Když učitelka Jaroslava Lhotáková nepřijde do práce, mají kolegyně obavu o její bezpečnost. Oba manželé Lhotákovi jsou nalezeni zavraždění v rodinném domě v pražských Běchovicích. Zmizení obrazů, šperků a elektroniky ukazuje na loupežnou vraždu. Na místě činu se znovu řízením osudu ocitá i Václav Plíšek a jeho úsudek jako vždy přispěje k objasnění případu. (Česká televize)

LEATHERFAC

Asi nejlepší epizoda druhé i třetí série, která se asi jako jediná vyrovná dílům s první série. Jenom nechápu proč mají tvůrci potřebu tam mít na šéfovských pozicích totální vysírky. V této sérii mi leze na nervy i vyžraná nesympatická paní zástupkyně, která se sere úplně do všeho. Raději bych uvítal většího využití sympatického pana Helšuse. ()

Disease

Hodně depresivní případ, holt white trash... Aspoň že na odlehčení tu byla výborná scéna Netíka se státní žalobkyní. A ředitelka si jede svoji zmrdovskou linii jak z partesu. ()

LachtanShows

Za mě by tentokrát samotná vražda a veškeré následné peripetie byly za slabší hvězdy, ta nepříjemná atmosféra, kterou nastoluje nové vedení a nejen Kozák se dostává fakt do úzkých, mě ale skličuje natolik, až jsem jak na trní, jak se to všecko vyvine dál. ()

ArthasKarfa

Tak tenhle díl byl tedy opravdu síla, představa, že si člověk vezme na vychování děti z dětského domova a skončí to takhle. Lidé, kteří lásku dali a vrátila se jim jen nenávist a zloba. ()

milwaukee

Když ty dvě entity našli ve sklepě, měl jsem pocit, že se pobleju. Tohle by se nemělo množit. A třešničkou na dortu byl Kozák, když tu debilní influencerku označil jako krávu se dvěma lvama. Tím si u mě hoooodně šplhnul. A hlavní pizda ředitelka, převyšuje Korejse v dobách "největší slávy", minimálně o deset koňských délek. Pokud taková kráva skutečně funguje u policie, tak se mi začíná dělat nevolno. Pět hvězd zcela zaslouženě. ()

Oxyuranus

Případy, vy už tak vysoko postavenou laťku stále přeskakujete! Mně už je normálně blbý se tu nad tím stále rozplývat. Boží! A nová paní ředitelka je taková kráva, že by měla mít svůj vlastní kalendář. ()

MirkaP

Plíšek znovu zasahuje ;). Jak hezky napovídal nezkušenému klukovi, jak mu nechal zásluhu za okénko ... super. Případ sám o sobě děsivý, ale bohužel mezilidské vztahy občas bývají neuvěřitelné. ///  Ve finále mě rozchechtala paní státní zástupkyně s Netíkem, to byla prima scénka na odlehčení. /// Paní ředitelka nám asi chce ukázat, že Korejs nebyl zas tak hrozný. Byť ona je na postu, který na začátku zastával I.Bareš (nepatuju si jméno postavy). Korejs byl (a je) ve srovnání s ní jenom starý protiva, který ale rozumí tomu, co dělá (zvlášť teď, když není vedoucí). Ona je mladá kráva, která tomu, co dělá, vůbec nerozumí. Bože doufám že to bude mít jiné finále než že Kozák vypadne, ale vzhledem ke všem reáliím si myslím, že ne. ()

subic

Ta nová krajská ředitelka je fakt afektovaná pizda. Ta by si zasloužila nějaké to lynčování. Influencerka na místo vraždy fakt nepatří, navíc když je to vražda 2 staroušů, byť prudičů, ale takhle je sprovodit ze světa bylo zbytečné a zbytečně přehnaně násilné. ()

Gig

Opět výborný případ, i když mrazivě hororový a smutný. Další deviza Plíšek. Navíc tady skvěle mentoruje mladé ucho od policie, který všechno zná, všechno ví. Mimochodem další příběh "taxikáře" (tentokrát asociačně myšleno). A dámské osazenstvo taky nezklamalo - manželka Anděla, "kráva s dvěma lvy" a v neposlední řadě "mediální" ředitelka. A apropos všimli jste si oné úslužnosti Korejse, když vstoupila ředitelka? Dle mého kandidát pomsty a donášení. Ale kdo ví.... ()

jjjerry

Polívku můžete milovat anebo nenávidět. Ale jedno se mu musí nechat. Je to Pan herec. Skvělý díl, který táhne hlavně Polívka. Nadpůměr české tvorby, žádné trapné vtipy. Skvěle sem si to užil. ()