Karate tiger 3: Pokrevní bratři

• Hongkong Qin xiong di (více)

Will Alexander (Loren Avedon) a jeho starší bratr Casey (Keith Vitali) si poslední dobou moc nerozumí a nedokáží nalézt společnou řeč ani na oslavě narozenin jejich milovaného otce Johna. Když je však John Alexander - bývalý agent CIA – zavražděn, vydávají se bratři po stopách jeho vraha až na Floridu, kde spojí své síly, aby vykonali spravedlivou pomstu. V cestě jim však stojí celý zločinecký gang v čele s ďábelským Francem, který mistrně ovládá bojová umění. Snímek, jehož originální název zní Blood brothers byl u nás uváděn jako třetí ze série akčních filmů Karate tiger. (decouble)

Raziel811

NOSTALGICKÝ POHLED: Kdo si na začátku 90.tek pořídil video, nemohla mu tato "pecka" uniknou i díky na tehdejší dobu slušné reklamní kampani InterSonicu. Celá série Karate Tigra byla pro tehdy nezmlsané fandy akční filmu etalonem kvality. Vždyť v každém díle se ukázal nějaký známý borec videoprodukce západu. Do dnes si pamatuji, jak jsem hltal kopy Avedona a Vitaliho, dodnes si člověk pamatuje ikonického záporáka filmu (bloďák) a dokonce i soundtrack nebyl špatný. AKTUÁLNÍ POHLED: Uplynulo více jak 20 let, kdy jsem tento film hltal plnými doušky a dnes musím říci, že dílo je křišťálový amaterismus. Ano, je vidět, že na snímku se podílelo i několik asiatů a bitky jsou relativně fajn. Ale co není fajn je dost často viděný mikrofon a hlavně celková nelogičnost scénáře a vlastně celého filmu. Z borců jako je Avedon se rázem staly nuly, jelikož i u celkem nenáročných kopů je vidět stunt a u jakýchkoli pádů/skoků už je to až okaté. Totéž platí i pro Vitaliho, který je na tom ještě o poznání hůř. Ve výsledku je půlka závěrečné bitky prostříhána mnoha momenty, kdy stunt bojuje se stuntem. ()

Nostradamus6

Film jsem videl když me bylo asi 10let a v té době ( myslím že se není čemu divit ) se mi hrozně líbil a byl jsem z něj naprosto nadšený. Souboje byly supr, hrdinské tažení dvou bratrů za pomstou taky, ale úplně nejlepší na celém filmu byl ten záporák. Od té doby jsem ho neviděl až letos, ale pro mě má pořád své kouzlo, tak dávám hodnocení na základě prvního shlédnutí, které si pamatuji dodnes. ()

TravisZ

Ano, vlastně je ten film blbost.. Kde umělé zvuky a nepříliš přesvědčivý herci zkouší zaujmout, to bych, ale na tomhle filmu nesměl vyrůstat.. L. Avedon předvádí pár dost slušný kopů a roztěp alá Van damme, K. Vitali je jeho opakem hezounek, který sbalí každou kočku.. Celkově pro mne jako mladého kluka dost slušná akce, kterou jsem spolknul i díky vzpomínkám a lásce k této serii, neserii za 4hvězdy. ()

MasterLee

Není to zase až tak špatné scéna kdy Loren vymlátí celý bar a jeho parta kámošů mu pomáhá a nebo finální tak to tento film zvedá nahoru :) ()

Marwin3D

Paráda.. přidejte dalšího akčního borce (Keith Vitali) a super záporáka.. (Rion Hunter).. k tomu pár pěknejch koček.. a máme tu parádní film.. :o) Jenom kdyby kaskadéři hlavních hvězd vypadali trošku líp.. abyste je při každym saltu nepoznali.. nekazilo by to tolik finální hodnocení.. :o) 3,9* ()