Po celosvětovém úspěchu filmů Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsvěta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury. Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. Ta se střetne s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. Když tyto předpotopní druhy, které byly doposud pokládány za pouhé mýty, opět ožijí, začnou bojovat o nadvládu a samotná existence lidské rasy tak visí na vlásku. (Vertical Entertainment)

SCHMEYD

Tak za tenhle kousek by se nemuselo stydět ani proslulé studio THE ASYLUM. Jinak pro fanynky "skupiny" JELEN dobrá zpráva! Jednu z hlavních rolí si zahraje i jejich "zpěvák", kterému říkají Sam... Efekty fajn, příšery super, ale tak pitomý děj už tady dlouho nebyl. A ty hlášky o Ježíši nebo o holubech, Sněhurce, Soptíkovi apod. jsou taky žůžo! ()

Rada.Shoa

Přitažené za vlasy a přeumělkované,ale když jsi na to úchyl tak tě to zabaví a dokonce si s toho i přivodíš orgasmus.Některé scény jsou fakt boží ale měli trochu déle přemýšlet nad dějem a nedržet se nějakých,ať už malých happyend dojebávek. ()

EternalS

No na ten rozpočet je to bohužel za jednu *. Strašně hloupé a nezáživné. Bodík za závěrečný útok Supergodzilly a následný možný příslib dalšího dílu. Na ten bych se s chutí podíval. PS: Skvělé komentáře od LiVentura a joehot. Já se tady stejně pokaždé při čtení komentů od srdce zasměju. Díky za to. ()

bedsore

Je snad tenhle film na tři hvězdy? Objektivně nikoli, ovšem záleží na okolnostech. Mám to štěstí, že si tohle můžu vychutnávat na velkym plátně a ve 3D se zvukem na max (teda jen do sluchátek, ale možná o to víc to bylo vtahující) a když se to sejde s náladou, tak jsou z toho dvě hoďky čirý popcornový konzumace, kdy neřeším jestli to není přeslolený nebo nedochucený. To se ale nestává často :) ()

dr.Queen

Jako efekty super,peněz tam je dost,ale ten příběh a scénář je fakt velká sračka.Ale pro hloupé amíky asi super. ()

P3rcy

Víte, jaký je asi rozdíl mezi filmem "Godzilla II Král Monster" a "Megažralok vs. obří chobotnice". Zhruba 169 950 275 dolarů (a nějaké drobné). Pokud si odmyslíte ty skvělé efekty a poměrně dobré herce tak Vám opravdu zbude film, který by mohl konkurovat filmům typu Mega Shark vs. Mecha Shark, Útok dvouhlavého žraloka (a jeho pokračování v podobě tříhlavého žraloka a nakonec i pětihlavého žraloka). ()

GoodStenly

To je taková NUDA, vracet se k němu nebudete a opět nejlepší z celého filmu jsou závěrečné titulky, kde se dozvíte podstatné věci, bohužel jak bych to řekl, s křížkem po funuse + můj nejpodstatnější problém bylo měřítko oblud vůči terénu a následně "z očí do očí"... ()

swn odpad!

Nezmyslený scenár, réžia, zmätení herci, príbeh, proste jediné čo sa dá oceniť na tomto filme je práca počítačových animátorov. 170 miliónový brak. 9.99%. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Města Moskva, Londýn, Washington DC, všechna jsou napadena! Titáni na všech kontinentech způsobují požáry, zemětřesení, tsunami a katastrofy pro které ještě nemáme ani jména!" Další film, kde se utká Godzilla s Monstrem! Monstra jsou sice pěkná, ale lidi... Jakmile tam kdokoli promluví, jdou z něj takové neuvěřitelné nesmysly, že to není hezký. A navíc je to hrozně nudné. Pokud hledáte epický katastrofální film s fantasy prvky, skvělými postavami a příběhem, budete zklamaný. Není tady o co stát.- 20%. ()

Bacuska

Musím říci, že jsem se na tento film hodně těšila, už kvůli roli Very Farmigy, ale trošku zklamalo. Jen kvůli této herečce, kterou mám velmi ráda dávám 2 **. ()

tXtX odpad!

Hnusný dvojhodinový digitálny bordel. Ultra tuposť, ktorá už nie je ani zábavná. Dialógy na úrovny pomocnej školy a rádoby nadhľad celého projektu pôsobí ako grc. Fakt sa to nedalo pozerať. Všetci sa pri tom tvária vážne, z papule vypúšťajú nič nehovoriace sračky, a to, že v každom zábere umiera tisíce ľudí, absolútne nikomu nevadí. Hlavná vec, že nesmrteľná pätica hrdinov vždy a všade všetko prežile, pričom nikto z nich nezabúda sekundu pred takmer istou smrťou “hláškovať”. Proste typická tupá americká zábava, so všetkým klišé, ktoré existuje. No a o samotných monštrách veľmi nemám čo povedať, lebo nič nebolo poriadne vidieť. Dali sa rozoznať maximálne tak podľa farebného filtra. Najvtipnejšie z celého filmu však boli poklony oblúd pred záverečnymi titulkami.. skutočná katastrofa. 10% ()

Dody345

První Godzilla byla fajn, stejně tak i Kong, ale tohle byl průser. Tolik postav a ani jedna nebyla nějaký sympatický tahoun, kvůli kterému by jste na to koukali a přáli mu štěstí. Během tohoto filmu mi bylo upřímně řečeno jedno, jestli nějaké postavy zemřou. U některých postav jsem si to dokonce i přál. V první Godzille byly sympatické postavy Aarona Taylor-Johnsona a Elizabeth Olsen. Pokud jde o Konga, tak tam byli sympatičtí Tom Hiddleston a několik vojáků. Ovšem v Godzille 2 nic. Nejblíže tomu měl asi Kyle Chandler, ale ani on nebyl žádná sláva. Na druhé straně Vera Farmiga a Millie Bobby Brown byly krajně nesympatické a docela dost mi vadily a to mám Veru Farmigu jako herečku rád. A ta stopáž je neskutečně dlouhá, takže se to pak už začíná docela vléct. Několikrát jsem se přistihl, že se dívám kolik ještě zbývá, protože už jsem chtěl konec. Na tento film jsem se podíval jen z toho důvodu, že se blíží Godzilla vs. Kong a chtěl jsem znát návaznosti. Tak snad chystaný film dopadne o poznání lépe. ()

Elanornegra

Mal som dosť malé očakávania a tie sa aj naplnili. Veľmi slušne herecké obsadenie tu zaujalo len okrajovo. Samotné monštra veľmi slušne, vizuálne ako aj či už prvý aj posledný fight. Žiaľ logika a scenár ako to iz býva Achillova pata.... ešte to ako tak zachraňoval Ken Watanabe... 55% ()

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Godzilla vs. Kong se odsouvá