Reklama

Reklama

Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

(více)

Videa (16)

Trailer 3

Recenze (924)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Kvalitativně víceméně jako jednička, ovšem bez pořádného camea (tedy těch je tam dost, ale nic tak velkého jako v 21 Jump Street). Hill s Tatumem to opět rozjeli ve velkém stylu a dobře se na to kouká. Ačkoli nejsem z Phila Lorda a Chrise Millera až tak moc odvařený jako ostatní, rozhodně nepopírám jejich um a smysl pro správně zvrácený humor a několikrát jsem se nahlas zasmál, což se dnešním komediím jen málokdy u mě povede...Celkově dobře pojaté, dělá si to srandu samo ze sebe a běžných hollywoodských klišé, což působí zvláště epicky, ovšem povedlo se to tak dobře, že jsem občas zíral, jak jsou jednotlivé scény chytlavé a na exteriéry se tak krásně kouká. V tomto směru výborné. PS : nejlepší hláška : Mám boty za 800 babek a ani nejsou vidět! ...9/10 ()

FlyBoy 

všechny recenze uživatele

Predpokladám, že ono návykové čaro potrhle zábavnej a podaním vynachádzavej bromance to - podobne ako u jedničky - nadobudne až po pár reprízach. Z fleku však môžem konštatovať, že toto bol (opäť) krutý náklad bezprostredných gagov, intertextových narážok a hravých digitálnych vychytávok a za menej cenný ho považovať netreba. Niektoré hefty už samozrejme hraničia s trápnosťou, ale to je pominuteľné riziko podnikania, pri ktorom nemožno očakávať, že každá sranda bude univerzálne srandovná; v konečnom dôsledku je to aj tak len o uhle pohľadu a pravdou v tomto prípade ostáva, že neohrabane trápne sa velice rýchlo vie obrátiť v pôsobivé a fresh. Trochu mi vadila väčšmi rozháraná a nedôsledná hudobná dramaturgia (až ten Diplo to pri konci na chvíľu vykompenzoval), ale čert to vem, bavil som sa prevažne kráľovsky, potešilo ma, že si tvorcovia všimli mojej poznámky na margo Cubovho akcentu (straight outta Compton) a použili ju v príbuznom kontexte:) a ta nevyhasínajúca chémia medzi Hillom a Tatumom, je fakt skvelá. Dúfam, že si to za nejaký ten čas spolu dajú aj v dvadsať trojke. ()

Reklama

H34D 

všechny recenze uživatele

Což o to, 22 Jump Street může jistě bojovat o titul nejlepších závěrečných titulků všech dob, ale jinak mi kupodivu přišel ve všem o vlásek slabší než originální a svěží předchůdce 21 Jump Street. Jonah hill a Channing all over his Tatum jsou fajn dvojka, dokážou ze sebe vysypat slušnou dávku vtípků a při tom si ještě utahovat z celého žánru buddy akčních filmů, jenže za vší tou hrou a odlehčeností chybí bytelný scénář. Jednoduše dělat po druhé totéž není totéž... 7/10 ()

lamps 

všechny recenze uživatele

Pokračování komediálního hitu, kterému nechybí nic, co bylo typické i pro jeho předchůdce, avšak zároveň nemá skoro nic, co by bylo typické přímo pro něj. Skutečně vtipných scén je pramálo, na oblíbené zesměšňování akčních klišé se pravda dostane, ale je to stále jen slabý odvar oproti jedničce, noví záporáci jsou strašně hloupí (chudák Stormare) a z původních postav si pouze jediná zachovala svůj "výkonnostní" standart (hláškující Ice Cube). Od režisérů s tak originálním rejstříkem bych rozhodně čekal mnohem více... 60% ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Prvá polovica je dosť nevýrazná, ten meta-meta-humor mi miestami liezol na nervy, no dve totál vtipné scény (obe spojené s jedným zvratom, ktorý inak neskutočne spoileroidné trailery chvalabohu nevyzradili) a fajn finiš to ťahajú na slabých 80%. Jonah Hill je strašný borec a kradne si film, no ani Channig Tatum a Ice Cube nezaostávajú. Prekvapením je Jillian Bell z Eastbound and Down, ktorá totálne dáva, no má pramálo priestoru! I want more! PS: nadupaný soundtrack! ()

Galerie (70)

Zajímavosti (37)

  • Malé cameo si zahrála herečka Anna Faris –⁠ v titulkové scéně s piloty. (HellFire)
  • Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)

Související novinky

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

28.07.2015

Phil Lord a Chris Miller (Lego příběh) měli po 22 Jump Street režírovat romantickou komedii The Rosie Project. Lucasfilm jim ale odmávnul film s mladým Hanem Solem, takže vzali nohy na ramena a… (více)

Nejrychlejší superhrdina hledá dohled

Nejrychlejší superhrdina hledá dohled

06.04.2015

Před pár lety nás zaplavili lukostřelci, teď jsou v kurzu comicsoví rychlíci. Quicksilver z X-Men: Budoucí minulost slavil obrovský úspěch a stejně je na tom i seriálový Flash, takže dostaneme...… (více)

Reklama

Reklama