Reklama

Reklama

Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

(více)

Videa (16)

Trailer 3

Recenze (925)

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Michael Bacall, Oren Uziel, Rodney Rotham | Hudba: Mark Mothersbaugh | Distribúcia: Columbia Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer | Štúdio: Media Rights Capital, Original Film, Lord Miller Productions | Rozpočet: 65 miliónov $ | Tržby: 324,400,000 $ || Väčšinou sa podobným žánrovkám vyhýbam, pretože ich obvykle pretrpím od začiatku do konca. A i keď toto nie je o nič inteligentnejšie, tie fóry jednoducho fungujú ako v prvom diely, a vzhľadom k tomu, že som už veľmi dávno nevidel naozaj smiešny film v tom dobrom slova zmysle, zdvýham hodnotenie z pôvodných 3 na 4, a to hlavne kôli najlepším záverečným titulkám od nepamäti. 76% | 720p, THX, EN DTS | ()

Frajer42 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak zatímco předchozí Jump Street byl plný nezapomenutelných momentů, tak tahle vysokoškolsá taškařice není vůbec taškařicí. Za celý snímek jsem se nezasmál ani jednou. Nepřišlo mi to absolutně vtipné. Spíše to na mě působilo, jako by film parodoval sám sebe. Blbý příběh by člověk bez problémů oželil, neboť o ten tu nejde skoro vůbec. Celý film je o upevňování homovztahu dvou hlavních homohrdinů. Očekával jsem vážně hodně a nedostalo se mi vůbec ničeho, takže trošku s hodnocením přitvrdím. Hodně lidí zde opěvuje závěrečné titulky, které mi taky nepřišly ani trošičku vtipné. Ztráta času. Víc v tomhe snímku nevidím. Lepší odpad! ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Chtěl bych vidět další díly. Nejvíce asi 34 Jump Street: Return of the Ghost, 43: Jump Street: Mariachi School a také závěrečnou 2121 Jump Street, která se odehrává ve vesmíru. Výhodou této kraviny je zcela určitě fakt, že mě bude bavit i podruhé, potřetí a prostě kdykoliv. Tvůrcům se i podruhé podařilo namíchat koninu obřích rozměrů, kterou si nelze neužít. To věčné pomrkávání na diváka je smrtící. Nejvíce mě rozsekala scénka, kdy Ice Cube zjistí, že mu Schmidt ojel dceru. "Seš mrtvej, Dougu."  Kdo si počká po závěrečných titulcích dozví se něco o novém vztahu, který má Dave Franco. 70% ()

-bad-mad-wolf- 

všechny recenze uživatele

Já ty dva dementy prostě žeru. Phil Lord s Chrisem Millerem (tahle dvojice dementní rozhodně není) se pro mě stávají zárukou dementní kvalitky, které nechybí energie v žádných ohledech. Sebeparodický nášup je de facto přepisem jedničky, přičemž si z tohohle faktu rád utahuje a neláme si hlavu s vědomím, že si kdekdo bude ťukat na čelo. Co víc říct? Snad jen to, že opravdu dobrou dementní buddy komedii dement natočit nemůže. Závěrečné titulky jsou krásně over the top třešničkou na dementním dortíku. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Tělnatá citlivka a jednoduchost v nátělníku opět na tajné antidrogové misi ve vzdělávacím zařízení. Stejnost šablony si nyní chytře naklonili na svou stranu, vyrukovali s pár odzbrojujícími scénami (Ice Cube už uhodl, kdo přijde na večeři), četnost hluchých míst zůstala zachována (většinou dialogy ústřední dvojky ohledně jejich vztahu). V závěrečných titulcích mají zcela jistě prsty Neveldine s Taylorem povzbuzení dvěma litry silné kávy a kokainem suplujícím instantní smetanu.. ()

Galerie (70)

Zajímavosti (38)

  • Ve scéně při oslavách Spring Break v Puerto Mexiku lze zahlédnout bar s názvem „Gringo Pendejos", což lze do češtiny přeložit (jemně řečeno) jako „Hloupí Američané". (HellFire)
  • Ve scéně v čase 1:15:00 projedou Jenko (Channing Tatum) se Schmidtem (Jonah Hill) vstupem na hřiště ve tvaru helmy a strhnou nafukovací bílou část chrániče. V dalším záběru je ale tato část v pořádku. (Malory)

Související novinky

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Hvězdný Nicolas Cage nedávno zazářil v komedii To se mi snad zdá, zároveň se ale nechal slyšet, že plánuje svou filmovou kariéru i po tomto oslavovaném výkonu pověsit na hřebík a pouze dodělat… (více)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)

Reklama

Reklama