Padesát odstínů temnoty

• USA Fifty Shades Darker (více)

Odstíny šedi skončily ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a bez okolků ho opustila. Dosavadní lovec a dravec se ocitá v pro něj neznámé životní situaci a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Té se sice nechce vrátit do světa, ve kterém naplňovala roli poddajné studentky, ale Christianovu kouzlu odolat stejně nedokáže. Nevědomky se tak vystavuje velikému nebezpečí. Z Greyovy minulosti se náhle začnou vynořovat temné stíny, které pomáhaly vytvořit jeho komplikovanou osobnost. A těm rozhodně není po chuti, že „jejich" Christian podlehl tak banálnímu a slabošskému citu, jakým je láska. (Cinemart)

leonskennedy

Takže příběh ještě horší než v prvním díle,hlavní dvojka se dá dohromady hned od úvodních minut dvou hodinového filmu?(zbytečně dlouhé).Jinak erotika je tam víc než v jedničce což je ok i když jí mohlo být mnohem víc a delší scény.Dominantní se tu zdá spiš Anastasia!?Temnota tam není žádná.Dakota je tam často svlečená nebo ve spodním prádle takže to je na 3hvězdy! ()

JaryKury odpad!

Strasne dlouho jsem premyslel nad hodnocenim teto patlanice. Vlastne jeste ted premyslim. Jsou tvurci opravdu tak blbi a predhodi nam tohle kycovite soft porno a delaji z nas opilecke, dementni, podradne analfabety? Asi jo. Pritelkyne, ktera to cetla mi rekla co vse tam ma byt. Z toho jsem tam nevidel ani ň. Kdo se rozhodl do filmu nedat ty zajimavejsi pasaze a nechat jen hloube rozkydle radoby vasnive projevy touhy. Pribeh, ktery mel stavet na polodramatu, kde nejspis reziser chtel videt jen nahou Dakotu nebo treba bimbajiciho Greye. Ne tohle nicim neospravedlni. Vzal i ten kus pribehu, ktery v nem byl aspon trochu zajimavy a zahodil to do kose jak pouzity kondom. Za tohle by mel dostat poradnou davku sadla masla od sveho protejsku, aby si uvedomil co za blbost vypustil do sveta. Treba by se mu to jeste libilo a treba to mel v umyslu. Od ted bych mu nedal ale uz zadny scenar do ruky, krom tech beckovych porno klasik se segalem. A vlastne uz mam jasno. Dam mu lepsi znamku nez jsem puvodne chtel a tou je...ODPAD! Takhle prznit by se nemelo ani to nejhorsi dilo. ()

Nevis

Dávám 3 hvězdy a myslím, že to odpovídá. Dávat filmu odpad jenom proto, že rádoby fajnšmekři a znalci filmů z čsfd obdobným filmům lepší hodnocení nedávají, je nanejvýš trapné a pokrytecké. Film má sice velmi břitkou předlohu, ale je koukatelný, příjemný, někdy sice lehce předvídatelný, bohužel - a to reaguji na výtky ostatních, je to pouze soft porno, ale je mnohem horších filmů nebo stejně špatných filmů, které tady všichni obdivují, protože je to prostě in nebo si myslí, že je to in (příklad, Láska nebeská). Toť můj názor. Navíc Jamie Dornan každému musí zlepšit náladu (i když ne, není to George Clooney ani Jack Nicholson, kteří jsou podle něčího názoru určitě mnohem více sexy). Amen. ()

Lukkyn

No tak to mám za sebou podruhé!!Letos už to nebyla až taková reklamní masáž , tvůrci vsadili na to, že lidi se znovu nachytaj. Jenže tentokrát to není ani průměrný film ala Pretty Woman. Tentokrát je to pár lehce erotických scén (pokud jste tedy delší dobu v celibátu můžeme se bavit o žhavých scénách) a příběhově je to tak plytké, že vlastně nechápu o čem to bylo. V půlce si tvůrci řekli - ok dost bylo idylky od teď to bude třeba no ehm no a tak třeba thriller a šup máme tady vyšukanou psychopatku s pistolí v ruce, havarii vrtulníku , kterou Christian přežije a ještě snad vlakem či tágem v pohodě nakluše do svého obýváku divící se proč sou ty lidi vyděšený. No nevím pevně věřím, že knížka Vás nutí do fantazií a tudíž to může být větší zábava. To co mělo lidi nalákat jsou temné stíny Greyovi minulosti a osobnosti, sado maso výbava a její tajemství. No tady tvůrci ztratili představivost uplně a jediné co poznáme jsou kuličky v rozkroku a roztahovač nohou. Bože můj vic erotiky je na nově od 15 do 18 hod!!!!Podle mě se z toho dalo vyždímat daleko víc. Problém je , že ono to větší ambice nepotřebuje. Ty baby půjdou i na trojku i kdyby byla o Christianově stolici!!!! ()

ardeas

Tak tomu hovorím šalát, ktorom nenájdete nič čerstvého. Ako knihy, tak aj film je pre mňa jedna veľká komédia a pri tom, čo dostanete, to proste nemá kategóriu, lebo romanticky sa to tak akurát tvári, ale kto už tomu uverí? Erotika je akože čo? Na toto som ani pri tomto pokračovaní neprišla a dráááma, to si asi scenárista nepozrel definíciu. Je to neskutočne únavné pozerať sa na tie záchvaty dýchavičnosti hlavnej predstaviteľky, "šteklivé" scény som rovno preskočila, to nemá s reálnou romantikou a erotikou naozaj spoločné minimum a ak sa toto ide v mainstreamovej vlne prezentovať pre nášťročných, z to bude zaujímavá generácia žien :D P.S.: Ešte by som doplnila, že trailer je lepší než samotný film a prakticky keď si ho pozriete, videli ste celý film a o nič ste neprišli. ()

temari131

Najkrajší dojem na mňa spravila príroda, ktorá tam bola tak 2 min z celého filmu !!! Ale ako komédia fajn, zasmiala som. Najviac ma pobavil ten "nežný" týpek ktorý sa po havarovaní helikoptéry len tak objavil doma bez nejakého zraneia a plnej kondícií a po ťažkej havárii šup si to rozdať.. a k tomu rozťahovák nôh ktorý by mohol použiť ako činku. Škoda 5 eur ! mohla som ísť radšej na kávu. ()

Lucyyk

Tak jsem se i já vydala do kina, abych tedy viděla tento film, o kterém se hodně mluví . Předtím jsem samozřejmě pročítala recenze i tady na ČSFD a tak jsem čekala, že to bude asi ztráta času... ALE nebylo to zdaleka tak špatné, jak jsem čekala. Ano, extra pecka to tedy taky nebyla,ale dívat se na to v pohodě dalo a ani jsem se nenudila. Děj sice není nikterak převratný, ano čekala jsem, že se nám Christian trochu více otevře, že se některé dějové linky více rozjedou, čekala jsem více scén z červeného pokoje....Ale i přesto všechno 3 hvězdičky si to zcela jistě zaslouží . Dokonce přišli i vtipné momenty, kdy jsme dostali záchvat smíchu - viz scéna s tyčkou - roztahovákem nohou , v normálním životě by asi slečna měla křuplou páteř nebo jinou část těla a bylo by to akorád na invalid porno :-D Ale jako je to film, že. Takže jako jo, rozhodně se to dalo. ()

Nathani

To už nebylo ani k smíchu. Jedna hvězda za celkem hodící se soundtrack a druhá za dvě alespoň trochu nápadité scény (v restauraci a ve výtahu). ()

petra8619

Film splnil, to co měl. Film má nádhernou hudbu a herci suprově hrají. Šla jsem na krásnou pohádku pro dospělé. Příběh se mi líbí. Mezí mě, že tak krásný a pohádkový příběh je spojen se sexem. Pardon. Pokud budu chtít vidět sex, tak se podívám jinde. Jsem romantička a mám ráda tyto pohádkové příběhy, kdy se někdo změní kvůli lásce. Takže film splnil všechny mé očekávání a těším se na třetí díl a těším se na happy end. Svět je dost hnusnej, tak proč se občas nepodívat na pohádku :-) a kdo ví. Já jednu pohádku žiju. Vyjímky přeci potvrzují pravidla. Která žena nesní o princi na bílém koni a některé z nás ho opravdu najdou :-) ()

breebee

Na první díl jsem byla mírná, protože jsem si říkala, že s takovou shit předlohou toho moc nevykouzlíte. Jenže tohle bylo fakt hrozný utrpení. Knížky jsem četla jen půl a už si to moc nepamatuju, ale jako film to nestálo absolutně za nic a ten Christian byl zase otravnej až hanba, přitom Jamie je takovej sympaťák. Nemůžu se dočkat posledního dílu.. ()

Mina230692

Tak si říkám.. proč já to vůbec ještě sama sobě dělám takové věci? :-D první díl mě moc nenadchl. A já blázen si pouštím druhý :-D No... abych teda nebyla uplně kritická... tady se i snažili o nějaký jakože něco ... no dejme tomu...příběh. V podobě bláznivého šéfa, bláznivé... ex (jestli se to tak dá nazvat teda) , bláznivým letem vrtulníkem, bláznivými společenskými vztahy... no... snažilo se to tvářit i vážně... snažili se... ono se toho vlastně stalo strašně moc, že to ani člověk nemohl vstřebat, všechny ty detaily. Píšu detaily, protože řekněme si to na rovinu, tady o příběh vůbec nejde že... ;-) opet platí stejná věc jako u prvního dílu. Pánové! proboha koukejte na to s přítelkyněma pokud jsou fanynky! Tohle je prostě série těžce zaměřená na cílovou skupinu, hltačky všech knih fifty shades, a dělají to dobře, takže oceňuji :-) :-) ()

Lady Marcy

Nemělo by to bejt náhodou spíš pro ženský? Tak proč nám tam pořád běhá nahá ženská a pán Gray ukáže jen na chvilku svůj výstavní zadeček a nic víc? :( Doufám že se konečně ve třetím dílu odváže víc... ()

avalonek

Knihu jsem četla a byla spokojená.Tohle ale nakonec taky vcelku šlo..Ale srovnávala jsem to pořád s knižní předlohou,takže z toho udělali vcelku neco jinýho..Ale nebylo to špatný.. ()

Martinko991

Samozrejme nič extra kto to preboha po jednotke aj čakal, avšak pozerateľné ak človek ozaj sa nechce nad ničím zamýšlať s oboma privretými očami to bolo. Jedna možno dve scénky stáli za niečo inak čisté klišé a tie dve hviezdičke dávam len za Anastasine prsia. ()

HMTD

Těší mne, že autorka knih nejspíš četla mé oblíbené knihy tedy Obraz Doriana Graye a Podivný případ Dr. Jekylla a pana Hyda. Alespoň tipuji podle jmen které dává hlavním mužským postavám. Jinak co hodně kazí dojem z filmu a následně i sexuální život naivních lidí je samotný film potažmo kniha. To co film prezentuje je spíš představa o sexu z pohledu pornoprůmyslu než realita. Anastasia by musela být asi nejpřecitlivější žena na jakýkoliv podnět, protože ta má orgasmus pomalu dříve než se jí dotkne. ()

DK197

Nemůžu se rozhodnout mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Knížka byla rozhodně nejlepší z celé série. Film? Nevím, jak je to možné, ale na rozdíl od prvního dílu, mě iritovala a byla nesympatická snad každá postava kromě ústřední dvojice. Ale zase na druhou stranu dávala dvojka scénáristicky mnohem větší smysl i bez knížky. Což se o jedničce říct nedalo. Ta byla tak splácaná, že kdo nečetl knihu, netuším zda si film vychutnal. Absolutně netuším, co si o tom filmu myslet. Ale soundtrack se mi líbil. ()

teckax

Neskutečně rozvleklé a nesourodé. Já se tady nebudu rádoby intelektuálně pozastavovat nad příběhem, mám ráda pohádky, ale tak nějak nepotřebuju koukat na Popelku o třech dvouhodinovývh dílech, víš jak... Nechápu že to někdo označuje za nevhodné, v televizním primetime mnohdy vidíte větší divočinu... a kdo to označuje za pornografické, porno nikdy neviděl. Nicméně jsou milostné scény docela vytržené z kontextu a cesta k nim je kostrbatá. Pochvalu si zaslouží výprava, nádherné interiéry, překrásné šatičky. Mít to solidních 90, 100 minut, nemám skoro co vytknout, ač je to do nebe volající pejčovina. Jak by řekl klasik, ... příště míň mluvení, víc píchání. ()

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Kdy se vrátí Blade Runner a John Wick?

Kdy se vrátí Blade Runner a John Wick?

20.02.2016

Pokud máte rádi drsnější filmy, nejspíš vyhlížíte comeback Ricka Deckarda i Johna Wicka. První jmenovaný se vrátí pod dohledem Denise Villeneuvea (Zmizení, Sicario), a to 12. ledna 2018. Harrisona… (více)

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)