Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

vinnetou500

Ani jsem nečekal tak hustou akční komedii. A nejvíce mě nadchl soundtrack, kterej bych u animáku fakt nečekal! Jen mě štvalo, jak ho vždycky v samým vrcholu akce autor utnul a bylo ticho... Nejradši bych si všechny melodie vychutnával dokola . ()

kishi_SO

prijemne spestrenie Madagascaru. To su tucniaci. Obcas sa mihnut, vyparatit nejaky plan a profesionalne zmiznut. To je potencial tucniakov. Bohuzial ten je obmedzeny iba na 5 minutove vstupy. Nie na cely film. ()

ioope odpad!

Jak něco takového mohli vypustit do světa? To bylo první, co mě při titulkách napadlo. A opravdu. Čekal jsem daleko lepší výkon a příjemnou podívanou. Místo toho jsem se dočkal směsice hluku a nemožně poskakujících tučňáků s hloupou vyspělou technologií všech udělátek. Od tučňáků samotných jsem očekával lepší nasazení plné akce a promyšlenosti, přeci jen, toto je jejich film. Jenže, dopadlo to, jak to dopadlo. ()

bonovox

Akčná jazda, ktorá však zamrzí u animáku určeného výhradne pre deti (aspoň podľa zamerania). Chápem, že bez akcie to asi nejde, ale vďaka za zlatý Pixar, že stále točí rodinné animáky bez zbytočného násilia. ()

Sherty

Slabší odvar Madagaskaru, ve kterém se sází na jistotu v podobě party tučňáků. Vtipné spíše v originále, než-li v českém znění. Stále se pořád jedná o lehký nadprůměr. Přirovnání sedí nejlépe asi Mimoni z Já padouch, ale ti se mi líbili o dost víc. - 55% ()

Fuksinka

Hey! Benedict, say penguins! Vtipne to je a nic jiného jsem nevyžadovala. Dospělým rozhodně doporučuji originalní verzi. Těch vtípků tam je víc i pro lidi s minimalní znalostí anglictiny. ()

LencaN

Lehce horší než samotný Madagaskar. Přece jen tu máme méně výrazné postavy. Tučňáci jsou roztomilí, ale Severáci tomu filmu taky moc nepřidali. Animáček ve stylu bondovek. Plné správných hlášek a gagů. Co víc byste od toho chtěli čekat. Bavila jsem se, ale že bych skákala nadšením na 5*, tak to bohužel ne. ()

KukulienkaHO

Oproti Madagaskaru sú Tučniaky príliš veľké sci-fi. Ja by som skôr bral, keby sa držali v šlapajach predchádzajúcich filmov. Filmu navyše chýba logika. Áno, je to akčná jazda plná vtipov, pri ktorej sa nebudete nudiť, ale scenár je veľmi deravý. ()

swenyx

"Vy jste moje rodina ?" "Nemáš rodinu a všichni umřeme" :D Tučňáci fungujou skvěle jako doplňkový postavy pro Glorii, Melmena, Alexe a Martyho, ale jako samostatný postavy které mají svůj příběh mi moc nefugujou, dokážou být ale vtipní což cením. ()

Kikyo

Čekala jsem od toho asi trochu víc. V traileru použili nejlepší scény a nic moc novýho film nenabídl. Většinou se k animákům ráda vracím, ale Tučňáci nejsou zrovna titul, ke kterému bych se musela mermomocí vracet. Možná to chtělo trochu lepší zápletku... ()

Me.Plus.You.

Tučňáky z MADAGASCARU mám rád, ve všech dílech jsou vtipní a přinášejí vítané osvěžení, proto je mi líto, že tato podívaná, nemá s Tučňáky jak si je pamatuji, nic společného :( Já jsem se za celý film usmál jednou, když se Tučňáci kouleli po přechodu a moje dvě děti se zasmáli dohromady třikrát a na otázku co se vám líbilo nejvíc vyhrála jednoznačně ukázka na "Velkou šestku", co dodat. Velký zklamaní, vůbec nechápu to vysoké hodnocení, no fakt že ne.. ()

Meniha

Po dlouhé době podařený animák, i když konec trochu přebarvený, přebujelý, ale budiž:-) nicméně mne u spousty hlášek napadlo, jak moc ulítlí musí být tvůrci, že něco takového dokážou vymyslet a ono to funguje! Smála jsem se od začátku do konce a ráda film uvidím znovu. ()

baner

Tučniaky z Madagaskaru :) vrátil som sa z kina a mam príjemný pocit z tohoto animáku. Tak najskôr ma potešilo to, že to bol taky MI kreslený a ešte aj s pridanou hodnotou komických prvkov. Naozaj akcia od prvého momentu a ešte k tomu aj vydarená :). No koniec koncov to mali pod kontrolou režiséri, čo majú už dosť skúsenosti a sú to fachmani..Je to vidieť na každom zábere. Akcia sa spusti hneď ad začiatku a končí až pred záverečnými titulkami. Ja dávam palec hore a 90% a naozaj som sa veľa nasmial s mladšími divákmi :) ()

Allein4

Na to, že seriálové pingvíny mám opravdu hodně rád, tak moje těšení se na celovečerní film vystřídalo značné zklamání. Zápletka tak hodná diváků do 10 let, ale přitom sprška hlášek pro starší publikum. Nesourodý film, snažící se zasáhnout všechny generace tím, co u nich zaručeně "projde". Jenže já se nekoukám na film kvůli hláškám (i když ty samozřejmě nesmí chybět), ale kvůli příběhu a vývoji. Tohle vývoj mělo, ale prostě už mi není 10, jestli kdy vůbec bylo. 35 % ()

flouny8

Vzali to nejlepší z Madagaskaru a natočili o tom celý film. Je pravda, že jsem čekal větší srandu, ale i tak jsem se slušně bavil. ()

bergeron

Čakal som trošku viacej, všetko fajn, len nejaká hnusná chobotnica ako záporák ? WTF. John Malkovich to síce podal,ale na plátne to bolo fakt hrozostrašné.. ()