Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (CinemArt)

jjjerry

Začátek měl dobře našlápnuto, bavil jsem se. Bohužel pak to spadne do nechutnosti a romantické kýče.Ten vliv "sluníčkářů" na konci to taky zkazil. Ne neslyšel jsem, že by někdo z povlu na dně skončil v Cernu. Po dlouhé době jsem viděl s dabingem a celkem slušné. ()

HonzaBarta

Filmu Fakjů pane učiteli jsem nedával moc nadějí, ale po návštěvě kina jsem změnil názor. Prvních přibližně 5 minut jsem nebyl nějak moc nadšnený, ale pak se film rozběhl a já jsem svůj prvotní názor honem rychle změnil a u filmu jsem se nasmál jako už dlouho ne. Film mě mile překvapil ať už hereckými schopnosti, hudbou nebo opravdu dobrým humorem. Určitě se na film podívám ještě jednou 90% ()

Sharlis

No teeda prekvapilo ma to fest. Čakal som film tak na 2 hviezdy a tento to dal teda o hodne vyššie. Hovorí sa, že Nemci nemajú zmysel pre humor, ale za mňa tento snímok asi jeden z najlepších, aký som od Nemcov vôbec videl. Stopáž 117min. ma zastrašovala tiež, ale nakoniec ma potešilo, že snímok bol takto dlhý. Za mňa vtipné (situácia učiteľ kriminálnik a zlí žiaci ma bavila), i jemne romantické, i miestami sprosté (dúfal som, že bude a naozaj bolo). Hlavná dvojica bola tiež perfektne obsadená. Som teraz zvedavý na dvojku, pretože i napriek hodnoteniu mám pocit, že tento diel vyťažil zo scenára maximum a nechcel by som sentimentálnu dvojku. Nuž uvidíme. Ale tomuto teda dám 5*, bez problému som sa bavil celý čas a nemám čo vytknúť (a už vôbec nie v porovnaní s filmami, ktoré by sa dali tématikou porovnať s týmto - napríklad tú podobnú americkú sračku so starenkou Cameron Diaz atp.) ()

Amalberga

Zeki je hezkej, jen co je pravda, ale jinak je film úplná hovadina. Hloupá hlavní zápletka, hloupé podzápletky, debilní humor, debilní hlavní postavy, dvojka mě ani trochu neláká. ()

Fjera

Teda to bylo překvapivě dobré. Myslela jsem, že půjde o rádoby vtipnou slátaninu, ale dostala jsem nadprůměrnou oddychovku s poměrně dobrým humorem. 3+ ()

bonovox

Nenáročná komédia, ktorá oproti americkej produkcii má výhodu v reálnejšom školskom prostredí, ktoré je nám slovákom určite bližšie. Ako jednohubka poteší. ()

Hlavonozec odpad!

Učitelství ve Třetí Říši aneb nejtrapnější výtvory německých komedií mě nikdy nepřestanou překvapovat. Sledování tohohle bolelo víc než DiCapriův oscarový proslov. ()

Kushina

Musím říct, že jsem se bavil. Poslední dobou moc dobrých filmů nevídám, ale tohle mělo hloubku, myšlenku, důvtip, city. prostě vše co by měl film mít. Na němce nečekaně dobrý film. 80% ()

Aechato6 odpad!

Předvídatelný a strašně povrchní humor. Toporné herecké výkony Vlastně typický německý film, který se až moc podobá sra#kám co se točí u nás :) ()

Catella

Na tomhle dílečku jsem byla kdysi s kamarádkou v kině, a do podslední chvíle jsem vlastně ani nevěděla, co to bude. Ale když to začalo, tak začala tak neskutečná šou, že se celý kino snad muselo otřásat v základech, jak se všichni nekontrolovatelně smáli. Paráda! ()

Teachman

Námět a zápletka: 10/10 ... Vizuální stránka: 10/10 ... Soundtrack: 10/10 ... Didaktický potenciál: 9/10 ... Celkový dojem: 10/10. ()

JesterKruger

Nevím, jestli jsem měl v ten den špatnou náladu, ale ten děj je prakticky založen na vtipech (stejně jako Evil Bong 420), ale tohle mi nejde do hlavy. Ten film má mega divný konec, a nechápu zdejší hodnocení. Ale názory nekradu, někomu se to určitě líbit bude. Ale mě to jaksi neštimovalo, jelikož ten název je podvod, a od školní komedie bych čekal něco lepšího. ()

Heywood

Parodie na současné doslova zblbé Německo je povedená. Já se směji, Němci se tuším mračí. Pochybuji, že tomu vůbec porozumí. Herecky zajímavé, dějově zábavné, konec sladký, ale kdo by jej nechtěl. ()

PTuranyi

Svižná nemecká komédia postavená na jednoduchom protiklade postáv snaživej ale upätej učiteľky Schnabelstedtovej a drzého ale šarmantného kriminálnika. To celé zasadené do školského prostredia s extrémne problematickou triedou. Produkcia je kvalitná a veľmi dobre vytvára hercom priestor na stvárnenie výborného scenára. Herci sa svojich úloh zhostili skutočne s nasadením, takže ich postavy sú presvedčivé. Výsledkom je uvoľnená ľahko plynúca zábava. 75% ()