Epizoda 5 (S02E05) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2014, 1 h

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

 • Loki_Six
  *****

  "As my father used to say...to make sure your dog obeys you, you have to show it the stick once in a while."(1.12.2018)

 • 6thSun
  ***

  Tento díl startuje způsobem, kterým většina jiných seriálů rovnou končí. Jedna nečekaná scéna za druhou, to vše v dynamicky strhujícím sledu, podpořeném muzikou ala filmy Guy Ritchieho. Na výtečný úvod ale navazuje nijak zajímavý děj propletený dvojicí románků a celkově průměrným tempem, což se u tohoto seriálu stalo již poněkud smutným pravidlem.(2.2.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Tentokrát se mě tvůrcům opravdu podařilo naštvat, epizoda začala v takovém stylu, že jsem počítal s tím, že si z ní sednu na zadek, ale pak přišla změna, děj se vytratil do nikam a větší část dílu byla nudná, protože mě řazení žen do Shelbyho harému jaksi nebralo.(19.9.2018)

 • Luk Skywalker
  ***

  Čekal jsem gradaci napětí a opět předčasný závěr řady, ale nakonec potlačení Peaky Blinders ani není pořádně vidět, jen se o tom mluví. Jedná se o nejslabší díl. A scény, že všechny ženy jsou udělané z Toma Shelbyho si mohli odpustit, nejsou vůbec reálné.(12.10.2016)

 • ČR
  *****

  90%(11.11.2016)

 • Trevor
  *****

  Chester Campbell, zdá sa má Thomasa v hrsti. Arthura a Pollynho syna drží vo väzení. Práve v tomto pre Thomasa náročnom období sa do Anglicka vráti Grace. Nebol by to však Thomas Shellby, aby nenašiel spôsob ako sa z nadvlády majora Campbella vymaniť aj vďaka nepriamej pomoci Grace.(29.4.2018)

 • 0verseer
  ***

  Tom Hardy je frajer, jeho bravúrne stvárnená postava, ktorá by v mojich očiach mohla sama o sebe potlačiť Peaky Blinders o hviezdičku vyššie však dostáva žalostne málo priestoru. Jeho vychcaný židák Alfie si zaslúži viac ako 1 krátku scénku, žiaľ ide na úkor iných často zbytočných a niekedy až vyložene blbučkých scén, ktoré pravidelne počas celej 2. série uzemnia každú epizódu na 3*...(7.10.2016)

 • Royaldell
  ****

  Začátek absolutní bomba,jsem nestačila zírat,co se dělo. Konečně ,když to začínalo vypadat s Tomem Hardym slibně,se ukázalo, jakej je vychcanej zmrd. Nojo,co se dá holt dělat. Sad fact: Celou dobu se těším na Grace a pak,když konečně přijde,jsem zklamaná.(14.11.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace