Daredevil - Season 2

(série)
Akční / Krimi / Mysteriózní / Fantasy / Sci-Fi / Thriller
USA, 2016, 11 h 54 min (Minutáž: 49–61 min)

Epizody(13)

V Hell's Kitchen zase řádí temné síly, ale tentokrát si Daredevil musí zvolit mezi ochranou města a svých přátel. (Netflix)

Kaucukovnik

Ve druhé sérii se z Daredevila stává nádoba na megatrailery spřízněných Marvelovských postav. Punisher je očividně scénáristický mazlíček, je úplně nejdrsnější, ale zároveň tááákhle hlubokej a tragickej. Akce je oproti jedničce odfláklá, ústřední trio jede na setrvačník a když je potřeba aspoň na chvíli hrozivý padouch, tak si jde Matt do vězení nechat rozbit tlamu od záporáka z jedničky. Jak se dneska na superhrdinu sluší, nosí už i Daredevil prakticky černý high-tech oblek. Radši měl mít ten provizorní, ale sytě červený. ()

teekanee

Druhá série je ještě o něco málo lepší než první a to hlavně díky Punisherovi a Elektře. Tyto nový postavy a způsob jakým se jejich morální kodex střetává s tím Daredevilovým opravdu vévodí této sérii. Akce je stejně skvělá jako minule a celkově skvělá podívaná až mě mrzí, že pokračování v režii Disney je nedohlednu. 92% ()

Zjewik

K Daredevilovi jsem se vrátil po několika letech, co jsem viděl první sérii, jenom kvůli tomu, že jsem si chtěl konečně pustit Defendery a potřeboval jsem nakoukat veškeré předchozí seriály kvůli souvislostem. Začátek série je úplně perfektní. Představení Punishera je skvělý, herecký obsazení jakbysmet a celkově, díly kde se Punisher objeví vyzdvihají seriál k výši (nejlepší okamžik určitě konverzace mezi Mattem a Frankem na střeše). O to víc mě mrzí druhá půlka, kdy se děj zaměřuje spíše směrem k Hand a Punisher se dostává na druhou kolej (proto se nemůžu dočkat jeho samostatnýho seriálu). Ukázka Claire taky potěší a Elektra se Stickem taky v poho. Druhou sérii Daredevila tedy musím hodnotit jako povedenou, a hvězdičku strhávám jenom za neopodstatněný souvislosti ohledně Hand a jejich zombíkům. ()

Zoomicek

!!!SPOILERY!!! Daredevil 2 Série je dokonalá a proč? Musím se přiznat ze začátku mě ta mě ta 2 série nebavila dokonce jsem jí i dropl Nejdřív začnu tím že u téhle serie působí 13 epizod málo narozdíl od první série. Tahle série je mnohem lepší než ta první, dokázala nám představit postavu Punisher dokanalá postava z dobrou motivací a příběhem, finalní fight je taky epickej zemře tam Elektra a vidíme tam i Punishera jak ke konci pomůže prostě 10/10 fight scéná. prvních 5 epizod mě až tak moc nebavilo. Punisher je nejlepší postava 2 série doslova od začátku série chodí přes mrtvoly skoro zabije daredevila, pak spolupracují a daredevil nechá zatknout Punishera, a soudy s ním probíhaj geniálně a zábavně, já mu reálně přál svobodu protože je to postava z kterou se dokáže stotožnit skoro každej, akorát prohrál soud a ve vězení byl zase mega drsnej a nebál se vyjednávat s Kingpinem a jak zabil těch 15 věňů byla top scéná. jak už jsem říkal top postava. Chemie postav Daredevila a Foggyho, Daredevila a Elektry, Daredevila a Sticka, Daredevila a Karen, Punishera a Karen a mnoho dál. 95% ()

skvely

Druhá série je oproti té první mistrovské dílo. Je tam sice více násilí jako v první, ale k Daredevilovi a k Punisherovi to prostě sedí. Zábavné, zajímavé a konečně něco, u čeho se dá vydržet. Jen mě tam štvala Elektra, ta byla šíleně otravná. Jinak úplně skvělé a něco co jsem si od tohoto seriálu představovala. ()

Punisher dostal vlastní seriál

Punisher dostal vlastní seriál

30.04.2016

Marvelácký uberdrsňák má za sebou tři celovečerní filmy, nejvíc ale zabodoval letos ve druhé sérii Daredevila. Jak jste možná postřehli, fanoušci ihned začali volat po tom, aby se Punisher s tváří… (více)