Pokial vás bavila jednotka, tak dvojka vás dostane do kolien. Celý štáb spolu s hercami, zvráteným humorom, štýlovými spomalovačkami, či hudbou je späť a aj keď Phil Lord a Chris Miller použili podobnú šablónu ako pri prvom diely, tak to vôbec nevadí, pretože na kostru príbehu nabalili dva krát nápaditejšie - humornejšie - akčnejšie scény. Channing Tatum a Jonah Hill okrem toho, že hrajú opäť "polená", tak ich postavy dostali trošku iný rozmer, čo je tiež velké plus. 22 Jump Street je v podstate rovnaký ako prvý diel akurát je rozšírený trošku viac do šírky a do hĺbky. A záverečné titulky nemajú chybu. 89% - 4*(26.10.2014)

Kvalitativně víceméně jako jednička, ovšem bez pořádného camea (tedy těch je tam dost, ale nic tak velkého jako v 21 Jump Street). Hill s Tatumem to opět rozjeli ve velkém stylu a dobře se na to kouká. Ačkoli nejsem z Phila Lorda a Chrise Millera až tak moc odvařený jako ostatní, rozhodně nepopírám jejich um a smysl pro správně zvrácený humor a několikrát jsem se nahlas zasmál, což se dnešním komediím jen málokdy u mě povede...Celkově dobře pojaté, dělá si to srandu samo ze sebe a běžných hollywoodských klišé, což působí zvláště epicky, ovšem povedlo se to tak dobře, že jsem občas zíral, jak jsou jednotlivé scény chytlavé a na exteriéry se tak krásně kouká. V tomto směru výborné. PS : nejlepší hláška : Mám boty za 800 babek a ani nejsou vidět! ...9/10(12.10.2014)

Tak markantní skok oproti prvnímu dílu, kde byla cítit jistá nekvalita, čekal asi málokdo. Nekvality si byli nejspíš vědomi i samotní režiséři a udělali z 22 Jump Street komediální podívanou roku, která svými (zde poměrně často zmiňovanými) sebeuvědomělými, sebereflexivními a sebeparodickými postupy značně narušuje tok vyprávění a iluzi reality. Divák je těmito zcizujícimi prostředky neustále znejišťován, jeho očekávání se neustále modifikují, přičemž film jde často až na samou hranici filmovosti (někdy možná až za ní), resp. žánrových pravidel a odkazuje k sobě samému jako k médiu nebo spíše k procesu filmové produkce a tvůrčím volbám.(3.6.2015)

• LiVentura

Pokračování křeče s dvěma společně velmi nesympatickymi hlupáky. Nebavilo.(13.3.2015)

• Wacoslav1

Mno... Dvojka je o něco míň trapnější než jednička Tatum a ten druhej blbeček nám zestárli a už se nechovají jako až tak velký dementi. Nic to ovšem nemění na tom, že humorný to furt není, ale jednou to přežít jde.25%(4.9.2014)

• - Ve scéně, kdy ústřední dvojice poprvé vejde do kostela, kde se nachází zázemí 22 Jump Street, řekne Schmidt (Jonah Hill), že kapitánova kancelář vypadá jako "cube of ice". Herec, který ztvárnil kapitána, se jmenuje Ice Cube. (cze.Oi)

• - Ve scéně v čase 1:15:00, kdy projedou Jenko (Channing Tatum) se Schmidtem (Jonah Hill) vstupem na hřiště ve tvaru helmy, strhnou nafukovací bílou část chrániče. V dalším záběru je ale tato část, před kterou Dutch stojí a mluví, v pořádku. (Malory)

• - Ve scéně, kde hlavní postavy řeší rozpočet celé operace (a potažmo filmu), Jenko (Channing Tatum) řekne: „Myslel jsem, že jsme v rozpočtu měli Cate Blanchett." Jedná se o narážku na film Jak vycvičit draka 2 (2014), proti kterému 22 Jump Street v USA startoval v kinech. V tomto animovaném pokračování byla přidána jedna z hlavních postav a hlas jí poskytla právě Cate Blanchett. (HellFire)