Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné. Až na ty vlasy. Vraťme se ale k tomu lumpovi, který přechytračil Grua. Jmenuje se Balthazar Bratt a v osmdesátých letech minulého století byl dětskou hvězdou populární televizní show. Ke své smůle se nedokázal přenést přes její konec a od té doby škodí, kudy chodí. Nosí retro oblečení a nemožný účes, poslouchá staré písničky na kazetách a jako zbraně používá Rubikovu kostku a žvýkačkové bubliny. Prostě odporný typ. O mnoho větší sympaťák je další nováček v příběhu, Gruův bratr Dru. Je to neuvěřitelně přátelský a milý chlapík, který si ze všeho nejvíc přeje, aby ho bratr zasvětil do umění zločinu. Jenže Gru začal být zatvrzelý dobrák (dokonce tak zatvrzelý, že s ním nehnula ani otevřená vzpoura Mimoňů, kteří ho kvůli jeho dobrému chování opustili). Jediný, kvůli komu by byl Gru ochotný přejít alespoň dočasně na stranu zla, je jeho věčný soupeř Balthazar Bratt. A když si mu tenhle zastydlý klon Michaela Jacksona dovolí sáhnout na rodinu, využije všechny padoušské zkušenosti k tomu, aby své blízké zachránil. V tom mu nadšeně sekunduje jeho nově nalezený brácha Dru a jeho Mimoni, kteří si až ve vězení uvědomili, co je pro ně v životě nejdůležitější. (CinemArt)

Felisr

Velká slabota bez vtipu s několika málo recyklovanými gagy z předchozích dílů. Pár zajímavých úseků se vmáčklo již do traileru. Dost vadil i Lábusův dabing bratra Drua s s akcentem jakoby parodujícím gaye, proč proboha? Kino se vůbec nebavilo (hlavně dospělí), dětskou pozornost udržovala spíše hromada akce, než kvalitní děj. Zklamání. ()

LukeKiller

Keďže jednotka aj dvojka bola asi tak milión rokov dozadu, tak nemôžem zrovnávať. Na tomto filme som sa však solídne bavil a v záplave tupovín bolo toto príjemné letné osvieženie. Rozhodne je tu jeden z najlepších záporákov poslednej doby, skvelý soundtrack a dokonca tu nehrali mimoni prím. Čo bolo fajn. ()

JajinkaBec

Párkrát jsem se v kině začala skoro až nekontrolovaně chichotat. Někde to možná trochu skřípe a snad se dá říct, že to není úplně to, co to bývalo, ale k radosti stačí hlavně Mimoni a malá Agnes. Motiv s objeveným bratrem není úplně špatný a potěšilo mě i to, že z traileru jsem to celé pochopila trochu jinak, takže pak následovalo menší překvapení. Děcka musí být nadšená (i když...nejsou tam ti Mimoni přece jen trochu málo?) a já byla taky. ()

SAINTS

Tento film nie je velmi kvalitny a mne osobne vôbec neučaroval.Ja zloduch 3 nie je priliš originalny a scenar je slaby ako čaj.Dospeleho divaka tento animak nema čim zaujat a ak ho neuvidite o nič podstatne nepridete. ()

pekas

Na první podívání lepší, než dvojka. Narážky na 80-tky jsou super pro nás, co to zažili. Jednorožec se moc povedl. Já hodnotím vysoko. 90% ()

unrocker

No tak je tady významná 3ti dílna nemoc, kdy už se asi vymýšlí kde co aby se něco dělo, ale jinak bych tento snímek úplně neodsuzoval koukat se na to dá a dívat tu hodinku a půl taky! ()

Renie42

Super, já se bavila. Zločinec uvízlej v osmdesátkách, super teplákovka a to kolečko na hlavě :-). Ty songy byly super, v hlavě jsem si je notovala. Docela hodně prostoru dostali mimoni a také i vepříci. Spokojenost a na Vánoce to taky potěší. ()

Hawaj

Bylo to fajn, pobavilo to, zasmál jsem se, ale co bylo to fakt dobrý, jenom jak už to každej viděl a nic ho nepřekvapí, tak to všichni berou už jako horší díl. Já jsem spokojený. ()

savatage

Očekával jsem od trojky mírný sešup dolů, ale mýlil jsem se. Opět jsem se skvěle bavil, mimoni byli fantastičtí, záporáci legrační a všechno fungovalo, tak jak má. Pět hvězdiček dávám, bez mrknutí oka ()

PlayEasy

Potřetí se setkáváme s Gruem, mimoníky a spol. a stále si to kupodivu udržuje vtip, nadprůměrnou akci, s překvapivými novinkami (Dru) a my se docela slušně pobavili. Samozřejmě že to nedosahuje úrovně jedničky a dvojky, ale vzhledem k tomu, jak to bývá s pokračováními úspěšných filmů (obzvláště v dnešní době!), tak je pro nás třetí díl milým překvápkem :)) 65% ()

borohub

Největším problémem filmu Já, padouch 3 je, že nepřináší nic nového. Zápletka je blbá, ničím nezaujme. Mimoni už jsou okoukaní (na druhou stranu mi jejich role v tomhle filmu příjde fakt bezvýznamná). Na zabití večera asi fajn, ale jsou lepší animáky. Možná už jenom stárnu, nevím. 55% ()

ostravak30

Tvůrcům se podařilo do třetice všeho dobrého připravit opravdu originálního záporáka. Osm desátkový styl se povedl. Hudba, účes, knír a oblečení fakt pobaví víc než jeho zločinné plány. To Gru si žije svým rodinným životem a aby byla jeho rodina kompletní objeví bratra. Tato část děje už tak humorná není, navíc na vedlejší kolej jsou odstaveni Mimoni, kteří dostávají méně času, což je škoda, protože právě oni mě nejvíc baví. Hudba se povedla a to nemluvím jen o hitech 80. let. Nebýt Mimoňů šel bych ještě níž s hodnocením, ale ten svůj průměr si Já, padouch udržel. ()

Blazis34

Pro mě zatím neslabší z prvních třech dílů. Děj není to hlavní lákadlo, ani není nikterak podařený. Na druhou stranu, i když Gru je více přemýšlivý, jeho bratr je o to větší kolík a filmu dodal další humor. I hezké prostranství luxusu a velké scény mě bavily. A ještě více mě bavil známý soundtrack, kde postavy reagovaly na onen hit. Viz Michael Jackson apod. Celkově to pro mě nebylo tak vtipné, jak předchozí dva díly, ale děty se určitě zasmějí. ()

megajalec

Popravde, nevidel som prvé dve časti, takže moje hodnotenie nie je príliš objektívne. Navyše, evidentne som nebol cieľovým publikom filmu. Ja Zloduch 3 je normálnym a priemerným detským filmom, ktorý ničím nevyniká, fórikov veľa nie je, príbeh písaný pre deti (to nie je výčitka). Štvorročný syn a deväťročný synovec boli však veľmi spokojní, takže návšteva v kine splnila účel. ()

Matamoroz

Hodně roztříštěné a rozběhané. Děj je málo sevřený, běhá sem a tam mezi různými situacemi, do každé jen tak ťukne a zase se stočí jinam. Přitom je to docela škoda. Stačila by polovina a tu lépe vypointovat. Místy jsem se koukal na hodinky a to je zvláště u animáku špatné znamení. Za mě slabší než Mimoni. ()

Které loňské filmy měly největší zisk?

Které loňské filmy měly největší zisk?

08.04.2018

V Hollywoodu se (stejně jako v kterémkoliv jiném byznyse) zásadně rozlišuje mezi tržbami a ziskem. Když váš film vydělá 100 milionů dolarů, můžete slavit i křičet zoufalstvím - vždycky totiž záleží… (více)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav