Film natočený podle slavného bestselleru Simony Monyové. Dva muži a jedna žena v komediálně laděném příběhu mileneckého trojúhelníku, kde muži rozhodně nevyhrávají. Ústředním tématem filmu jsou komplikované vztahy mezi lidmi, sobectví a posedlost. Hlavním hrdinou je úspěšný psycholog uprostřed krize středních let. Jeho příběh je ironickou až bizarní ukázkou toho, jak může člověku zkomplikovat život tajná milenka jeho nejlepšího kamaráda. Ve snaze pomoci příteli ve vztahových potížích rozpoutá hlavní hrdina takový příval událostí, po kterém už v jeho životě nezůstane kámen na kameni. Jiřího Dvořáka v hlavní roli doplňuje Nela Boudová jako jeho manželka a Milan Šteindler. V dalších rolích se představí Klára Krejsová, Jiří Vyorálek a další. (Česká televize)

mira007

Spíše úsměvný film než komedie na rozchechtání. Žádný zázrak, ale neublížilo to. Pitvání se ve vztazích a nevěrách se mi nezdá moc uvěřitelné od autorky, která asi ve vztazích uměla víc psát než v nich chodit, ale výsledek je uspokojivý na jedno shlédnutí. Pozitiva: stopáž. herecké výkony ( krom Steindlera ) a Klára Krejsová se ukáže nahá, ačkoliv nic neukáže ( takže je tohle veledílko o něco více koukatelnější ) ()

bobstock

Dvě absurdity do příběhu ze života. Ještě, že modrooký zrzky, co žerou chipsy, pijou pivo a koukaj na Fortuna ligu neexistujou a nahatej Šteindler? No to je trošku už bizár. 40% ()

Lukin413

Nepřesvědčivě zpracovaná a předvídatelná báchorka o femme fatale dvou kamarádů z dětství. Z počátku pobaví brněnské exteriéry (Boby centrum jako luxusní londýnský hotel!), později už se však vše odehrává pouze v bezpečí kulis. ()

MickeyStuma

Divoká sexuchtivá dvacetiletá slečna a dva pánové ve středním věku. Jak tohle může dopadnout. Zajímavá rekonstrukce mezilidských vztahů vyprávěná humorným stylem, avšak zcela volně a nekřečovitě. Příběh sází na reálnost všeho dění a tak se to patřičně brání nucenému humoru. Vše z děje nějak vyplyne, takže nelze hovořit o tradiční komedii jak by se dalo předpokládat. Příjemný televizní snímek pro lehkou zábavu pro nenáročné diváky. ()

greenlord

na komedii, ze ktere si pamatuji pouze body shot z pupku milana steindlera, kam by se vesel zhruba tak tuplak, bude asi neco spatne ()

Olík

O mrtvých jen v dobrém……ale co to mělo být? Současná komedie? Ha ha ha milostný čtyřúhelník? Potřebujeme zalepit hodinku na veřejnoprávní televizi? Nevím, ale za mne málo zábavné, málo originální, málo inteligentní, málo všechno. Jediné, co trochu funguje je Dvořák s Boudovou. Jinak Šteindler, klasická trapárna (rok od roku klesá níž a níž), Krejsová má učebnicové pozadí (tedy jestli nebylo dublérky :D), ale jinak…. Postavičky z terapie – tak to byla hodně pátá cenová. Vím, že Česká televize nestojí a nepadá s mými korunkami, ale stejnak bych si za své koncesionářské poplatky zasloužil víc. ()

PavelZava

Hezké bylo, když soužití Blanky a jejího muže fungovalo a šli společně do práce. M. Šteindler je teda model. Nechápu, jak můžou chtít v úterý :-) ... ()

Karp

Potěšili herci, jinak to byla spíše slabota. Problém je samozřejmě v námětu, který mnoho originality nenabízí, a místy od fiktivní reality přechází k frašce. Spíše by bylo vhodné zeptat se, kdo rozhodl, že příběh bude zfilmován? ()

Jonatána

Tak...Monyová. Pouze Dvořák a Boudová dokázali to, že jsem to dokoukala. Nejlepší záběr - Šteindler v trenýkách Made in Britain. a jinak jako fakt strašně ubohé a trapné. a na rozdíl od většiny tady mi na té slečně, co hrála Felicii, nepřišlo nic úžasného.Vlastně jo, když ležela na posteli a koukala na fotbal, dobrý. Podruhé se na to rozhodně nepodívám. ()

Henry Morgan

Tak trochu ujetý, tak trochu mimo, tak trochu nereálný, a snad právě proto bych si myslel, že to sklidí větší ovace. Jsme tak úzkoprsý národ a přitom furt řveme po zlepšení vlastní kinematografie, ovšem experimenty zatracujeme a zajeté klišé vyzdvihujeme. Jsme banda protiřečících si opic, které místo aby alespoň trochu ocenily snahu, styl a žánr, raději se podrbou na olysalém zadku a na všechno serou! ()

Likan7

Jiří Dvořák je sympaťák a jeden z nejlepších českých herců současnosti. Myslet si můžete co chcete, ale tohle je můj názor a stojím si za tím. Jakžtakž utáhl nutnou druhou Sanitku a tady je s přehledem to nejlepší. Jen je škoda, že jednoduše nemá co hrát. Jeho česká variace na Základní instinkt, kdy chlapa ovládá ženský rozkrok, byl vtipný do momentu, kdy těch chlapů začalo být nějak moc. Ke konci se už zvrtlo v takovou grotesku. Ale od Kláry Krejsový bych se nechal ukecat, to zase asi jo. ()