poster

Tučňáci z Madagaskaru

 • USA

  Penguins of Madagascar

 • Slovensko

  Tučniaky z Madagaskaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaluž
  **

  Jakožto slušný rozjezd a origin čtyř militantních tučňáků to funguje zhruba první čtvrthodinu. S příchodem zlotřilého superpadoucha se to však rozplizne do barevné, bouchající supernudy, ze které dítěti sice očka přecházejí, ale dospělákovi z toho akorát cukají koutky, protože je to jednoduše blbé až hanba. A tohle my neberem.(25.1.2017)

 • tommmy89
  ****

  Ani náhodou sa to kvalitou nepodobá slávnemu animáku "Madagaskar", ale za to má film svoj vlastný šat a predstavuje sa v úlohe troch tučniakov, ako ich poznáme zo samotného Madagaskaru. Tučniaci samotný sa najviac preslávili ich hláškami, humorom a skvelými akciami, ktoré podnikajú. Ani tu sa určite nebudete nudiť a fakt sa je na čo pozerať - akcia pre ich vlastné prežitie, skvelý humor a slovenský dabing, ktorý im proste sedí. Animák hodnotím kladne, no nie na 100%, toľko má len samotný madagaskar, toto je cover. :)(2.4.2015)

 • MartinezZ
  **

  Tisíckrát nic umořilo vola; Příliš mnoho psů, zajícova smrt; Jak Pejsek s kočičkou pekli dort... a tak dále nějak by se tohle dalo dokola a dokola popisovat. Tučňáci jsou skvěle trhý nápad, pokud mají v rámci jiného filmu svá mimořádné nezvířecí akční potrhlá camea, možná ještě tak vlastní seriál s krátkými epizodami (neviděl jsem), ale celý film postavený stále na tom stejném, to nebyl dobrý nápad. Navíc to celé rozředěné nějakou skupinou/organizací North Wind, která tu co by další "cute animal" skupina je navíc a jen zdržuje a protahuje film. Přitaženost za vlasy je tedy OK, ale čeho je moc, toho je příliš a jen to podtrhuje skutečnost, že by se se vším ohledně "Madagascarů" mělo přestat dřív, než to od jen už trapné vykalkulované penězoždímačky dospěje do totálních sraček.(1.3.2015)

 • Jinny
  ****

  Přiznám se, že tyhle Tučňáky jsem si i ve svojem věku oblíbila v seriálových kraťasech a měla trochu obavy, jestli jejich skečovité příběhy utáhnou i celovečerní stopáž. Leč přechod na plátno zvládnuli pánové ve fracích s grácií. Od první minuty Tučňáci nečetří akcí ani slovním i vizuálním humorem. A nic z toho rozhodně není jenom pro děti. P.S. Ty chobotnice chci místo gumové kachničky do vany.(23.1.2015)

 • liquido26
  ****

  Podobně jako Veverka v Době ledové nebo Mimoni v Já padouch, jsou Tučňáci tím nejvtipnějším v celé sérii Madagaskar, takže jsem se na jejich sólovku hodně těšil. Sice jsem asi čekal nějakou větší řežbu, nicméně Tučňáci nezklamali a bavili mě od začátku do konce, i když ne tolik jako jejich skeče v Madagaskarech.(4.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace