helrohir

Najlepší diel celej série. Skvelý humor a parádna akcia sa vzájomne dopĺňajú a výsledkom je jedna z najlepších európskych komédii vôbec. ()

kubilov

Jedna z naprostých top francouzských komedií a celá série jako celek je bezkonkurenčně druhým nejlepším filmovým počinem o taxikáři (De Niro-Scorsese je přeci jenom trochu jiná kategorie). Sympatie si u mě film získal hlavně díky Samy Nacerimu, který je opravdová osobnost a díky Marion Cotillard, která je opravdu moc krásná, ovšem tím, kdo tomu vždy nasadí korunu je excentrický komisař Gilbert. ()

marek29

Část mého dětství :) Daniel, Emil, Lily, Soňa komisař Gilbert, prdel z policajtů.. prostě akce jak má být a navrch ty Peugeoty! Super - 5 z 5. ()

kaktusacek13

Skvělý, jednoduchý film pro pobavení. Při prvním shlédnutí jsem se téměř pořád smála. Nemyslím si sice, že to má na Taxi Taxi, ale je to krásný film. Konečně francouzský film, který se aspoň trochu snaží navázat na úžasné francouzské komedie minulé generace. Úžasný Samy Naceri, Frédéric Diefenthal a Marion Cotillard. Skvělá hláška: "Mám snad poslat fax? Doleva, prostě znamená doleva. To bych rád věděl, kde berou takový trotly." Navíc mě velmi pobavilo zesměšnění dopravních policistů :D ()

johnsnow

Nechápem prečo sa to volá taxi keď taxík tu má minimum priestoru a minimum akcie tu je tiež ale je slušná a gagy sa tiež vydarili takže plné štyri * zaslúžene. ()

Brano

Vydarená francúzska komédia, so sympatickou dvojkou v hlavných úlohách a kráskou Marion Cotillard. Niekoľkokrát som sa dobre pobavil, takisto skvelá satira na policajtov. Dostal som od tejto akčnej komédii presne to, čo som očakával. Plno gagov a vtipných situácii zasadených do príjemného prostredia. Páčila sa mi aj hudba, ktorá bola výborná. Akurát ku koncu to už strácalo na tempe./75%/ ()

mrclTV

Urozprávaný taxikár, tragickomický komisár, bláznivý veliteľ, slnečné bulváre, ikonické autá, superrýchle "honičky" (štýlovejší slovenský ekvivalent jednoducho nepoznám), atmosféru budujúca hudba, vtipy policajtov a vtipy o policajtoch. To všetko má svoj šarm a pomáha vám zabudnúť nato, že je to táká rýchla jednohubka. Ale veľmi pozerateľná a vtipná. A mňa už drží roky a stále ma baví. ()

Stejšn

Film je vtipný sám o sobě, závěrečná honička je skvělá. Zajímalo by mě jak moc to zahýbalo s prodeji 406ky ve Francii :) ()

JosefTomas

Na tenhle film se můžete kouknout prakticky kdykoliv, protože již v úvodu vám musí být jasné, že tohle bude jízda. Jen mě vyloženě trochu vadil věk Samyho, ale to je jen detail a nemá to na nic vliv. A akce? Ta je přímo famózní a je vidět, že Besson věděl za kým jít. Nic podobného do Kurýra nepamatuji. A čert vem, že je scénář jednoduší, protože, chtěl tady snad někdo něco jiného, než akci? ()

subic

Tohle byl neamerický film, na který se chodilo, který zaplnil kina. Pažout 406 v akci. Tady se dají dohromady taxikář Daniel a poněkud roztržitý polda Emil a ten si tu ještě najde i ženušku Petru. ()

ostravak30

Naprosto chápu, že Taxi má své fanoušky. Podle mě to není zrovna typická francouzská komedie, ovšem v jednání postav, dialozích a některých situacích už filmografickou komediální typologii poznávám. Netvrdím, že ve filmu byla nouze o zábavné scény, to nikoli. Ale na druhé straně jich nebylo tolik a bohužel pro mě jich bylo řadu předvídatelných. Na druhé straně se mi velmi líbil Frédéric Diefenthal, který komediální talent nezapře stejně jako  Bernard Farcy. U toho jde navíc také o vizuální stránku. Léto, krásná Marseille a mladičká Marion Cotillard. Rozhodně je na tomto filmu co hledat, ale při vší úctě k jiným francouzským komediím zůstanu u tří hvězd. ()

Pilířek

Asi nejšťavnatějěí moderní francozská komedie. Škoda že o Kravczykových pokračováních už se toto říci nedá.. ()

bobin

Kdo miluje tupý seriál Kobra 11 , nebo Rychle a zběsile , ten si přijde na své . Ale zápletka je chabá , humor ubohý , ale hlavně že je plyn na podlaze , že . ()