Předstírání (TV seriál)

Faking It

Komedie

USA, 2014 - 2016, 13 h 26 min (Minutáž: 38x21–22 min)

Doug Emmett

Andrew Dost

Rita Volk, Katie Stevens, Gregg Sulkin, Bailey De Young, Michael J. Willett, Rebecca McFarland, Senta Moses, Keith Powers, Erick Lopez, Courtney Kato, Breezy Eslin, Claudia Doumit, Kara Royster, Sofia Carson, Dani Dwyer, Katrina Kemp, Laverne Cox, August Roads, Chloe Bridges, Ed Quinn, Anna Grace Barlow, Derek Mio, Veronica Merrell, Vanessa Merrell, Adria Tennor, Bernard Curry, Camille Collard, Parker Mack, Alice Lee, Camila Cabello, Brian Gattas, Marissa Cuevas, Santiago Segura, Luke Spencer Roberts, Ally Brooke, Normani Kordei, Lauren Jauregui, Dinah Jane, Andrea Londo, Hope Lauren, Emily Hinkler, Elizabeth Hinkler, Luke Cook, Janis Valdez, Lindsey Shaw, Lance Barber, Dan Gauthier, Courtney Henggeler, Kathleen Noone, Yvette Monreal, Bruce Thomas, Aynsley Bubbico, Ashley Jackson, Nicholas Brendon, Ali Stroker, Jeff Witzke, Bryan Becker, Dilshad Vadsaria, Jackie Debatin, Dana Melanie, Molly Pan, Shanna Strong, Jordan Rodrigues, McKaley Miller, Leslie Grossman, Aaron Abrams, Ayden Mayeri, Sophia Ali, Anna Lore, Taylor John Smith, Shakira Barrera, Rebecca Lee Robertson, Elliot Fletcher, Austin Lyon

Stráááášne sa na tom smejem. Viem, že je to hlúpučké a celkovo skôr kravina, ale nepomôžem si. Každý diel ma neskutočne baví, občas dám facepalm, občas výbuch smiechu, občas nechápem. Ale zároveň má seriál nadhľad, neberie sa vážne, na nič sa nehrá a ašpiruje akurát tak na oddychovú jednohubku, pri ktorej divák nemusí rozmýšľať. Mission accomplished, mňa to chytilo.(9.6.2014)

• Anteia

„Let´s be lesbians.“ Kdyby se mi chtělo, mohla bych být jenom z této věty na začátku otrávená plus z dalších věcí a řečí kolem, co tam zaznívají, ale ne, zatím je to velice příjemně pohodové, když totiž přijdete utahaní ze školy, přesně na něco takového se rádi podíváte! A koneckonců Rita Volk je prostě ňufinová, což je skvělým plusem. Bzzzz! Po shlédnutí 8 epizod musím konstatovat, že ani ta Rita to nedrží a začíná z toho být absolutně obyčejný USA mainstreamový sranec.(3.5.2014)

• ChArLeNe

Viem, že to má byť "komédia", a teda by som to nemala brať tak vážne, ale nedá mi tú zápletku nekomentovať. Zas a znova mi bolo pripomenuté niektoré z dôvodov, prečo mám averziu voči "gay acceptance movement". Nie, homosexualita mi nevadí, ale vadí mi to, ako sa z toho robí veľké haló. Po prvé - stačí keď naznačíš niečo gay no vzápätí to poprieš a hneď - neboj sa vyjsť s kožou na trh, my ťa neodsúdime. Za druhé - všetci zrazu bozkávajú zadky tím, ktorí sú/môžu byť gay. Proste, z vážnej veci sa stal trend. A čo tak nestarať sa, kto je aký? Aha, v teórií by to išlo ale v praxi ego nepustí. Ako, ja nechápem, prečo by som sa mala starať kto s akým pohlavím si robí dobre, a podľa toho sa k ľuďom správať. Spoiler: A čo mala byť tá 2.ep? Vstup zadarmo na párty iba pre páry rovnakého pohlavia? Kde sa podela rovnosť?! Aha, na tú sa odvolávajú iba vtedy, keď im to vyhovuje. Koniec spoilera: No ale keď si odmyslím túto stupídnu zápletku, tak sa to dá celkom pozerať. Len sa cítim divne pozerať sa na sexuálny život detí mladších než ja. Update: Konečne sa to obracia k dobru a ukazuje, aby sme boli sami sebou - či sme gay, bi alebo hetero.(23.11.2014)

Čekal jsem to lepší, než co to je. Abych se přiznal, byl jsem celkem zděšen, že se to celé odehrává na střední škole. Jenže postupně (po pěti dílech) musím uznat, že to jde a je to vcelku sranda. Určitě to není věc, která by se stala legendou jako některé jiné půlhodinové seriály (asi každý ví, o kterých třech mluvím), a jen těžko to dostane další sérii (čísla nejsou nic moc), ale jako oddychovka, když není co dělat a nic lepšího není po ruce, by to šlo... 60 %(30.5.2014)

Awkward s lesbickou zápletkou, nic víc nic míň. Rita Wolk je neskutečně roztomilá (hrozně mi připomíná Spencer ze South of Nowhere, vzhledem i povahou, ačkoli tam jsem spíš žrala Ashley). Jen ten Sulkin spíš vypadá, jako by vypadl ze Stmívání, a nechápu, co na něm holky viděj (že je bledej a načesanej jak ...?). A že zbytkem vykrádá Awkwardovského Mattyho ani nemluvím. Na jedno podívání koukatelné, ale na opakování jsou lepší, originálnější, seriály. Viděny čtyři díly, doukoukám asi jen kvůli té Ritě. První série shlédnuta, moc toho nepřinesla, celkově tak za 50%(16.5.2014)

• - První díl seriálu byl v rámci propagandy uveden zdarma na internet. (Hollka)