Epizoda 5 (S02E05) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2014, 1 h

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

Čekal jsem gradaci napětí a opět předčasný závěr řady, ale nakonec potlačení Peaky Blinders ani není pořádně vidět, jen se o tom mluví. Jedná se o nejslabší díl. A scény, že všechny ženy jsou udělané z Toma Shelbyho si mohli odpustit, nejsou vůbec reálné.(12.10.2016)

Tento díl startuje způsobem, kterým většina jiných seriálů rovnou končí. Jedna nečekaná scéna za druhou, to vše v dynamicky strhujícím sledu, podpořeném muzikou ala filmy Guy Ritchieho. Na výtečný úvod ale navazuje nijak zajímavý děj propletený dvojicí románků a celkově průměrným tempem, což se u tohoto seriálu stalo již poněkud smutným pravidlem.(2.2.2018)

Tentokrát se mě tvůrcům opravdu podařilo naštvat, epizoda začala v takovém stylu, že jsem počítal s tím, že si z ní sednu na zadek, ale pak přišla změna, děj se vytratil do nikam a větší část dílu byla nudná, protože mě řazení žen do Shelbyho harému jaksi nebralo.(19.9.2018)

"As my father used to say...to make sure your dog obeys you, you have to show it the stick once in a while."(1.12.2018)

90%(11.11.2016)

Chester Campbell, zdá sa má Thomasa v hrsti. Arthura a Pollynho syna drží vo väzení. Práve v tomto pre Thomasa náročnom období sa do Anglicka vráti Grace. Nebol by to však Thomas Shellby, aby nenašiel spôsob ako sa z nadvlády majora Campbella vymaniť aj vďaka nepriamej pomoci Grace.(29.4.2018)

Tom Hardy je frajer, jeho bravúrne stvárnená postava, ktorá by v mojich očiach mohla sama o sebe potlačiť Peaky Blinders o hviezdičku vyššie však dostáva žalostne málo priestoru. Jeho vychcaný židák Alfie si zaslúži viac ako 1 krátku scénku, žiaľ ide na úkor iných často zbytočných a niekedy až vyložene blbučkých scén, ktoré pravidelne počas celej 2. série uzemnia každú epizódu na 3*...(7.10.2016)

Začátek absolutní bomba,jsem nestačila zírat,co se dělo. Konečně ,když to začínalo vypadat s Tomem Hardym slibně,se ukázalo, jakej je vychcanej zmrd. Nojo,co se dá holt dělat. Sad fact: Celou dobu se těším na Grace a pak,když konečně přijde,jsem zklamaná.(14.11.2018)