáky z dlouhodobého pohledu nic výjimečného, ale v současné době více vtipné, než ostatní (o to méně filozofické:)).(25.9.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $73miliónovTržby USA $74,045,385Tržby Celosvetovo $229,296,476Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ už to je na jedno kopyto tieto animáky, svoju nadštandardnú latku si drží len Disney/Pixar a DreamWorks, animácia je v podstate na dobrej úrovni ale ten príbeh, položení na strašnej jednoduchosti, následne aj tie gagy pôsobia ako pôsobia /videl v kine 3D verziu: 55%/(1.6.2016)

 • Radek99
  ***

  Rastrem dítěte asi průměrný animák, ovšem perspektivou dospělého západního diváka politicky nekorektní adaptace počítačové hry, v níž do Evropy vtrhne horda muslimských migrantů, tedy pardon na ostrov ptáků připlují ne/pozváni prasata, dekadentní party Evropu/ostrov infiltrují a ve výsledku jde jen o jedno - o vejce/budoucí potomky... Nečekal bych, že někdo něco takhle průhledně symbolického vůbec natočí... S obávanou politickou korektností to ještě naštěstí není tak špatné...(5.8.2016)

 • Dever
  ***

  // Distributor: Sony / Columbia. (New Line) // Počet premietajúcich kín v USA: 3,932 // Otvárací Víkend v USA: $38,155,177 //(30.7.2016)

 • tron
  ***

  „Choď a dokáž im, aký desivý dokáže byť mím.“ Trocha ma sklamalo, že neurobili running gag z toho namysleného „páva“, ktorý Reda v úvode vo všetkom predbieha a potom záhadne a neospravedlniteľne mizne z deja. Inak je snímka obsadená výraznými postavičkami, každá sa dá ľahko charakterizovať, čo je občas osviežujúce. Na nejakú obrovskú megashow by som to nevidel, ale inak ma to celkom bavilo, až som bol prekvapený. Negatívne ma šokovala scéna vykradnutá z filmov X-Menov (pasáže s Quicksilverom). Potešila ma pekná, pestrofarebná výprava v čele s krásnym horským sídlom orla, kde by som určite chcel žiť. Dosť ťažkú úlohu musel mať Sean Penn, dabujúci Terencea.(21.4.2019)

 • B!shop
  ****

  Myslim, že film přesně přináší to, co musel každej čekat. Mánii kolem hry jsem sice nikdy nepochopil, ale filmu se zábavnost upřít nedá. Je samozřejmě jasný, že úvodní šaškování je jen příprava půdy k "bitvě", ale upřímně řečeno, začátek mě asi bavil nejvíc, obzvlášť cesta za orlem Vazounem je dokonalá, asi pět minut filmu, kdy jsem se fakt válel smíchy. Jinak film ale svižně odsejpá, hlavní hrdinové jsou fajn a celkově mě to narozdíl od hry bavilo, takže za mě spokojenost.(30.11.2016)

 • Lateef
  ***

  Kdo jste hrál libovolnou hru ze světa Angry Birds, případně jste viděli trailer, tak snad ani do kina nemusíte, vlastně to možná asi nemusíte vidět vůbec. Né, že by to byla nějaká prasečí sračka, ale přeci jenom to originalitou, nápady či zajímavým děním příliš nedisponuje. Vlastně nejinteresantnějším zážitkem první poloviny filmu bylo, že jsem vyzobal paprikový nachosy do posledního lupínku :) Od chvíle, co se Big Boss vylulá do jezírka to ale nabere poměrně spád a pak se konečně dočkáme i zakombinování podstaty hry do děje filmu. Slušný songy, pár (číslem 2) vtipných hlášek, jinak taková okoralá jednohubka, co rozhodně nedosahuje kvalit, které jsou nastolené posledními animáky (Zootropolis, Velká šestka, V hlavě), ale děti pravděpodobně pobaví. A studio bude chtít tuhle značku dojit, vzhledem k otevřenému konci. No nevím, druhé ptáky a prasata si rozhodně v kině ujít nechám. 50%(14.5.2016)

 • choze
  ***

  Průměrná, ale pohodová blbina o válce mírumilovných nelétajících ptáků se záludnými, technologicky vyspělými zelenými prasaty. Mohlo by to být vtipnější a nemuselo by se tu tak mimoňovat, ale postavy jsou sympatické (hlavně Ruďák a Žluťas), líbilo se mi to bizarní destrukční finále a poselství, že člověk se má vždy spoléhat hlavně sám na sebe. A navrch dostanete podobenství o migrační krizi.(27.12.2016)

 • 3DD!3
  ****

  Tajemství jezírka moudrosti je nejlepší scéna filmu. Příjemně nekorektní, nenáročná zábava, která rychle uteče a ještě vás donutí se zamyslet nad civilizačním úpadkem Evropy. Symbolika pro děti v praxi. Sakra, v kontextu filmu už i z toho plakátu běhá mráz po zádech.(14.8.2016)

 • Spiker01
  ***

  Nasraní ptáci, které už dnes snad nikdo nehraje se přiřítili do animáku, který měl přijít tak před 4-5 lety. Ale vlastně dopadl lépe než jsem si třeba já dokázal představit, ovšem ani tak to žádné terno není, ale jelikož jsou ptáci hrozně ukecaní, tak tam přecijen nějaký povedený gag spadne nebo i nějaká narážka na popkulturní dílo či osobu jako třeba Kevin Slanina nebo přímá vykrádačka zpomalovačky z X-menů. Když už nic jiného, tak alespoň dětem film podvědomě vštípí nervozitu k arabským plnovousům...6/10(28.7.2016)

 • Xmilden
  ***

  Zpočátku prakticky nekoukatelné, po přístání prasat zábavně blbé. Vlastně taková malinko lepší alternativa Mimoňů. Nejvíce mě rozsekala scéna s jezírkem moudrosti. Druhý díl jako odechovka?Vlastně proč ne. I mnohem horší série mají pokračování. 60%(5.7.2016)

 • Davies182
  ***

  Supr odpočinková blbina, ve který se pořád něco děje a na který je vidět, že není zdaleko jenom pro malý děcka, nýbrž i pro statisticky početnější skupinu odrostlejších hráčů mobilních Angry Birds. Kéž by jen každý animák disponoval stejně štědrým množstvím gagů pro dospělé!(20.10.2016)

 • LiVentura
  ***

  Neříkám, že to je špatné.. dokonce se člověk i místy zasměje, ale nic nového.! Opět!!!(27.9.2016)

 • playboxguest
  ***

  První animák pro celou rodinu, který se nebojí vzít si na paškál aktuální téma imigrace z východu.(21.5.2016)

 • juta
  ****

  Docela špatně hodnocený film, ale mně se docela líbil. Snaží se držet své herní verze a s hlavníma postavičkama je celkem sranda. Nejvíc se mi líbil Žluťas, ten byl fajnovej a dal bych větší prostor ostatním "ptákům". :-)(8.7.2016)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Úplne nadšený zrejme divák nebude, no na vyplnenie voľného času, kedy viac menej očakáva odľahčenú formu zábavy, pri ktorej ani z polovice nemusí využiť svoj rozum, to "Angry Birds" zvládnu ľavou zadnou.(27.6.2016)

 • Beckett51
  ****

  Nedovedu si představit, že z daného tématu by se dalo vyždímat víc. Vtipné, inteligentní (v rámci infantilnosti), roztomilé, skvělé postavy, nahláškované, skvělé odkazy a parodie na jiné (nejen) filmy a parádní soundtrack. Věřím, že kdybych to sledoval s kapkou (nebo flaškou) alkoholu v krvi a ve správné společnosti, byl by to neskutečně bránico-ničící zážitek a nebál bych se dát plnej počet. Tak možná časem.(12.9.2016)

 • misterz
  ***

  Riadna vtákovina, ale musím priznať, že pár nápadov celkom zabavilo, pričom ani grafika nebola najhoršia. Celkovo to však zívalo veľkou nudou. Asi sa tento animák hodí len pre menšie deti, staršie a dospelých to moc nenadchne. Slabý priemer. 50/100(26.3.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace