No Limit (TV seriál)

• Francie

No Limit

Profesionál

Thriller / Drama / Akční

Francie, 2012–2015, 19 h 4 min (Minutáž: 52 min)

Vincent Elbaz, Anne Girouard, Hélène Seuzaret, Christian Brendel, Damien Jouillerot, Sarah Brannens, Vanessa Guide, Tchéky Karyo, Moussa Maaskri, Farid Larbi, Philippe Nahon, Cyril Couton, Patrick Chesnais, Patrick Catalifo, Lika Minamoto, Youssef Hajdi, Laëtitia Lacroix, Dimitri Storoge, Véronique Kapoyan, Philippe Hérisson, Christiane Conil, Tariq Bettahar, Jean-François Malet, Franck de la Personne, Ludivine Manca, Julie Ordon, Jean-Marie Paris, Claude Brasseur, Christophe Carotenuto, Rémy Ventura, Laura Hamisultane, Tien Shue, Jicey Carina, Vincent Gatinaud, Claude Lévèque, Frédéric Anscombre, Pierre Poirot, Franck Adrien, Fabien Baïardi, Axel Kiener, Alain Laub, Isalinde Giovangigli, Samir Boitard, Franck Sémonin, Stéphanie Pareja, Alexandra Campanacci, Nathan Dellemme, David Faure, François Cottrelle, Victor Pontecorvo, Mahamadou Coulibaly, Stéphane Durand, Grégory Di Meglio, José Heuze, Anne-Marie Ponsot, Raphaël Boyes, Charles Salvy, Patrick Médioni, Marco Panzani, Pierre-Marie Mosconi, Mounir Margoum, Simon Masnay, Mylène Demongeot, Marie Guillard, Valérie Kéruzoré, Marc Brun Adryan', Camille Loubens, Pierre Haudebourg, Roland Munter, Philippe Cura, Pierro Murat, Makita Samba, Jonas Dinal, Alexandre Laugier

Komentáře uživatele Ouwen k tomuto TV seriálu

1. Série - Už od začátku to má příjemný feeling, ohledně té léčby těžko formulovat, jak moc to má blízko realitě, ale i když dialogy působí hodně vážně, vzápětí se přitulí slušná porce vtipů a kuriozit. Akce solidní, akorát ozvučení střel mohlo být lepší, jinak spokojenost, zejména co se týká osobních soubojů, Vincent moc pěkně prezentuje Systemu, zejména ve druhém díle na záchodě s přesilou, anebo na konci šestého dílu vytasil brutální kadenci úderů. Dost dobrý dialogy, humor nepůsobí trapně a potavy jsou bezvadný. Navazování zápletek a situací chválím, to se mimořádně povedlo. Mno a v posledním díle dva kurevský zvraty, po kterých dávám hodnocení na plnou palbu. Naprostá spokojenost, těch několik klišé odpustím, pač Frantíci umí! 9/10 2. Série - Ještě nadupanější jízda. Možná mi trošku vadilo, že všechny díly, ačkoliv jich bylo tentokráte osm, tak každý na sebe navazoval. Byl jeden hlavní záporák a už to nebylo rozseknutý na jeden případ po dvou dílech. Přesto o zábavu není nouze, akční scény vypilované, sice kamera občas nezachytí nějaký chvat, ale choreografie bitek je naprosto precizní, kontaktní a Vincent Liberati v roli Elbaze všechny suveréně přechcává, ta unavenost, pot, vypadá to, že se v té roli fakt našel a maká pro ní jak pes. Líbí se mi, že scénář má pramálo děr a trapných kolapsů, navazování situací je hezky sestaveno a taková ségra Vincenta je aj vtipná, ehm hlavně její tlustej parťák Bago, kterej hlásá fakt neskutečný kecy. Nechybí ani napětí a i když linie ohledně dcerky a jejímu vztahu s Arturem jsem zrcadlil lhostejnost, bavil jsem se náramně. Už jen čekat na třetí sérii, pač konec druhý je otevřený. 9/10(18.2.2015)