Reklama

Reklama

Tři bratři

Trailer 1
Pohádka / Rodinný / Hudební
Česko / Dánsko, 2014, 87 min

Režie:

Jan Svěrák

Scénář:

Zdeněk Svěrák

Hrají:

Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Kateřina Kosová, Sabina Rojková, Gabriela Míčová, Oldřich Kaiser, Zuzana Norisová, Kamil Halbich, Zdeněk Svěrák (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska... Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. (Bioscop)

(více)

Diskuze

Ludja

Ludja (hodnocení, recenze)

Pro mě je to zklamání. Čekal jsem rozhodně víc. Šípková Růženka je ještě ucházející (díky hereckému obsazení), ale další dvě jsou děs.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

lukisek179

lukisek179 (hodnocení, recenze)

drž hubu -_- co jsi natočil ty? možná to, jak si honíš koko*a! navíc jsi to ani neviděl a máš s tím problém! 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

GiuseppeS

GiuseppeS (hodnocení, recenze)

Super pohádka, jen dvě výhrady: ten vlk byl fakt dost strašitelný, mladšího to dost rozhodilo a z dospěláckého pohledu byly při poslední pohádce písničkové texty o dobrý stupeň infantilnější, než předtím

na příspěvěk reagoval Ainy

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Honzox

Honzox (hodnocení, recenze)

To bylo obrazně řečeno (asi). Ale i tak má Ainy ve většině pravdu. Za celou dobu jsi tu nenapsal nic "rozumného", ale pořád dokola jsi tu nadával a urážel jiné uživatele (a ne jenom uživatele). Nikdo není dokonalý ani já, ani xrubesd, ani Ainy, ale aspoň si nevybíjíme vztek na všech ostatních kolem. Chápeš, že když tu někdo třeba bude očekávat seriozní diskuzi a uvidí tady někoho jak dokola "kope kolem sebe", tak si neděláš ostudu jen sobě, ale svým způsobem děláš ostudu celé komunitě tady na ČSFD. To si pak ten dotyčný řekne, že takových jako ty je tu spousta. Nebo, že bys těmi svými kecy mohl i někomu ublížit to tě taky nenapadlo?? Omlouvám se jestli sem ti nějak ublížil já, ale teď sem se tu musel vypsat. Díky za pochopení..    PS: Napiš, jestli sem tu udělal nějako pravopis. chybu!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

rushid , xrubesd

 U mulťáka Thargoida není ničím neobvyklé jeho chování. Cílem a smyslem jeho života je znepříjemňovat lidem normální konverzaci na filmových dikusích svým spamováním, trollováním, urážkami apod. ... bohužel.

xrubesd

xrubesd (hodnocení, recenze)

Ano, ovšem v diskuzi se příspěvky nedají opravovat, proto je snad jedna pravopisná chyba k odpuštění na rozdíl od tvé demence, na kterou nadávám...

xrubesd

xrubesd (hodnocení, recenze)

Mia...

Já vím, ale i tak mi to tam vadí :-) Proto jsem nešel na Jak vycvičit draka 2, když jsem tam viděl tu frontu dětí, vybral jsem si radši Transformery, což ale z tohoto pohledu nebylo o nic lepší...

na příspěvěk reagoval Ainy

rushid

rushid (hodnocení, recenze)

Panove, nechteli byste se s tim pomerovanim pyju presunout nekam na odlehla kolbiste, zebychom si tady zas jednou povidali o filmu?

na příspěvěk reagoval Honzox, Ainy

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Honzox

Honzox (hodnocení, recenze)

Tolik podobných "urážek" si už rozepsal tolik, že už to ani nemyslíš vážně :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Honzox

Honzox (hodnocení, recenze)

To ti nikdo psát nemusí ono se už počítá s tím, že to víš ;)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

xrubesd

když jdeš na dětské představení, na pohádku tak musíš počítat s tím, že tam bude plno dětí, to je normální :-) A když s tím na to do kina jdu, pak mi dětské štěbetání a smích vůbec nevadí, naopak :-)

na příspěvěk reagoval Martin741

Mia...

Mia... (hodnocení, recenze)

xrubesd

No, pokud je projekce zaměřená na děti, tak s tím musíš počítat, jestli Ti to vadí, pak už opravdu nezbývá nic jiného než čekat doma :)

na příspěvěk reagoval xrubesd

xrubesd

xrubesd (hodnocení, recenze)

Mia...

To nevím, jestli je pro mě jako pro diváka plus. To poslední, co bych potřeboval je, aby kolem mě seděly malé děti, chichotali se a pořád si povídali, jak to mají ve zvyku... :)

na příspěvěk reagoval Mia..., Ainy

Související novinky

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015

29.04.2015

Lidi dostanete do kina dvěma způsoby: buď natočíte skvělý film, nebo začnete dělat dobrý marketing. Na ZLÍN FILM FESTIVAL se už třináctým rokem valí Duhová kulička – dvoudenní konference ze světa… (více)

22. Český lev - výsledky

22. Český lev - výsledky

22.02.2015

22. ročník cen Český lev má za sebou vyhlášení vítězů. Za favorita bylo považováno Fair Play Andrey Sedláčkové, jež šlo do boje s patnácti nominacemi, nakonec ale neproměnilo ani jednu a získalo… (více)

22. Český lev a Cena filmových fanoušků

22. Český lev a Cena filmových fanoušků

14.01.2015

Česká filmová a televizní akademie vyhlásila nominace na 22. ročník výročních cen Český lev. Vybírala z 32 celovečerních hraných filmů a 23 dokumentů, uvedených do distribuce v roce 2014. Nejvíce… (více)

Best Film Fest 2014

Best Film Fest 2014

09.12.2014

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a Mat pořádá od 11. do 17. prosince tohoto roku Best Film Fest, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé… (více)

Reklama

Reklama