• contrastic

Jako fanda Bodu zlomu z 91 nemůžu hodnoti víš !(25.3.2016)

Adrenalinu je tu požehnaně, ale to je tak asi vše. Hoši z devadesátek se mi líbili mnohem víc.(7.4.2016)

• neoBlast

Ale takovej ten "dobrej" odpad! na kterém i série Rychle a zběsile začínala. Prostoru ke zlepšování je zde rozhodně na rozdávání...☺ 5 %(29.5.2016)

• Martin741

Teda riadne nudny film, nema tempo a par krasnych zaberov na prirodu to uz nema sancu zachranit. O Point Break 2 sa hovorilo tak dlho, az to samotneho Swayzeho unudilo xmrti /umrel 14. 9. 2009/. POMO ma s tou retardaciou naprostu pravdu - + tie dialogy - cista hroza, kalamita, katastrofa. Hnoj. : 15 %(26.7.2016)

Keby to nebol remake a nevedel by som ako niektoré scény skončia, asi by som dal aj štvrtú hviezdičku. Film nám ponúka parádne kaskadérske kúsky. Žiadne CGI. Bohužial strašne veľa vecí je úplne nereálnych. Nevyznám sa do všetkých športov. Ale v živote som sa čosi naliezol a viem ako ďaleko od reality boli chlapci. Hlavne keď neboli primárne lezci. Vo filme sa nájde aj kopec silných momentov, len väčšina bola vykradnutá z originálu. Herci nemajú na duo Swayze vs Reeves, ale nie sú až takí otrasní ako som sa bál. Core sa nemusí hanbiť za svoju réžiu, ale Kathryn Bigelow z neho nebude. Solídny ale zbytočný film. Mohli to ešte trochu upraviť a nemusel to byť vôbec remake ale samostatný film o extrémnych típkoch ktorý majú nejakú filozofiu a ispravedlňujú ňou zločin. 65% *(13.3.2016)

• majo0007

Eko, Greenpeace a Hippies agitka. A do toho product placement VW, ktoré si chce zúfalo vyžehliť potupu s emisiami. Bol by som zvedavý, koľko za to zacvakali filmárom.(19.3.2016)

• elanius

(45/2016) / Extrémne nezáživný a hlúpučký film, ktorý vsádza na cool týpkov a naozaj bezkonkurenčne natočené zábery extrémnych športov a extrémnej prírody. Ako pokus navrhujem skúsiť si film pozreť mute. Tá krása tam zostane, ale budete ušetrený tej scenáristickej bezmocnosti. (3/10)(21.3.2016)

Moderní doba, efekty, parádičky ale kouzlo původního bodu zlomu fuč! Když přimouřím oko za pár scén, tak těsně unikolo lepšímu hodnocení! 65%(4.4.2016)

Kdybych si pustil sportovní kanál s extrémními sporty, udělám nejlépe. Potěšil pohled na nespoutané a dnebezpečné panoráma hor. Nádherný pohled. Snad jen ta příroda stála za zhlédnutí. Zbytek byl jen doplněk. 55%(5.10.2016)

Tak napodruhé mi to prišlo ako podstatne väčšia sprostosť. Pri tomto type filmov sa nerád vyjadrujem spôsobom, že to bolo tupé až hanba, ale tu to inak nejde. A do oka to udiera hlavne tým s akou vážnosťou je to tam všetko prednášané. Tie kvázi posolstvá. Ale tie jednotlivé dobrodružné scény natočené pútavo a zväčša (nie vždy) pekne prehľadne. A herci boli v zásade všetci sympatickí s výnimkou toho hlavného fešiho... čisto árijsky pôsobiaceho Johnnyho Utaha (polovičného indiána... hmm... jasně!). Takže tie tri tam asi nechávam. Aj keď... tá scéna s odkazom na originál a výstrelmi do vzduchu "noooo" bola celkom nechcene smiešna.(25.3.2017)

Nemohol som začať rok asi lepšie. Toto je už iný náklad. Veľa vecí je dobrých, ale výprava je úplný TOP!! A tá kamera si to úplne vypapá a ponúka neskutočné zábery. Do deja sa nás pokúšajú vtiahnúť dialógy, ktoré sú ale miestami otravné a až veľmi plytké. Na druhej strane, celá tá myšlienka je nanajvýš zaujímavá a inšpiruje k zamysleniu. Málo čo sa mu dá vytknúť. Ja som bol spokojný. Zatiaľ toľko, uvidím po opadnutí emócií, či to zmením. 5 z 5 ( Kino Dukla Svidník )(2.1.2016)

Vylámané zuby na jednom z nejslavnějších filmů devadesátých let. Pro režiséra a scénáristu tento remake musel být velkou "Ozakiho" výzvou a zkouškou. Kterou nezvládli. Přitom stačilo dát jiný název, zamaskovat víc scénář a jména vůči původnímu Bodu zlomu a osobně jim to uznám. Takhle musíme srovnávat jako u všeho přebraného. Stále tvrdím, že dobrý film dělá perfektní výběr herců, kterým roli uvěřím a kteří jsou charismatičtí a dají své roli osobitost, památnost. Zde jsou všichni jen instantní osoby. Je mi u zadnice, kdo spadne dřív ze skály. Celý film spíš vyzní jako špičková akvizice, kterou si objednaly sportovní značky z řad Red Bull & Monster adrenalinových sportů. A tady je na co koukat. Nejlepší nasnímané záběry extrémních sportů od dob filmu Feuer, Eis & Dynamit (1990). Scény na moři, na horách jsou naprosto dechberoucí a mají větší intenzitu, čím víc je vaše kino méně domácí. Zde jedině je film dosaženým bodem zlomu.(21.3.2016)

• jujec

Děj prakticky žádný, film jen o efektech (myšleno o extrémních sportech). Ekologové se nechávají vozit na hory vrtulníkem. Naprostá ztráta času.(7.11.2016)

• Sfinkter

Nový Bod zlomu není remakem, ale hodně vzdálenou parafrází originálu, která si zapůjčila jména a velmi malou hrstku společných scén. Jedna hvězda za přírodní lokace, druhá za Winstonea, který mi jako Pappas připomněl původní postavu.(28.12.2016)

Film je paradni akcni podivana, ale bohuzel skoro nic navic. Scena s letadlem pripomela nedavnou M:I 5 nebo uvodni scena s motorkama taky nezapomenutelna. Vzhledem k scenaristovi jsem cekal jeste nejake future hi-tech vychytavky jako byly v Salt a Ctihodnym obcanovi, ale bohuzel. Jinak potesila ucast prevazne neznamych hercu (Edgar Ramirez me uz zaujal v Uhlu pohledu) a taky nadherne scenerie. U me horsi 4*.(2.1.2016)

Přesně podle očekávání - blbost, která v kině pobaví. Efektně nasnímané skoky, pády, sjezdy, výlezy i honičky. Párkrát ze mě vypadlo hlasité "ty vole!", především při zdolávání šikmé stěny ve Venezuele, ale celkový dojem je béčkový hlavně kvůli scénáři, ve kterém hlavní hrdina mluví pouze ve frázích a je plochej jak Holandsko.(8.1.2016)

Za nádherné lokace a super akční scény.(6.5.2016)

• luksky

Chtěl sem na to jít do kina, kvůli práce to nevyšlo a po zhlédnuti doma jsem rád, že sem za to neutrácel...proti původnímu filmu hodně slabé, hlavni hrdina řádnė nesimpaticky..zklamáni(22.4.2016)

• coscarelli

Core sa viac sustredil skor aby niekto nespadol z motorky, popripade nenapichol na strom a v peknom uhle a zamalovane, a Wimmerove monology-dialogy-trialogy plne filozofie a myslienok nechal lahko plynut do cerstveho horskeho vzduchu. Tak vznikla pre mna potetovana a frajerska nudna pozerska adrenalinova jazda, ktoru Xander moze kludne skopavat zo svojho tronu nizsie a nizsie. Vizualne omalovanky (motorky, basejump,..) chytia za ocne viecka kdekoho, a waaaaaaaau :D ale nezmäkol som.... Asi na "akcniaky" uz som prilis stary ale toto ma ee ,nebavilo. Ale i tak,Dve silne nafuknute kolesa urcite potesia.(9.5.2016)

Na začátku musím ihned říct, že film se podle mě nedá pokládat za remake, neboť je to příběhově trošku odlišnější. Postavy jsou v zásadě stejné, ale co u nich postrádám, tak je charakter. Schwayze s Reevesem byli opravdu charismatičtí. Je mi líto, ale herci to tady nezvládli tak, jak jsem si představoval. I příběh ničím nevyčnívá. Jediným faktorem, který tento film zachránil, jsou neskutečně mistrovsky natočené akční scény, které byly opravdu dechberoucí. Za to tvůrce obdivuji. Potěšil mě Ray Winstone, který zahrál roli detektiva docela dobře. Podle mě se film s takovým rozpočtem dal natočit lépe. Za mě 65%(31.5.2016)

Preco prave tato adrenalinova pecka ma taketo nizke ohodnotenie ??? To teda netusim. Faktom je ze mi tento film velmi chutil.. Scenerie boli perfektne , Hudba k filmu dokonala a kaskaderske vykony boli na vysokej urovni. Herci boli nie az na takej urovni ako v povodnej verzii avsak dokazal som to brat s nadhladom. V kazdom pripade som si na nom pochutnal cize 85 percent a 5 hviezd(14.10.2016)