Plivu na váš hrob 2

• USA I Spit on Your Grave 2

Katie pracuje jako číšnice, ale chtěla by se stát modelkou. Když se dozví o možnosti nafocení castingových fotografií zdarma, neváhá a navštíví studio. To patří třem bratrům, z nichž se jeden rozhodne Katie znásilnit a za pomoci zbylých dvou i zavraždit. Násilníci ale udělají chybu a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat... Katie je mladá číšnice, která pracuje v New Yorku a snaží se stát modelkou. V restauraci se sejde s jednou ženou z modelingové agentury. Ta jí řekne, že by si měla nechat udělat profesionální fotky, aby uspěla. Katie vidí inzerci, která propaguje studio, které profi fotky dělá zdarma. Katie se rozhodne zavolat na inzerovanou nabídku, domluví si schůzku a druhý den dopoledne přijde do studia. Tam jsou tři muži, bratři. Fotograf Ivan ji fotí, ale pak chce něco víc, jinak jí fotky zadarmo nedá. Katie se svléknout nechce a odejde.
Druhý den přijde za Katie domů George, který asistoval u focení. Omlouvá se a dá jí fotky na flash disku. Večer Katie vynese smetí a nezabouchne si dveře. V noci, když spí, se u ní objeví George. Katie je vyděšená a omráčí ho paralyzérem. George ji ale dohoní a v pokoji zbije a sváže.
Volání o pomoc uslyší její soused a kamarád. Když vejde do pokoje, George ho několikrát bodne nožem a zabije ho. Poté Katie znásilní. Pak zavolá bratrovi, aby mu pomohl, protože si uvědomil, co udělal, a neví, co s tím. Na místo přijede jeho bratr Ivan a další bratr Nicolay. Ivan chce zahladit stopy. Společně uklízejí místnost a pak Katie předávkují.
Katie se probudí kdesi ve sklepě, kde je opět znásilňována, tentokrát Nicolayem. Ve sklepě je nahá a připoutaná k trubce. Opět dostane drogy, protože ji chtějí někam převézt. Ty ale tajně vyzvrací, a když ji George chce oblékat a odpoutá ji, praští ho do hlavy a uteče. Na ulici narazí na policisty a ty ji vezmou na stanici. Zjistí, že je v Bulharsku. Na policejní stanici pak přijede žena jménem Anna a tvrdí, že vede azylový dům pro ženy, kterým se stalo něco podobného. Pak Katie veze na americkou ambasádu. Jenže ji odveze zpět do sklepa tří bratrů. Je to jejich matka... (TV Prima)

psycho.ta

SYGR 2 zcela jednoznačně nedosahuje úspěchu první dílu. Nicméně i přes to musím pochválit zcela realistické ztvárnění hnijících (slabým žaludkům se omlouvám) ran mučeného Gerorge a ze scény na záchodě v klubu se mi opravdu navalovalo. Každopádně upřímně doufám, že se již nikdo více nebude pokoušet a "stvoření" dílu třetího, neboť toto by zcela vážně mohlo dopadnout hůře než Expendables 3...2** ()

montel

Katie Carter (Jemma Dallender) touží pracovat jako modelka ale potřebovala by mít profesionální fotky. Proto odpoví na inzerát kde se uvádí, že modelky získávají fotky zdarma. Když dojde na uvedenou adresu, chce po ní fotograf aby se po pár snímcích svlékla. Katie už tuší proč jsou fotky zdarma a další spolupráci odmítne. To všem netuší, že to nebylo poslední setkání s fotografem a jeho bratry. Ti se dostanou do jejího bytu, kde Katie svážou, brutálně znásilní a následně unesou. Katie se probudí svázaná neznámo kde, je zdrogovaná a opakovaně znásilňovaná. Když se jí jednoho dne podaří uprchnout, zjistí že je v Bulharsku a s útočníky v patách. Namísto aby Katie vše řešila s policií, rozhodne se sjednat si spravedlnost po svém... Bohužel už je to taková blbinka, navíc jde vidět, že na film asi nebylo moc peněz. Hlavní hrdinka je pěkná a když diváka neuspokojí film, tak Jemma Dallender to jistě dokáže. To je ale dost málo, protože příběh je debilní, stejně jako hlavní postavy. Pokud ale toužíte vidět jak se několikrát zmlácená a znásilněná holka vypořádá s trojicí útočníků, tak proč ne. 45% ()

Unrealik

Druhý díl je spíše průměrný. Plno klišé, uječená hrdinka. Na druhou stranu jsou vraždy pořád relativně nápadité (ale už ne tolik). ()

KapitanKuraz

Po jednotke to smrdi, vsak smrdi to skutocne. Viete, vrana k vrane sada, hovno k hovnu pada a tu to je fak citit. Je to hnus, ale tie prasata to mali lahke. ()

WikingVik

Druhý díl začíná podstatně lépe, než ten první. Originálnější nápad, větší spád a ne všichni jsou ihned okatě plánovití záporňáci. Naopak, tak jako v reálném životě celý příběh rozjede jeden patlal. Bohužel ztrestání záporňáků v druhé polovině je poměrně odfláknuté. Původní oběť loví velké chlapi jako koťata a to i poté co se jim nejprve ukáže. Žádné velké plánování, žádná hra kočky s myší, prostě rovnou krutý trest. ()

flyer.nick

Přišlo mi to jako kopie prvního dílu šmrncnutá Hostelem. Není to ani lepší ani horší než ta jednička. Možná malinko zajímavější. Ale mohlo to být výrazně lepší kdyby trošku víc rozehráli faráře, ten mi přišel jako hodně zajímavá postava, která to mohla ozvláštnit, ale jeho role byla dost malá, i tak ale spolu s policajtem dohnali tu jednu hvězdu co jsem u jedničky dal za sexy hlavní hrdinku (ne že by tady nebyla sexy, ale něco jí chybělo) ()

Petbrick

Brutální a neúprosný film, extrémně příšerné mučení ale zároveň povedené efekty a slušně složený příběh. První polovina filmu je téměř nudná, ale ta druhá vás nechá přikované na židli a váš tep bude pulsovat na plné obrátky. Doporučuji všem fanouškům tohoto žánru. ()

Iveta47

Film nebol v celku zlý,len mi tam vadilo niekoľko naivných a nelogických scén.Jednotka bola lepšie prepracovaná a dej mal postupnosť a logičnosť.Tu mi to chýbalo.Prvá časť filmu sa vyvíjala dobre,lenže ako sa hlavná hrdinka dostala cez kontrolu na letisku von z Ameriky v kufri a nikto ju neobjavi/pri tých kontrolách na letisku/,vtedy som začala tušiť,že sa to pokazí.A dosť mi vadilo,že sa to opäť natáčalo v Europe/teda akože v Bulharsku/ a zas urobili Amici z europanov z vych.bloku zaostalých násilníkov.Ako tu už niekto napísal celé to pôsobilo na diváka lacno ako Hostel. ()

Pierpa

I Spit on Your Grave z roku 2010 bol fakt pipiči, ale toto? B-éčko jak vyšité...Pre mňa osobne sklamanie čakal som omoc viac... ()

klobasa

Po přečtení zdejších komentů aby se člověk pomalu bál si tento kousek pustit co ho to čeká za peklo.Ale kdeže.Exaktické vykřikovaní o over the top, me po shlédnutí vykouzlilo na tváři úsměv.Jinak je film natočen podle klasické šablony, což však u tohohle žánru opravdu nevadí. Hlavní hrdinka sypatická až kampak, jen po jejím upgradu na msticí se level sem se jí začínal pomalu bát.Bohužel mě ostatní postavy přišli opavdu herecky mimo. Jinak technicky v pohodě, napínavé.Zkrátka v tomto žánru nadprůměrně odvedená práce.Přiměřená, ne však extrémní brutalita tomu určitě pomáhá. Za mě solidni 4*. ()

Googooplexer

Nezaslúži si to niesť ten názov. Kľudne poľuvem hrob tohoto filmu. Bol len taký sequel nasilu, baba neurobila nič, čo by nenapadlo aj mňa a napadlo ma teda oveľa viac než ju. ()

Lucky Eda

Brutální a brutálnější než předchozí díl který btw byl také dobrý :) z těch kouli ve svěráku budu mít asi noční můru ..na ostatní řeznicky kousky šlo v pohodě dívat ()

dinko22

Celkom ok.. Na jednotku to nema ani z daleka... Najviac tento film pokazil výkon herečky, ktorá mi pripomína ako keby z drhla z pavilonu opic.... Ale dej ok ()

Patrix000

Čekal jsem že to tady bude mit něco kolem 70% jelikož to je dost dobrý!Jednička byla super a toto pokračovaní bylo taky dost dobrý-drsný,brutalni,napínaví a co já mam nejradeji tak to je to že se pak zacne mstit dost dobrým zpusobem jak oni na ní ona na ně!! OKO ZA OKO ZUB ZA ZUB !!! ()

Onlajn

Musím říct, že u jedničky jsem se bavil víc. Tenhle je film je už trochu přetažený za vlasy. Několik věcí nebylo vysvětleno a není téměř nic originální, až na to herce a prostředí. I tak dávám tři hvězdičky. ()

+sfinx+

I když horory zase tak často nevyhledávám, tak si určité příběhy ujít nenechám. Sexy holky, které vracejí perverzákům to, co si zaslouží, patří právě do této skupiny. Příběh je ale přesnou kopií jedničky. Jen teď zřejmě cítili jakousi potřebu ukázat, že ne všichni psychopati žijí v USA a tak se pohneme do Bulharska. Za spravedlivý trest bych dal klidně 4*, za to že je to ale jen přesná kopie původního filmu, bych dal ale i odpad!, protože to skutečně nepřidává žádnou hodnotu, kterou bych měl ocenit. ()

smalldevil

Tak ani šťáva z koulí ve svěráku týhle suchařině nepomohla. Láci z Bulharska bych tomu asi i odpustil (stejně tam nebyly skoro žádný exteriéry a technicky to vcelku ušlo), ale nepovedenej, tlačenej, hysterickej, ječící projev tý čubky byl strašnej a už v New Yorku jsem chtěl, aby zdechla a děj se stočil na ňákou jinou, na plac nově příchozí buchtu. Ona a její vřeštění (vidím to jako chybu v režii) mi zkazily celej film. A to sem se tak těšil. Třeba se to pokusí napravit českej dabing. :-D Technicky přijatelný - 10%, za zvuk (teda mimo toho ječení hlavní čubky) - 10% a za pokus (bohužel pouze pokus) o atmosféru (taky) - 10%. Celkem 30%, víc ani howning. PS: Za tu bloňďatou maminu měli dát vejce do svěráku panu rejžovi, protože jí zapoměl říct, že už se točí a že má hrát. Nebo za to mohla slečna s klapkou? Jestli jo, tak koule beru zpět (minulo by se to účinkem) a měním je na bradavku. ()

ronin zabak

Jak předvídatelné a strohé. Ne moment, to že americká kráska s monoklem bude pobíhat v bulharských stokách a sexuálně se ukájet na chudácích bulharech, to jste nečekali. Trapnou pomstu a ještě trapnější ztvárnění jsem opravdu nečekal :O ()