První hodina je vážně hodně, HODNĚ útrpný zážitek. Trapný fór střídá trapnější, a celkově se to jen gagy opakuje od jedničky. Plus Jonah Hill je ještě větší otravná lama než obvykle. Pak tedy přijde třičtvrtě hodinka, ke které jsem se propacovával asi na čtyřikrát, a ta už konečně stojí za vidění - odstartuje ji geniální gag ukazující že Ice Cube tu komediálním talentem všechny spolehlivě strká do kapsy, a na konci ji ještě korunují vymazleně vtipné závěrečné titulky (navíc zaručující, že třetí pokračování vážně nebude) - otázkou ale zůstává, jestli kvůli tomu má smysl zabít filmem celé dvě hodiny. Lepší s rychloposuvem. 5/10(15.1.2015)

21 Jump Street byl kvalitní, ale do úplné dokonalosti něco chybělo. 22 Jump Street také není dokonalý, ale pobaví 3x více a za to by měl být každý divák rád. Více takových komedií, protože v této době narazit na nějakou kvalitní je docela problém. Bavil jsem se jak dlouho ne a odpustím i to klišé a obyčejný příběh .. 9/10 = 90%(27.9.2014)

Nečakal som, že film, ktorý pôjde takmer ako cez kopirák svojho predchodcu ma bude tak baviť! '22 Jump Street' je totálna vykrádačka prvého dielu so všetkým, čo k tomu patrí, nehanbí sa za to, verejne sa k tomu priznáva a ešte si z toho robí totálnu prdel. Jednotka bola trošku rozpačite uletená a ako celok ma až tak nezaujala. Dvojka je ešte uletenejšia, no konzistentnejšia, má lepší spád, kvalitnú akciu a vynikajúcich side-kick hercov (Ice Cube si neraz ukradol celé scénky pre seba). Nenudil som sa od začiatku až po (luxusné) záverečné titulky, má celú radu zapamätania-hodných scén a dementne inteligentných hlášok, no a Tatum a Hill vytvorili dvojku hodnú všetkých pokračovaní načrtnutých v závere. Keď sa títo dvaja objavia spolu na scéne, môžte očakávať prichádzajúci záchvat smiechu. Každopádne teda film predčil moje očakávania, takže neváhajte s návštevou kina a venujte mu pozornosť určite sa vám odvďačí, minimálne dobrou náladou. 85%.(24.7.2014)

Paráda. Za mě zábavnější než první díl. Skvělé tempo, úžasný moderní look, opět perfekní duo Tatum/Hill, přijatelná zápletka a spousta záchvatu smíchu to vše přináší Jump Street 2! Oběd s rodiči a závěrečné titulky bezpochyby jedny z nejlepších scén roku. Společně s Fakjů pane učiteli zřejmě nejlepší komedie letošního roku. 90%(27.9.2014)

• HoneyBunny

První Jump Street mě hodně bavil. Jednou z jeho deviz je nepředvídatelnost - hlavní hrdinové nastoupili na střední a vy jste čekali kopec klišé z takových těch otravných amerických filmů zasazených do střední školy. A ono to bylo úplně jinak! Baculatý trouba Schmidt byl za hvězdu a namakaný Jenko za hovado. Dvojka Jump Street je zasazená do prostředí americké vysoké školy - a bohužel narozdíl od jedničky je plná těch neskutečně otravných klišé z amerkých univerzit. Chlastací party, absence jakéhokoli učení (navzdory tomu, že hrdinové jsou na vysoké), nezávazný sex, vymaštěné ženské postavy, studentské spolky typu Alfa Beta Gama... No prostě neskutečná klišé a z toho pramenící nuda. Ano, parkrát jsem se zasmála, za tímhle filmem stojí stejná parta jako za 21 Jump Street, takže to není žádná katastrofa. Jen - alespoň pro mě - neskutečné zklamání. Aby to nevypadalo, že si jen stěžuju: líbil se mi meta humor ("Už na to nemáme rozpočet, ta honička na začátku nás stála moc peněz."), Tatum a Hill stále mají dobrou buddy chemii a závěrečná ukázka toho, jak by mohla vypadat pokračování, je naprosto parádní!(29.10.2014)

• - V jedné ze scén Brad (Channing Tatum) pronese větu: "Na tyhle sra*ky jsme moc starý," stejně jako postava Dannyho Glovera ve známé akční sérii Smrtonosná zbraň. (The Viper)

• - Pred natáčaním filmu sa režiséri rozhodli navštíviť svoju alma mater, univerzitu Dartmouth, aby zistili, čo sa zmenilo od ich školských čias spred 20-tich rokov. (figliar)

• - Ve scéně, kdy ústřední dvojice poprvé vejde do kostela, kde se nachází zázemí 22 Jump Street, řekne Schmidt (Jonah Hill), že kapitánova kancelář vypadá jako "cube of ice". Herec, který ztvárnil kapitána, se jmenuje Ice Cube. (cze.Oi)