Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

david666

Po většinu času vyloženě trapné - a nepomůže tomu ani ústřední dvojka. Scéna z vězení a u večeře film nespasí. ()

tomino28

Je pokračování lepší než jednička? Ano, je, ale jenom o fous. Nedá se říct, že bych se válel smíchy pod stolem, ale za několik dobrých nápadů, netradičních úhlů kamery a za pár správně ujetých scén si 22 Jump Street ty čtyři hvězdy chtě nechtě zaslouží. Jo a nemůžu nezmínit opravdu geniální závěrečné titulky s bonusovou scénkou na konci. ()

H3LLraiser

těch několik slušnejch vtípků to vytahuje na tři průměrný hvězdy, ale nedosahuje to kvalit jedničky ani kdyby se to postavilo na hlavu vietnamskýho ježíše ()

Goumen

Přesně tyhle komedie mám rád, vtipná hlavní dvojice, pěkné prostředí i hudba a spoustu opravdu vtipných scén. A jako bonus titulky, se kterými si tvůrci hodně vyhráli ()

kellne

Nejlepší komedie za poslední dobu. Rozhodně musíte vidět, pokud ste viděli první díl tak tenhle musíte vidět taky :D ()

scattered

Geniálne! Od začiatku do konca narvané hláškami, ktoré vás dostanú do kolien. Totálna vykrádačka jednotky, je to PRESNE to isté, ale spôsobom, ktorý nie je možné nemilovať. Vlastne je to tak dobré práve vďaka tomu, že je to ako cez kopirák. Tvorcovia idú opäť po tom istom, dobre vedia čo robia a túto uvedomelosť nám servírujú (na rodziel od prvého filmu) takmer neustále. Narážky na iné, tentokrát nie len akčné filmy, sú všade, takže platí, že čím viac poznáte tým viac sa bavíte. Konverzácia o rozpočte (a filmových pokračovaniach, samozrejme) ma dostala, tak ako "Tokio Drift!!" a "Looks like a cube of ice". Alebo inak... rozsekalo ma to! Humor je tu o poznanie lepší, je božský a niektoré hlášky budú legendárne. Narážky na Lethal Weapon ("we're too old for this), Let's Dance (Channingov dance fight) či Gravity alebo Magic Mike v titulkách, ktoré sú mimochodom parádna prdel, a veľa ďalších filmov ma tiež pobavili a celkovo nemám vlastne čo vytknúť. Absolútna spokojnosť, druhé zhliadnutie nevyhnutné.:) "We Jump Street, and we're about to jump in your ass" ()

MiniRecenze

Od prvního dílu se toho moc nezměnilo.Teda vlastně ano .Role oblíbenosti v kolektivu si postavy prohodily a od toho se to tady vše odvíji.Není to už taková "švanda" .Jeden dobrý vtip vystřídají dva špatné a jeden trapný.Scénaristům docházejí nápady a vy se tak dvě hodiny prodíráte linearnosti.Když se to tak vezme,tak se jedná o druhořadou zabavu a potom všem víte,že je to : PRŮMĚR!!! ()

kacer4

V pamäti mi zostala jedna vtipná scéna a tá bola pri zistení kto je otcom Schmidtovej frajerky. Mimo toho bolo pár zábleskov a hlášok ale veľa toho nebolo. Prvú polhodinu som dokonca zostal pozerať zo zdvihnutým obočím, či to autori myslia vážne. Scenár a postupovanie deja bolo dobré, ale snaženie sa dvoch hlavných postáv byť vtipnými sa nie vždy podarilo. No celkovo nemám veľmi zlý pocit, aj keď tie očakávania boli o dosť väčšie. Hlavne čo sa týka humoru. ()

Scaevola

Ehm podruhé... nevím, co se to stalo, ale tahle verse je o několik řádů vtipnější a přestože je většina času věnována dosti podivnému vývoji "přátelství" dvou nemehel, je podávána neuvěřitelně odlehčeným způsobem nutícím k neustálým záchvatům smíchu. Nebo jsem byl jen nalazen jinak než u jedničky. ()

Tribe

Uspokojivé pokračování 21 Jump Street, ale... proč je to celý dělaný do takového zvláštního homo stylu? To mi na tom dost vadilo... Jinak samozřejmě dobrý, nejvíc scénka na obědě s Ice Cubem, to bylo prostě bez chybičky :-D + v hlavě mi uvízlo "cube of ice" :-D Channing Tatum skvělej, Jonah Hill mě chvilkama iritoval, ale dobrý, Ice Cube perfektní, film celkově dobrý (na jedničku to nemá ani v nejmenším) a co se musí vyzdvihnout do výšin jsou závěrečné titulky - geniální ! ()

lomikarus

Zábavná buddy komedie s popkulturními narážkami a samozřejmě bez nároků na logiku děje. Paralela s manželskou krizí je ovšem natolik zábavná, že i toho slabšího záporáka filmu jistě rádi odpustíte. ()

esmoke

Pro mě lepší nežli jednička, ale pořád je to pakárna :-) 2D dabing Rozpočet: $50 miliónů. Tržby: $327,8 miliónů. ()

arram

Má to své světlé momenty, ale bohužel většinu času jsem měl pocit, že jsem dané věci už někde viděl. ()

moriero

Už dlouho jsem neviděl 112 minut souvislých metafor, jinotajů a odkazů. Vlastně nikdy. Proslov kapitána z "Millerovi na tripu" zkraje filmu byl prorocky přesný. Přesně takhle filmové dvojky všichni vnímáme. Ještě možná bych se rád kouknul do toho rozestavěného chámu Jump Street 23 přes ulici, ale dál bych už rozhodně nešel. Ale závěrečné titulky se jim fakt povedly. ()

Mejdzula

Vypadá to jak kostka ledu. To byl žert. Celé to bylo žertovné. Ale ne úplně plně jak by si to já přál, avšak rozhodně jsem se u toho (aspoň myslím) smál, což teoreticky vzato možná mohl býti i účel. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)