poster

No Limit (TV seriál)

 • Česko

  Profesionál

 • Francie

  No Limit

 • Slovensko

  Profesionál

Thriller / Drama / Akční

Francie, 2012–2015, 19 h 4 min (Minutáž: 52 min)

Hrají:

Vincent Elbaz, Anne Girouard, Hélène Seuzaret, Christian Brendel, Damien Jouillerot, Sarah Brannens, Vanessa Guide, Tchéky Karyo, Moussa Maaskri, Farid Larbi, Philippe Nahon, Cyril Couton, Patrick Chesnais, Patrick Catalifo, Lika Minamoto, Youssef Hajdi, Laëtitia Lacroix, Dimitri Storoge, Véronique Kapoyan, Philippe Hérisson, Christiane Conil, Tariq Bettahar, Jean-François Malet, Franck de la Personne, Ludivine Manca, Julie Ordon, Jean-Marie Paris, Claude Brasseur, Christophe Carotenuto, Rémy Ventura, Laura Hamisultane, Tien Shue, Jicey Carina, Vincent Gatinaud, Claude Lévèque, Frédéric Anscombre, Pierre Poirot, Franck Adrien, Fabien Baïardi, Axel Kiener, Alain Laub, Isalinde Giovangigli, Samir Boitard, Franck Sémonin, Stéphanie Pareja, Alexandra Campanacci, Nathan Dellemme, David Faure, François Cottrelle, Victor Pontecorvo, Mahamadou Coulibaly, Stéphane Durand, Grégory Di Meglio, José Heuze, Anne-Marie Ponsot, Raphaël Boyes, Charles Salvy, Patrick Médioni, Marco Panzani, Pierre-Marie Mosconi, Mounir Margoum, Simon Masnay, Mylène Demongeot, Marie Guillard, Valérie Kéruzoré, Marc Brun Adryan', Camille Loubens, Pierre Haudebourg, Roland Munter, Philippe Cura, Pierro Murat, Makita Samba, Jonas Dinal, Alexandre Laugier, Gilles Azzopardi, Marwan Berreni
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sir-dave
  ***

  Nese se to v podobném duchu jako Kurýr, resp. jeho seriálová kopie. Francie / Besson / akční, každý si může na základě těchto tří věcí udělat vlastní úsudek. Díky hrdinově tajemné práci a nic netušící jeho rodině zde nechybí ani špetka vtipu. 1. série má celkem 6 dílů se stále zvyšující se kvalitou. První díl moc nenadchnul, za to poslední tři už měli lepší grády.(20.2.2014)

 • kenkaku
  odpad!

  15 minut stačilo abych seriál vypnul. Voják během mise telefonuje dceři... začne akce a co on? On jí zpívá " happy birthday". Po akci omdlí, protože má nádor na mozku. A co se stane dál? Místo poprcu mu nabídnou práci špičkového agenta výměnou za léčbu nějakým experimentem!? Tedy léčbu o které se neví, zda vůbec zabere... To si děláte prdel??? Pak následuje špionážní akce rozmisťování mikrofonu u nějakého padoucha... rozchází mikrofony (všechny) na viditelná místa jak pěst na oko + jde osahával spící nahou babu v posteli (místo otevírání trezoru)... já vážně nemám slov. Lituji všechny co vydrželi sledování déle než já.(14.11.2014)

 • Saigon
  *

  No tak toto je hodne slabé. Od frantíkov som čakal podstatne kvalitnejšiu produkciu. Ale dostal som len somarinu podobnú Alias a Burn Notice. Samé vtípky a nereálne hlúposti. Hlavný hrdina je čistý superhrdina, všetko zmákne sám a to, že sa furt stretne "náhodou" so sestrou pri prípadoch, to asi ani nepotrebuje koment. Sám sebe sa čudujem, že som zmákol 5 dielov.(18.8.2014)

 • Ouwen
  *****

  1. Série - Už od začátku to má příjemný feeling, ohledně té léčby těžko formulovat, jak moc to má blízko realitě, ale i když dialogy působí hodně vážně, vzápětí se přitulí slušná porce vtipů a kuriozit. Akce solidní, akorát ozvučení střel mohlo být lepší, jinak spokojenost, zejména co se týká osobních soubojů, Vincent moc pěkně prezentuje Systemu, zejména ve druhém díle na záchodě s přesilou, anebo na konci šestého dílu vytasil brutální kadenci úderů. Dost dobrý dialogy, humor nepůsobí trapně a potavy jsou bezvadný. Navazování zápletek a situací chválím, to se mimořádně povedlo. Mno a v posledním díle dva kurevský zvraty, po kterých dávám hodnocení na plnou palbu. Naprostá spokojenost, těch několik klišé odpustím, pač Frantíci umí! 9/10 2. Série - Ještě nadupanější jízda. Možná mi trošku vadilo, že všechny díly, ačkoliv jich bylo tentokráte osm, tak každý na sebe navazoval. Byl jeden hlavní záporák a už to nebylo rozseknutý na jeden případ po dvou dílech. Přesto o zábavu není nouze, akční scény vypilované, sice kamera občas nezachytí nějaký chvat, ale choreografie bitek je naprosto precizní, kontaktní a Vincent Liberati v roli Elbaze všechny suveréně přechcává, ta unavenost, pot, vypadá to, že se v té roli fakt našel a maká pro ní jak pes. Líbí se mi, že scénář má pramálo děr a trapných kolapsů, navazování situací je hezky sestaveno a taková ségra Vincenta je aj vtipná, ehm hlavně její tlustej parťák Bago, kterej hlásá fakt neskutečný kecy. Nechybí ani napětí a i když linie ohledně dcerky a jejímu vztahu s Arturem jsem zrcadlil lhostejnost, bavil jsem se náramně. Už jen čekat na třetí sérii, pač konec druhý je otevřený. 9/10(18.2.2015)

 • macuzuz
  ****

  Překvapivě dobrý. Ze začátku, než se to rozjede a člověk se seznámí s dějem a s postavami, to trochu vázne, ale od 3. epizody už dobrý. Po 1. sérií 4*.(14.4.2014)

 • - Po novinářské projekci sklidil seriál pozitivní hodnocení, kladné ohlasy sklidil hlavně výkon Vincenta Elbaze. (Zdroj: AXN CZ/SK)

 • - Bessonovou vášní vždy bylo potápění, v 17 letech se ho musel na delší čas vzdát kvůli vážnému úrazu. No Limit tak odkazuje na potápěčskou disciplínu No-Limits Apnea. Současně název také charakterizuje stav hlavního hrdiny, který má nádor na mozku. (Zdroj: AXN CZ/SK)

 • -  
  Producent Thomas Anargyros zveřejnil rozpočet na první sezonu. Bylo to 9 000 000 eur, což je o polovinu vyšší rozpočet, než bývá francouzský průměr. (Zdroj: AXN CZ/SK)