poster

Kingsman: Tajná služba

 • Velká Británie

  Kingsman: The Secret Service

 • Velká Británie

  The Secret Service

  (neoficiální název)
 • USA

  Kingsman: The Secret Service

 • Irsko

  Kingsman: The Secret Service

 • Austrálie

  Kingsman: The Secret Service

 • Kanada

  Kingsman: The Secret Service

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2014, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Čekal jsem vaughnovsky přidrzlý a nonšalantně brutální rýpanec do bondovského univerza - a ten jsem víceméně dostal. Že se ale závěr filmu promění v tak zběsilou fantasmagorickou jízdu, která překoná i nejšílenější mise z libovolného dílu gétéáček, to jsem čekal podstatně míň... Herecká skvadra zase jednou geniální.(7.3.2015)

 • Fr
  *****

  „ZPŮSOBY DĚLAJÍ ČLOVĚKA…“ /// Až neuvěřitelně pohodově rozložená dávka vtipu, akce a fůry násilí, ve vodsejpajícím příběhu, plným dokonalých gentlemanů. Zapomeňte na MI6 , MI5, CIA a podobný sračky. Nástup hlásí nezávislá špionážní služba, která musí mít prsty v panu Tau (jako ve zrodu – kurva vím, že jinak to zní tak nějak blbě…). Vaughn (+ scénáristi) baví. Třeba výběrem melodií. Taky nápadů (a fórů) je tady na dva filmy (americký, samozřejmě!). Po dlouhý době (dobrá, vod dob Kick-Assu…) zase prďácká, akční, černohumorná zábava. Tak proč šetřit hvězdama? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Komiks „The Secret Service“, který napsali Dave Gibbons a Mark Millar, neznám. 2.) Zjistím, proč musel Oscar Pistorius do lochu. 3.) Thx za titule ,,urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ *(31.5.2015)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Už od první minuty jsem tušil, že film bude pětihvězdičková záležitost, avšak netušil jsem, že po zhlédnutí se stane okamžitou srdeční záležitostí a zároveň nejlepším filmem vůbec, srovnatelný na úrovni filmů Temného rytíře a Berandalu. Geniální, precizní a vysoce kvalitní film po všech stránkách, ano každá jedna filmová partie zde šlape na 150 %. Highlighty: Atraktivní a neokoukaný vizuál, vynikající myšlenka, autenticky-originální kamera, která vtáhne diváka do děje, perfektní herecké výkony ( Colin Firth, Samuel L. Jackson, Mark Hammil a neodolatelná záporná kočka s Ultra razor high heels), vybroušené dialogy, vtipné, černo humorné, inteligentní obsahující také spousta zajímavých mouder, ponaučení a morálních zásad no a hlavně absolutně TOP NOTCH noblesní akce, která je dech vyrážející, zadek svírající, srdce skákající a erekci vyvolávájící! Je také potřeba vychválit velmi vhodně zvolený soundtrack do každé jednotlivé scény, který je perfektně sedící, úžasná postupná gradace napětí, doslova infarkt vyvolávající stavy ( Odpočítávání konce lidstva, skok s padáky, perfektní tréning) a hlavně originalita, ten film hýří jedním nápadem za druhým, což je až neuvěřitelné, že v dnešní době, dokáže natočit někdo film, kde každá scéna, každý vynález, každá jednotlivá akce je zbrusu nová, originální, osobitá uff a pro hororové fajnšmejkry potěší i dostatek krve a násilí, taková scéna v kostele je takový náser, že i otrlý divák, zůstane v němém úžasu. Povinně žádám všechny mé přátele, aby vyrazili do kina, pokud nejste mrzout, šprt, lůza, všemi nenáviděná entita a vesnická spodina budete spokojeni jako já Zábavnější film zde nebyl roky. Viděno už 2x a brzy potřetí. 1000%!!(23.2.2015)

 • Slasher
  *****

  Se svojí zvláštní předpojatostí jsem ten film ignoroval až dokud mi ho nedoporučilo asi pět lidí. Je to bomba. Pamatujete jak svěží akčňák byl kdysi dávno MATRIX, někdy před lety první IRON MAN, docela i loňští galaktičtí GUARDIANS, nebo před měsícem svým způsobem i nový MAD MAX? Tak KINGSMAN vychází z té nejlepší tradice starých Bondovek tak, že z toho musel Tarantino spadnout ze židle; jako vážně parádní, zábavná, krvavá stylovka. Kameramansky přehledné, choreografie za jedna, zpomalovačky přesně tam kam patří, herci top, humor všudypřítomný, drsný je to nekompromisně, zápletka celkem originální, hrozba neokoukaná, záporák geniální, má to své chvilky překvapení, jo a po DEVIL's REJECTS tu máme další skvělou scénu s doprovodem "Free Bird". Nemusím z toho nutně vidět sérii, ale takhle si prostě představuju moderní action flick, NE ty popkorňáky za stovky mega kde vidíte kulový a navíc už asi tak postopadesátý (zdravím naposled letošní trapáky FURIOUS7 a AVENGERS2). Po druhé projekci... hodnocení na max.(14.6.2015)

 • Spiker01
  *****

  Kingsman! Matthew Vaughn je totální magor. Magor, kterej pokaždý natočí krutopřísnej film, co diváka zarazí do sedačky a milostivě po těch dvou hodinách propustí. Od prvního traileru jsem věděl, že to bude zábavný, pecka a bude mě to bavit. Malinké výhrady jsem měl k anglikánskému gentelmenskému stylu, který mi úplně nesedí...jenomže Kingsman mi naprosto vytřel zrak...je to crazy, úplně na hlavu a dokonce bych se film nebál nazvat děsnou pí*ovinou...jenže pí*ovinou, která je naprosto skvěle choreograficky, herecky a především režijně zvládnutá, že se člověk nezmůže na nic jiného než se smát nebo s tupým výrazem zírat, jaké řezničiny je vlastně svědkem. Kdyby film natočil kdokoliv jiný než Matthew Vaughn, nefungovalo by to. Jenomže kdo viděl první Kick Ass, ten ví, že on má podobný styl v malíku, děsně mu svědčí menší než několikasetmilionový rozpočet a u projektu, kde dostane největší prostor se dokonale ukáže jeho um a cit pro patřišně ujetou, ale vlastně skvěle natočenou podívanou. A pak je tu samozřejmě šišlající Samuel L. jackson, který je prostě a jednoduše...cool! Viděno v kině 3x...100%...[5.2.2015_ČSFD projekce_Kino Atlas](5.2.2015)

 • - Gary „Eggsy" Price (Taron Egerton) si strhne ve vyšetřovací místnosti řetízek s přívěskem z krku, v dalším záběru už ale má řetízek znovu na krku. (leriel)

 • - Spoiler: Téma vyhlazení lidstva pomocí impulsu z mobilního telefonu se objevuje v knížce Stephena Kinga "Puls". Samuel L. Jackson hraje ve zfilmované verzi této knihy, snímku Cell (2015), postavu, která má lidstvo zachránit, narozdíl od postavy v Kingsman: Tajná služba. (evanka)

 • - Když Harry Hart (Colin Firth) popisuje Eggsymu (Taron Egerton), čím se vyznačují boty typu Oxford, říká, že mají otevřené šněrování. Přitom ve skutečnosti je tomu přesně naopak a boty typu Oxford mají uzavřené šněrování. Tím se z nich stávají nejvýše postavené společenské boty a naopak otevřené šněrování mají boty typu Derby, které nejsou tolik formální. (Miro_CZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace