Režisér filmu Sejmi eso vás zavede do světa Kevina Stretche, řidiče hollywoodské limuzíny, muže s temnou minulostí. Když se Stretchovi ozve nechvalně proslulý gangster, aby od něj dostal zpět půjčené peníze, Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude. (Bontonfilm)

TheEvilTwin

Neurážející akční jízda, ve které se na sebe v jedné noci nakupí nehorázné množství úplně random nejrůznějších situací, až to trochu působí, že to snad tvůrci vymýšleli za chodu a sjetí. Výsledek je ucházející film plný áčkových herců, který na danou chvíli zabaví, nicméně za pár dnů si na něj už nejspíš nevzpomenu, protože je jednak trošku překombinovaný, ale zároveň ničím až tak nevyčnívá. ()

Janek

Uvolněná jízda, která musela bavit všechny zúčastněné (Chris Pine!). Stretch má neuvěřitelné tempo a je takřka bez hluchého místa. Podobný film tu dloooouho nebyl! 80% ()

Morholt

Limuzína s Patrickem Wilsonem se řítí po LA a její řidič se dostává do nebezpečných, bizarních i humorných situací. Sice tu mohla režie popustit trošku víc uzdu fantazii a možná mohlo být víc střílení, ale víceméně mě tahle ulítlá ztřeštěnost plus mínus bavila od začátku do konce. A to platí i pro obsazení. Sice to není to nejlepší, co kdy Carnahan natočil, ale i tady udržel tu svojí nadprůměrnou laťku. 65% ()

Kamca_

Tenhle film mě bavil akorát chvílema. Akční filmy moc nemusím, takže taky proto dávám jen průměrné hodnocení. Provedení bylo chvílema na mě až moc šílený. A ten závěr jsem dost čekala, takže mě vůbec nepřekvapil. 55%. ()

ScarPoul

Presne ten druh filmov, kedy sa šliapne na plyn a nepustí sa noha z pedálu až do konca. Carnahan vie. Je to vtipné, akčné a plné skvelých WTF momentov. Čo na tom, že je to občas prekombinované jak riť. Našťastie z toho vie Carnahan pekne vykľučkovať a koniec je parádne epický. Síce som čakal ako bodku nejaký haluzný vtip, ale inak som sa skvelo bavil. Potešia postavičky Hasselhoff a Liotta a hlavne kráska Jessica Alba. Wilson je sympoš. Presne ten film, ktorý si treba pozrieť s kamošmi pri pivku pod vplyvom ľahkých drôg a ceckatých priateliek. ()

Lacike

Nie som Carnahanov fanusik. Jeho filmy su blaznive ale bohuzial pre mna väcsinou tym nevtipnym spôsobom. Tentokrat mu to ale celkom vyslo. Dokonca to ma aj nejaku suvislu zapletku. Slusne herecke obsadenie ktoremu kraluje sympatak Patrick Wilson. Par znamych xichtov vo vedlajsich ulohach totalne ujetych postav. K tomu drava rezia s kvalitnou technickou strankou a prehladnou akciou. Tentokrat mi to celkom sadlo a vznikol z toho prijemny nadpriemer a v mojich ociach najlepsi Carnahanov film. 6/10. ()

Terva

CITÁT - To na nose je kokain?............ Příběh o tom, jak je potřeba se nad sebou zamyslet, když váš život stojí za hovno. CITÁT - Buďte opatrnej, dnes jste si udělal dalšího nepřítele......... Podivný scénář, který mě však kupodivu bavil. CITÁT - Jsem žhavá hlava........ Tento snímek je lepší vidět, než se nad ním zamýšlet. ()

DEXTER099

Tak tomuhle já říkám jízda.Tyhle typy filmu můžu asi i proto,že dokážu být podobnej magor jako Patrick Wilson v roli Stretche.Film ,který vás svou ujetostí strhne a navíc přidá plno hereckých výkonu ze ,kterých je opravdu cítit jak moc si roli užili a dobře se přitom bavili.Jako bonus je dost známých tváří v čele s ujetým Chrisem Pinem,který zde určitě ani trochu nepřipomíná kapitána Kirka ze Star Treku.Za mě nemohu jinak a dávám 90 % a pět hvězd. ()

PauloZ

Stylofka jak nic! Kurýr po Carnahanovksu s ultra cool Patrrickem Wilsnem a nadusaným OST. Skvělý drajv po celou stopáš, nespočet parádních situací a vývoj hlavního hrdiny dle gusta. Pro mě zábavná pecička:-) ()

maddy

Uletený mix Crank a Pain & Gain v štýle videoherného GTA. Odviazaná jednohubka, ktorá sa na nič nehrá a za úlohu má predviesť len jeden šialený trip v limuzíne po Los Angelese. Nestavia to na zápletke, nestavia to ani na akcii, ale hlavne na netypicky obsadených hercoch (naštvaný Patrick Wilson, zohavený Chris Pine), ktorých nechá väčšinu stopáže predvádzať rôzne kraviny na pozadí jednoduchej kriminálnej story. Šialenosť do takej mieri, že neviete, či to režisérovi v ďalšom zábere opäť vyjde (viď trefné cameo Davida Haselhoffa) alebo to čochvíľa pôjde, ako hovoria bratia Češi, do kytek. Ako satira života v L.A. to veľmi nefunguje, ani ten zbytočný pokus o „morálne ponaučenie“ v závere, ale v mnohých ohľadoch sa tá absurdnosť scén doťahuje až do extrémov, takže tomu je možné odpustiť aj tých pár zakopnutí. Vtipnosť však záleží od toho koľko matrošu ste pred pozretím filmu vyfajčili a v závislosti od toho sa bude stierať hranica medzi trápnosťou a vtipnosťou. V podstate je to neuveriteľná zbytočnosť, ale ako taká sympatická uvoľnená blbůstka na jeden večer plnohodnotne vystačí. A tu rozhodne nemal nikto vyššie ambície, tak načo byť zbytočne kritický. CELKOVO: 3* (6/10) ()

MartinezZ odpad!

Na to se nedalo koukat. vrcholná hovadina plná absurdních nesmyslů, které asi z toho sto minutového hnoje měly dělat něco humorného, nebo co. Nedokoukáno, škoda času. ()

Rosana

Povedená komedie, místy napínavá, místy fakt k zasmání. Film má spád a pořád se tam něco děje. Super noční jízda. ()

Wysch

Sranda je, že vlastně Carnahan využil všech možných klišé, doplnil to vtipně okořeněnými dialogy, přidal Patricka Wilsona, Chrise Pinea (není vypsán v závěrečných titulcích!!!), neodolatelnou Jessicu Albu tak, jak ji nikdo "vidět" nechce, JB Dala (!!!) a přidal dvě tři (vtipná) camea, narouboval to na svou typicky netypickou výstavbu scénáře (nikoliv podle klasické aristotelovský kompozice) a přidal navrch smrtící kombinaci vyprávění v první osobě a scénáře bez vlastní pointy. Vznikla tak žánrová jednohubka, vtipná, svižná, na první pohled obyčejná, na druhý pohled zvláštní, typicky Carnahanovská ve stylu Smokin' Aces, a takovejhle film já můžu. Plnou dardu sice Carnahanovi nedávám, ale jeho filmy... jo, ty mě bavěj. ()

O.Peta

Zatím nejpříjemnější překvapení letošního roku. Mně osobně Carnahan hodně sedí a i Stretch hraje na správnou notu. Po skoro měsíci od zhlédnutí a asi 20ti dalších filmech když se mě někdo zeptá, co mu z poslední doby můžu doporučit, jako první říkám Stretch, zakotvil se mi v hlavě a pořád si říká o druhou projekci s potenciálem na pátou hvězdu. Určitě ne pro každýho, ale kdo našel zalíbení v předchozích filmech Carnahana, může být nadšen. 85% ()

filmsim

Skvělá akční komedie s naprosto šílenými vedlejšími charaktery, kdy se každou chvíli běží od jedné šílené a vtipem napěchované situace ke druhé a všechen tenhle šílený akční kolotoč dokázal J.Carnahan ukočírovat bez zaváhání. Patrick Wilson tady má svůj nejméně nudný výraz ze své filmografie a jeho postava obyčejného chlápka ošlehaného životem, kterému se v jeden den stanou opravdu neuvěřitelné věci, mu sedí na tělo, a i když v podstatě nesleze z plátna, tak nenudí a nepřestává bavit. Protikaldem k jeho postavě se zdá být naprosto šílený charakter Chrise Pinea, který tady předvádí svůj životní výkon v roli postavy, kterou si už asi nikdy nezoopakuje. Dalšími neskutečnými pozitivy jsou camea postav D.Hasselhoffa a R.Liotty, kteří hrají sami sebe a i z malého prostoru dokážou vytřískat maximum. Co se týče kamery,akce a soundtracku, tak vše sedí jak má. Snímaní je správně naspeedované, akce je dost a všeho druhu, čekal bych lepší akční honičky, ale ostatní akční scény mi tento malinký nedostatek napravují. Hudební doprovod je výborně vypointovaný a celkově skvěle padnoucí. Jedná se tak o dechberoucí, místy možná až příliš šílenou komedii na kterou jsme si sice u nás museli počkat trochu déle, ale to čekání rozhodně stálo za to. 8-8.5/10 ()

UncleG

Důkazem faktu, že svým zvráceným vkusem opravdu nereprezentuju majoritní skupinu, budiž skutečnost, že jsem se u tohohle černočernýho filmu královsky bavil. Vyvrcholení stálo klasicky za prd, ale předehra a takový to šup-sem-šup-tam uprostřed, to byla jednoduše Jízda. ()

erased

Přestože byl Carnahanův underdog Smokin' Aces už od svého uvedení mým favoritem, protože přesně balancoval na mé vlastní hranici mezi nevkusem a pohlcující zábavou, Stretch působí jako jeho přepálené dvojče a tuto hranici překračuje tím špatným směrem. A toto já autorovi poprvé v jeho kariéře nežeru. Těžko mu lze upřít kvanta vynikajících momentů založených především na znovu bezvadně napsaných vedlejších postavách, jenže dohromady je slepuje krajně nesympatická hlavní postava, která mi byla hned po úvodním utření nosu od kokainu naprosto ukradená, přestože díky na jejím osudu založené reflexi Los Angeles občas film působil jako ulítlá verze Drive. Asi bych mnohem raději viděl povídkový film o profesních zážitcích superšoféra Karla, excesech šáhlého milionáře Karose, Laurentově snaze o jeho dopadení za pomoci nenáviděné francouzštiny, rozmachu nového šoférského byznysu pod vedením Joviho, vzájemném setkání Davida Hasselhoffa, Raye Liotty a Normana Reeduse v jedné limuzíně, nebo o začínající rapperské kariéře hvězdy jakési reality show. ()

kaylin

Ten film by určitě mohl být lepší, jsou zde podivné zvraty a finále je takové tupé, nudné, ale stejně to má šťávu a docela jsem se bavil. Patricka Wilsona mám rád a někteří herci mě tu doslova potěšili. Takže ano, scénář není žádný zázrak, ale jsou zde momenty, které pobaví. David Hasselhoff pobaví všude a Chris Pine je zase jednou skvělý magor. ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015