Předstírání

• USA Faking It
USA, (2014–2016), 13 h 26 min (Minutáž: 21–22 min)

Rita Volk, Katie Stevens, Gregg Sulkin, Bailey De Young, Michael J. Willett, Rebecca McFarland, Senta Moses, Keith Powers, Erick Lopez, Courtney Kato (více)

Série(3) / Epizody(38)

Předstírání je nová romantická komedie o dvou nejlepších kamarádkách, které se mají rády. Po neúspěšných pokusech získat popularitu začnou být Karma a Amy jistým nedopatřením považovány za lesbičky. Okamžitě se stanou středem pozornosti, a tak se rozhodnou to nikomu nevymlouvat. (MTV)

Allein4

Čekal jsem to lepší, než co to je. Abych se přiznal, byl jsem celkem zděšen, že se to celé odehrává na střední škole. Jenže postupně (po pěti dílech) musím uznat, že to jde a je to vcelku sranda. Určitě to není věc, která by se stala legendou jako některé jiné půlhodinové seriály (asi každý ví, o kterých třech mluvím), a jen těžko to dostane další sérii (čísla nejsou nic moc), ale jako oddychovka, když není co dělat a nic lepšího není po ruce, by to šlo... 60 % ()

Avern

Tak jsem na to nahodou narazil na edne... a musim rict takhle dlouho jsem se u neceho nebavil :-) Je to roztomily ale je fakt ze to ma i vazne momenty ale ty většinou jsou zahrane hezky do komedialni noty... Navíc holky jsou moooc fajn a clovek si preje aby ta Karma konecne dala Amy sanci... ()

Axlle

Strašně mi to připomíná South of Nowhere, ovšem uznávám, že to není úplně seriál století ale je to milé a postavy ( nebo aspoň většina ) jsou sympatické a vzhledem k délce dílů musím hodnotit kladně :) ()

monny2503

vyšiel nový seriál,tak prečo si ho nepozrieť? Niekedy sú tam trápne situácie..aspoň zo začiatku...no keď to už pozerám ďalej,celkom sa mi ten seriál začína páčiť :) Len ma nebaví čakať týždeň na jednu časť :D ()

marsas

Seriál s lesbickou zápletkou. Hlavní dvě postavy Karma a Amy mě baví, snadno jsem si je oblíbila už po prvím díle. Od tohohle seriálu jsem nic neočekávala a příjemně mě překvapil. Hodnotila bych to spíše jako odpočinkový seriál, na který se určitě budu dívat dál. Takže za mě 4 zasloužené hvězdy. ()

ada87

Není to úplně tak strašné, jak by se dalo čekat. Z tématu se dalo vykřesat více vtipných scén, příliš brzy bylo předstírání odhaleno. ()

mt27

Skvělé herecké výkony. Seriál je vtipný, ale zároveň také dojemný. Místy má slabší místa, ale jinak je to skvělá podívaná. 79 % ()