Už je to pár let, co Veronica Marsová hodila svou mladickou kariéru soukromého očka za hlavu. Teď se po čase vrací do rodného města, kde ji kromě třídního srazu čeká i bývalá láska Logan. Ten je zapleten do záhadné vraždy a potřebuje pomoc... V předvečer promoce na právnické fakultě se Veronica Marsová (Kristen Bellová) rozhodla pověsit svůj život amatérského detektiva na hřebík. Zatímco hledá práci u prestižních právnických společností, obrátí se na ni její bývalý přítel Logan (Jason Dohring) s žádostí o pomoc – je totiž obviněn z vraždy. Veronica odjíždí do rodného města, aby Loganovi zajistila pořádného obhájce. Kolem jeho případu se však děje něco, co jí nedá spát. V příběhu natočeném na motivy slavného amerického seriálu z roku 2004 se Veronica rozhodne vypátrat pravdu. (HBO Europe)

Laerry

Když se chce, tak to jde. Aneb fanouškovský film pro fanoušky, zaplacený samotnými fanoušky. Veronica Mars se tímto zapsala do důležitého milníku filmové produkce, a to jí už nikdo nevezme (respektive Robu Thomasovi, který se odhodlal jít s projektem na Kickstarter). Nostalgická vzpomínka a důstojné ukončení skvělého seriálu, který dokázal, že "teenagerovský seriál" se nemusí nutně rovnat dementní kravině. Všechna drobná camea a narážky na dny minulé tak fanouška VM dozajista potěšily, i když netuším, co z toho měli "obyčejní náhodní diváci". Každopádně jsem se dočkala LoVe závěru, finally:-)) Gonna miss ya, Marshmellow! ()

Dado

V momente, keď vás film nadväzujúci na seriál, ktorý ste pred niekoľkými rokmi sledovali, no nikdy si nezískal miesto medzi tými najobľúbenejšími, dokáže strhnúť tak, že si ani neuvedomíte ako a odrazu je 1 hodina po polnoci a pred vami bežia záverečné titulky, si uvedomíte, že tomuto kúsku nemôžete dať nízke hodnotenie. Filmová Veronica Marsová neoplýva možno nejakým premyslenejším príbehom, ten by sa pri šikovnosti scenáristu dal spracovať ako hodinový pilot k prípadnému reštartu seriálu, no charizma sršiaca z hercov, ktorí si opätovné stretnutie na pľaci viditeľne užívajú a scenár nabitý pasážami, ktoré dokážu veľmi dobre udržiavať tempo celého príbehu a zároveň zabávať diváka, sú tými najväčšími zbraňami tvorcov. Pokiaľ ste sa v živote nestretli s rovnomenným seriálom, ani sa neunúvajte pozerať film. Je tu totiž príliš veľa odkazov na predchádzajúce dianie, ktoré nedokážete pochopiť a výsledkom je značne okresaný zážitok. Ak ste však seriál sledovali a aj nepatril medzi tie veci, kvôli ktorým by ste si každý deň s napätím sadali pred televízne obrazovky, nebojte sa a choďte do toho. Pre fanúšikov seriálu je to samozrejme povinnosť, ktorá ich rozhodne nesklame. (75%) ()

viperDavid

Mírně obtloustlá Kristen Bell, která bývávala kočka se teď už do filmů moc nehodí. Zvlášť s jejím hereckým supertalentem. Scénář snad ani nebudu komentova, "Hi I am Veronica and I am dependent. " Jo ještě tam z ní udělali kurvu, ale co to se k ní možná i hodí. Takže pokud se chcete podívat na neobyčejně posranej film, jste u toho pravého 2* ()

Pump

Docela hloupá krimi a z komedie toho není moc, čemu se dá smát. Nejlepší jsou scény, kde nejlepší z nejlepších čelí stupiditě, která se jim asi stala zrovna v tu chvíli, ale předtím byli všichni dokonalí. Takový ten typ filmu, kde si tvůrci vymyslí co chtějí a mnoho se nezatěžují detaily. Bylo to docela utrpení a místy to šlo, ale nevím, který z pocitů převládal. ()

anusha

+2 hviezdyza to ze to je veronica mars :) ak nemate radi serial film nepozerajte ... pripad hodny tak jedneho dielu a ani to na co vsetci cakali .. mi neprislo dost uspokojive no kazdopadne potesilo .. ()

Bad Guy

Herecký výkon hlavních hrdinů je celkem zdařilý. Nikdo nepřehrává a ani netlačí na pilu. Většina by očekávala, že režisér bude sázet nejvíce na trio s Loganem, Pizem a Veronicou. Avšak není tomu tak. Pokud byste čekali nějaké rvačky o Veronicu, tak s tím raději nepočítejte. Naopak se místo toho dočkáte zkorumpovaných poldů, originální zápletky a v neposlední řadě se střetnete s pořádně silnou atmosférou. I když první polovina je silnější než druhá, tak se tvůrci nemají za co stydět. Odvedli dobrou práci. Z teenagerského seriálu se zrodil velice solidní film, na který může vyrazit naprosto kdokoli. Kristen Bell vše zvládla na jedničku a působí věrohodně. Můžete se těšit na pokračování stopnutého seriálu a rovněž na dost kvalitní snímek, který sám o sobě opravdu a výrazně překvapil. ()

Luteka

Pro mě naprosto důstojné a vymodlené pokračování seriálu. Cameo Daxe mě nejvíc rozesmálo :) Celý film - ano filmem to nazývat budu! - byl pro mě nadprůměrným počinem z jinak šedé hollywoodské produkce. Jakožto i jeden z 91 585 přispěvatelů jsem s výsledkem naprosto spokojená a všem fandům seriálu samozřejmě doporučuji :) P.S. A po velmi velmi velmi velmi dlouhé době je to jeden z filmů, který mě donutil tu zanechat komentář! :) ()

vitekpe

Prestoze se film odehrava "o devet let pozdeji", je vsechno uplne stejny jako v serialu. Tudiz moje hodnoceni beze zmen. ()

kenkaku

Verču Mars jsem měl moc rád a díval se na ní. Bylo to kvůli Kristem Bell. To je jasné. Buď jsem ale hodně zapomněl, nebo zestárnul. Z filmu totiž dvakrát hin zrovna nejsem. Délka je zbytečně moc. Snaha návrat maximum postav co se jen dá, taky nějak extra svou službu neudělala (působí jen účelově, nafukuje a rozmělňuje děj vedlejší linkou). A navíc Verča ztloustla... viděli jste ten zadek? ()

666Carnage

Jo kdybych sledoval seriál tak by mi to asi dalo víc ale takhle je to jen obyčejný krimi film, který ale neurazí. A to s příjmenou Kirsten Bell v hlavní roli. 50% ()

Hanys_

Kristen Bell jako amatérské soukromé očko, které pátrá po vrahovi mezi známými ve svém rodném městě. Celkem dopohody tv detektivka. Seriál jsem sice neviděl, ale že bych se nějak ztrácel, to se říct nedá. ()

jasiska

Film Veronica Mars mal všetko, čo si fanúšikovia seriálu mohli priať: Veronica kicking ass and not taking names, Logan obvinený z ďalšej vraždy :-), skorumpovaný šerif, inside joky, napätie a násilie a hlavne - Veronica a Logan spolu. Navyše Veronica sa vrátila k súkromnému detektívstvu v Neptune, pretože "you can't claim victory if you leave the ring." Awesome. Neviem, či to bolo až také awesome pre tých, ktorý seriál nepoznajú, ale pre mňa fan heaven :-) ()

filipvrbik

Zdálo se mi to, nebo to bylo opravdu tak špatné? Nulové dialogy, zápletka béčková, naštěstí Veronica případ vyřešila-hip hip, hurá...40% ()

zelvicka.

Jasně, bez znalosti seriálu se asi ani nemá cenu na film dívat. Kdo by to byl čekal? Film pro fanoušky. Je tomu dávno, co jsem se díval na Veronicu Mars (tehdy byla stejně stará jako já teď, sákra), a Kristen Bellovou si dost oblíbil. Film se nese v naprosto stejném duchu a pro mě byl jako pokračování starého příběhu prostě super! Jasně, že sem tam něco zahapruje, ale kvůli té blondýnce jsem ochoten leccos přehlédnout. ()

suzanne1997

Kdybych měla napsat, co všechno tenhle film měl a co všechno mě na něm naprosto uchvátilo, musím říct, že bych tady byla ještě do zítřka. Samozřejmě musím na druhou stranu konstatovat, že nebyl až tak dobrý, viděla jsem i lepší. Tento film splnil účel, mělo to být o Veronice, která zjistí, že pro ni není městský život ten pravý, že patří do rodného města. Líbilo se mi i to, že řešila jednu záhadu za druhou a odkrývala stále další a další stránky knihy. nezbývá mi nic jiného, než doporučit tenhle film, protože, proč? Já ani nevím. Prostě se podívejte a udělejte si obrázek sami. ()

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací