• Patw

Za mnou tří díly a seriál, ačkoliv přináší něco nového oproti filmu, moc nebaví. Kamenem úrazu je skutečnost, že seriál je "odhozenina" filmu s Cameron Diaz. Diváka tak vlastně kromě nového castu nečeká zas tak nic nového. Hlavní děj seriálu (aneb chudá rozvedená učitelka si na škole kde je podezřele až moc rozvedených tatínků s plnou peněženkou) je stejný.(26.4.2014)

• Vojťas

Hlavní představitelka je sexy, ale to je tak nějak všechno. Klišoidní převedení již tak průměrného filmu Zkažená úča do podprůměrných seriálových vod - řekl bych, že úča se v programu dlouho neohřeje. 40% [seriál "nečekaně" ZRUŠEN](11.6.2014)

• bouncer

Po pilotu (víc nebude) - další (třetí?) seriál podle filmu a to ten nejhorší. Hodně, hodně špatný sitcom, kde je jeden povedný vtip na padesát pokusů a herci, no Ari Graynor je jedním slovem příšerná. To asi stačí.(28.4.2014)

• milka

Bad Teacher je typickým příkladem naprosto zbytečného seriálu, jehož přechod z velkého plátna do bedny nedává absolutně žádný smysl. Charaktery jsou otravné, z hlavní postavy se vám bude chtít brečet a za největší sprosťárnu je zde považována zmínka o penisu. Místo nekorektního humoru zde zkrátka nastupuje téměř rodinná podívaná a za přesnou Cameron zde přichází megaotravná Ari Graynor. Od tohoto dejte ruce i oči pryč.(17.5.2014)

• hladass

Extrémně nesympatická a namyšlená kráva po rozvodu přijde o všechno, ale nevzdá to a rozhodne se učit na základní škole, aby tam mohla lovit bohaté a hlavně rozvedené otce... Opravdu, nápad hodný génia... Původní film jsem neviděl, ale po téhle nudné kokotině se na něj určitě ani nepodívám... Bez vtipu, zoufalé, trapné, zapomnění hodné...(31.8.2016)