Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dont
  ***

  Pride je mi tematicky natolik vzdálený film (existenční problémy horníků v Anglii v 80. letech minulého století, hnutí za práva gayů a lesbiček, protesty obou těchto skupin), že mě nechal velice chladným. Není to špatně natočené, několik momentů se povedlo, ale jako celek mě to nijak neoslnilo. Ani ten humor mi úplně nesedl.(24.2.2015)

 • ..Lucas..
  *****

  Jeden z nejpříjemnějších filmů oscarové sezóny. Nejde tady ani o gaye a lesby, jako spíše o to, jak se dokáží lidi semknout, když za něco bojují. Výborné postavy a dost mě překvapilo, že Ben Schnetzer je Američan. Ten přízvuk zvládl skvěle.(22.1.2015)

 • Hafran
  *****

  Roztomilé(18.2.2015)

 • PP66
  ****

  Ne toliko o gayích, ne toliko o hornících, ne toliko o lesbičkách, více o tom, jak obyčejní lidé dokáží držet spolu. Komedie, která stojí za to:o)(20.1.2015)

 • zette
  ***

  Zajimavy namet, celkem dobre zpracovany, sluselo by ovsem film prostrihat, zbytecne dlouhy a misty deji dochazi dech. Osobne moc nemusim filmy, kde je velmi tenka hranice mezi dramatem a komedii, zde mi to ale tolik nevadilo, nebot se britskemu humoru pramalo smeji. Vetsina postav celkem sympatickych, coz vzhledem k nametu dokaze prekvapit. Herecke vykony nijak mimoradne, ale dobre, nejvice se mi libil Paddy Considine.(21.3.2015)

 • - Pieseň "For a Friend", ktorá hrá v záverečných titulkoch, bola napísaná pre reálneho Marka Ashtona. Bola zložená skupinou The Communards, ktorej členovia boli jeho kamaráti. (dwdb)

 • - Napriek tomu, že je film založený na skutočnej udalosti, veľa aspektov filmu bolo kritizovaných pre ich historickú nepresnosť. (dwdb)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace