Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

(více)

Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Obcas mu otvorime oci a Waco preukaze, ze ma vkus. Nie ako ostatni zaslepenci, ktori tomu napalia 3* a viac.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

presne, to bola najlepsia bitka

potom tam bola dobra este bitka v ktorej sa Mouse bil s jednym manikom a musel ju za neho dokoncit Van Damme.

a este celkom slusne vyzerala bitka Jean-Claude Van Damme vs Georges St-Pierre.

rozhodne lepsie ako Georges St-Pierre vs Seagal v Killing Salazar. :)))

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a jak tak koukám že jsme jeden z mála kdo hodnotí objektivně, dvě sou moc špatný, čtyři zase moc, kdo dá tři hodnotí správně 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Mě se líbila snad jenom ta bojová sekvence na těch slonech v tom městě ta byla celkem nápaditá. Jinak jak říkáš na tom se asi shodnem všichni nefungují tu žádný emoce nic všechny postavy působí dojmem, že jim je všechno ukradený atd.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Znizil som hodnotenie o 2%.

Na moje velke prekvapenie tam vôbec nefunguje dejova omacka a vsetky postavy a ich motivacie mi boli uplne ukradnute.

No a bitky. Väcsina z nich je dojebana strihom cez osu, takze prehladnost je na hovno a v tych par ktore su natocene normalne vidno, ze postradaju dynamiku a chlapici sa len tak akoze buchaju.

Vrcholom imbecility su dialogy, ktore su tak hlupe, ze Van Damma radsej predabovali. :) 3/10.

Ma to ale pekne lokacie a filter na kamere, takze vegetol sa z toho poserie.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, mzss1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Modrá konečně :-) další kverulant to pojistil a pak, že se občas i na něčem neshodneme.

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Bodejť by nebyl! Když od každýho z nás opíše něco jinýho, tak pak musí mít všeobecnej přehled jako svině!!!

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

To, že to notoričtí klikači pětihvězd drží zuby nehty v červený, ještě neznamená, že je to bomba. Ty vždycky v době uvedení vyřváváš cosi o kverulantech a pak za půl roku hezky potichu a nenápadně odjebeš ten film nejvíc ze všech :-)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Reklama

Reklama