Předstírání (TV seriál)

Faking It

Komedie

USA, 2014–2016, 13 h 26 min (Minutáž: 21–22 min)

Doug Emmett

Andrew Dost

Rita Volk, Katie Stevens, Gregg Sulkin, Bailey De Young, Michael J. Willett, Rebecca McFarland, Senta Moses, Keith Powers, Erick Lopez, Courtney Kato, Breezy Eslin, Claudia Doumit, Kara Royster, Sofia Carson, Dani Dwyer, Katrina Kemp, Laverne Cox, August Roads, Chloe Bridges, Ed Quinn, Anna Grace Barlow, Derek Mio, Veronica Merrell, Vanessa Merrell, Adria Tennor, Bernard Curry, Camille Collard, Parker Mack, Alice Lee, Camila Cabello, Brian Gattas, Marissa Cuevas, Santiago Segura, Luke Spencer Roberts, Ally Brooke, Normani, Lauren Jauregui, Dinah Jane, Andrea Londo, Hope Lauren, Emily Hinkler, Elizabeth Hinkler, Luke Cook, Janis Valdez, Lindsey Shaw, Lance Barber, Dan Gauthier, Courtney Henggeler, Kathleen Noone, Yvette Monreal, Bruce Thomas, Aynsley Bubbico, Ashley Jackson, Nicholas Brendon, Ali Stroker, Jeff Witzke, Bryan Becker, Dilshad Vadsaria, Jackie Debatin, Dana Melanie, Molly Pan, Shanna Strong, Jordan Rodrigues, McKaley Miller, Leslie Grossman, Aaron Abrams, Ayden Mayeri, Sophia Ali, Anna Lore, Taylor John Smith, Shakira Barrera, Rebecca Lee Robertson, Elliot Fletcher, Austin Lyon, Bill Bolender, Cameron Moulène, Justin H. Min, Justin Chu Cary, Bayley Corman, Emmy Buckner, BJ Mitchell, Shainu Bala, Tahlena Chikami, Danny Vasquez, Arianna Ortiz, Dean Cudworth, Alexander Neher, Sharon Omi, Asjha Cooper, Kristin Brock
  • Vojťas

Středoškolárna o 2 kamarádkách, které jsou víceméně dohnány k předstírání homosexuálního vztahu, aby byly populární. Slečny jsou moc pěkné, ale pilot byl striktně puberťácký (a dost uječený) = nic pro širší publikum, ale fanoušky si to asi najde. 30% [2. série BUDE](15.6.2014)

• Anteia

„Let´s be lesbians.“ Kdyby se mi chtělo, mohla bych být jenom z této věty na začátku otrávená plus z dalších věcí a řečí kolem, co tam zaznívají, ale ne, zatím je to velice příjemně pohodové, když totiž přijdete utahaní ze školy, přesně na něco takového se rádi podíváte! A koneckonců Rita Volk je prostě ňufinová, což je skvělým plusem. Bzzzz! Po shlédnutí 8 epizod musím konstatovat, že ani ta Rita to nedrží a začíná z toho být absolutně obyčejný USA mainstreamový sranec.(3.5.2014)

Čekal jsem to lepší, než co to je. Abych se přiznal, byl jsem celkem zděšen, že se to celé odehrává na střední škole. Jenže postupně (po pěti dílech) musím uznat, že to jde a je to vcelku sranda. Určitě to není věc, která by se stala legendou jako některé jiné půlhodinové seriály (asi každý ví, o kterých třech mluvím), a jen těžko to dostane další sérii (čísla nejsou nic moc), ale jako oddychovka, když není co dělat a nic lepšího není po ruce, by to šlo... 60 %(30.5.2014)

Awkward s lesbickou zápletkou, nic víc nic míň. Rita Wolk je neskutečně roztomilá (hrozně mi připomíná Spencer ze South of Nowhere, vzhledem i povahou, ačkoli tam jsem spíš žrala Ashley). Jen ten Sulkin spíš vypadá, jako by vypadl ze Stmívání, a nechápu, co na něm holky viděj (že je bledej a načesanej jak ...?). A že zbytkem vykrádá Awkwardovského Mattyho ani nemluvím. Na jedno podívání koukatelné, ale na opakování jsou lepší, originálnější, seriály. Viděny čtyři díly, doukoukám asi jen kvůli té Ritě. První série shlédnuta, moc toho nepřinesla, celkově tak za 50%(16.5.2014)

Ač jsem věkově už na jiném levelu, než pro který je tento seriál natočen, místo sledování jsem ho prožíval. Sice už jsem od pilotu věděl, jak to bude (a bylo), ale celou první sérii jsem prostě musel stát za Amy. I ty na začátku nepříjemné charaktery se nakonec tak nějak vybarvili a druhou sérii zcela jistě sledovat budu. Konec té první mě mrzí, respektive to, co se v závěru stalo.(26.9.2014)