poster

Tučňáci z Madagaskaru

 • USA

  Penguins of Madagascar

 • Slovensko

  Tučniaky z Madagaskaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ***

  U tohohle filmu chápu, proč vznikl. Tučňáci byli vždy nejlepší části jakéhokoliv filmu z (prozatím) trilogie Madagascar. Nicméně zde je krásně vidět, že co může fungovat na ploše 15 minut skvěle, bude na ploše 90 minut fungovat při nejlepším průměrně. Tedy tak, že děti se zabaví, ale dospělí budou spíše pospávat a sem tam ocení vtípek. Škoda, film potenciál určitě měl… 60 %.(28.2.2015)

 • GILLWANDER
  ***

  Potešujúca zábava pre nenáročných, vtipné a humorne znesiteľné no stále bez silnejšej opory a potrebnej hĺbky pre rozvoj skutočnej podstaty snímku. Vždy to bude digitálny prerast cez hlavy, vizuálna a tempom zbesilá jazda bez štipku vážneho nadhľadu, i keď miestami to chce za pomoci emócií dosiahnuť. Mne sa Tučniaci z Madagascaru veľmi nepozdávajú, možno sem tam trafia nejaký vtip a hlášku takmer do čierneho no za cenu štvornásobného plytvania môjho drahocenného času. Zlé to nebolo, ale repeté nepripadá v úvahu... 60%(10.3.2015)

 • MartinezZ
  **

  Tisíckrát nic umořilo vola; Příliš mnoho psů, zajícova smrt; Jak Pejsek s kočičkou pekli dort... a tak dále nějak by se tohle dalo dokola a dokola popisovat. Tučňáci jsou skvěle trhý nápad, pokud mají v rámci jiného filmu svá mimořádné nezvířecí akční potrhlá camea, možná ještě tak vlastní seriál s krátkými epizodami (neviděl jsem), ale celý film postavený stále na tom stejném, to nebyl dobrý nápad. Navíc to celé rozředěné nějakou skupinou/organizací North Wind, která tu co by další "cute animal" skupina je navíc a jen zdržuje a protahuje film. Přitaženost za vlasy je tedy OK, ale čeho je moc, toho je příliš a jen to podtrhuje skutečnost, že by se se vším ohledně "Madagascarů" mělo přestat dřív, než to od jen už trapné vykalkulované penězoždímačky dospěje do totálních sraček.(1.3.2015)

 • tron
  ***

  Nie je to zlé, niektoré scény a nápady super a vtipné, ale scenár nie je bohvieaký (zamilovaný tučniak, tučniak túžiaci po uznaní kolektívu), snímka miestami stagnuje a najmilovanejšie postavy zo série Madagascar obávam sa nedokážu utiahnuť celovečerák. Ani celovečerák za 130 miliónov dolárov (!!!!!!!!). Dobrou aj zlou správou, že typická zbesilosť komanda sa pretransformovala do celého filmu. Neustále niekto kričí, uteká, padá, beží, lieta, vybuchuje, vrieska, prekrikuje sa, ťapká sa po zadku atď. Je to sranda, ale po tridsiatich minútach to začína byť mierne kontraproduktívne, nakoľko množstvo vtipov prebehne na pozadí dôležitejších udalostí a tak si ich prvý raz nevšimnete (spôsob, akým „prechádzajú“ po priechode pre chodcov). Je to hravé a šikovné, ale občas sa nezbavíte pocitu, že je toho predsa len už troška moc a bolí vás z toho hlava.(3.1.2017)

 • Mrkvič
  **

  Asi za to mohla má přehnaná očekávání, protože seriál s tučňákama si vždy užívám. Začátek byl celkem slibný, kdy roztomiloučký vojín vzešek ze zachráněného vajíčka. Jenže po třičtvrtě hodině si říkám, jak je to prázdné. Až na pár úsměvných momentů to není ani nijak extra zábavné. No a potom jsem usnul, občas se probudil, zjistil, že se nic kloudného neděje a konec prospal.(26.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace