Na doraz

• Česko Zběsilý únos (více)

Pohodový den v parku se rázem změní v peklo, když Karla (Halle Berry) při telefonování na vteřinu spustí svého šestiletého syna z očí a vzápětí vidí, jak jej dva cizí muži vlečou do auta. Bez jakékoliv pomoci a s téměř prázdnou nádrží vyráží za únosci a musí se spolehnout jen na vlastní instinkty, jestli chce svého syna ještě někdy vidět. Riskuje všechno a nezastaví se před ničím! (Bohemia MP)

Yoshimitsu

Hally je příšerná servírka, ale kdybych se potřeboval někam rychle svést, tak by to byla ideální Uber řidička, která asi v prvním 15 minutách zběsilého pronásledování přišla o všechny body a řidičák. Né, že by ji úplně ta role tvrďačky, která jedná na vlastní pěst nesedla, ale ty nelogičnosti kolem toho to hrozně shazovaly dolů. Dávám 50% ()

elanius

(109/2017) / Škoda, mohla z tohto námetu vyjsť obstojná žánrovka. Celý prúser je zosobnený do postavy uškriekanej matky, ktorú ešte pohnojila aj Halle Berry. Zbytočná ukecanosť a totálna absencia logiky podkopáva nohy celému filmu. Napätie obstojné miestami. (4/10) ()

oveckaoa

Jakožto thriller do televize třeba na Tv Barrandov je to v pořádku, ale jakože film do kin ani omylem. Celý film jedna ženská honí v několika autech jednoho chlápka s ženskou, kteří jí unesli děcko. Nejlepší jsou záběry jak mění ty auta režisér to asi zapomněl upravit tak jde krásně vidět, že ty auta jsou už rozbité dříve než si je vezme nebo naopak do něčeho několikrát vrazí a těm autům se nestane nic ani airbag se nevystřelí. Konec je poté blbost ve stylu někoho zabiju zavolám si pomoct a hele on je to jeho kumpán co o všem věděl. ()

venison

Thiller "Na doraz" je v podstatě jedna velká automobilová honička.. Halle Berry už hodně sklouzává do béčkových filmů, ale díky ní je tohle béčko zase o trochu více šťavnatější.. Tuhle zoufalou mamču si opravdu nechceš naštvat.. Příjemná jednohubka.. ()

JohnSmith

Servírka Karla měla opravdu dlouhej a náročnej den. Výborný thriller bez jakékoli pauzy, napětí bylo také dost a hlavně se hlavní hrdinka nechovala jako kráva, ale dala únoscům pořádně zatopit. ()

Jaro.Krafcik

Na doraz bola ozaj slušná akčná jazda. Až na pár nelogických rozhodnutí postáv,pri niektorých som sa ozaj chytal za hlavu. Ale inak fajn thriller ktorý na jeden večer postačí a jedná sa o ten lepší priemer 3* ()

jefff

Až na desítky nelogičností docela povedený thriller se skvělou Halle Berry. Působivé scény a neustávající tempo dělají z filmu hodně slušnou zábavu. Za pozornost určitě stojí. ()

Tejkina

Mě se to líbilo. Sice taky souhlasím s tím, že chování postav bylo místy dost nelogické a Karla tu honičku mohla ukončit už dříve, ale to už by to nebyl námět na celovečerní film.  Halle Berry byla skvělá a zahrála tu matku hrdinku opravdu dobře. Celkově doporučuji jako dobrý thriller. ()

Lukoboss

Totální krávovina, která se řídí pravidlem, že H. Berry je ta největší smolařka na světě. Už od začátku filmu nám to tvůrci servírujou, že si toho nejde nevšimnout. Má práci servírky, ze které je na nervy, zrovna všichni hosti, kteří tam v tu chvíli jsou, se chovají jako kreténi, její zástup na další směnu má zpoždění, navíc řeší rozvod a opatrovnictví svýho jedinýho syna. Pak jdou na pouť a chlapeček chce zmrzku a taky jít na atrakce, ale to nejde, protože ona na to nemá peníze. Pak jí zazvoní telefon, kde se dozví, že dítě nejpíš připadne manželovi, a ještě se jí vybije baterka. Otočí se a syn nikde, samozřejmě si nikdo z toho množství lidí vůbec ničeho nevšiml. No a tak tam pobíhá, jde směrem k autu a vidí, jak jejího syna někdo strká do auta. Rozběhne se, skočí na auto, ale pochopitelně spadne a rozbije si tím telefon (ten, co už byl vybitej, to kdyby náhodou). Tak skočí do svý káry a jen co se rozjede, má v cestě nějaký lidi, zase smůla. A to byl prosím jenom úvod filmu. Dál se tam opakuje hodně dalších podobných šíleností, který trvají celých 90 minut, až přijde závěr, kde se ukáže, že ona odhalila mezinárodní gang únosců dětí. Tak to už bylo moc. Rozumím pointě, že mateřská láska je to nejvíc, ale ne tímhle způsobem teda! ()

KoRner

Ja som filmom až taký nadšený nebol a zdal sa mi oveľa dlhší, než bol najmä kvôli tomu, že ten motív je tam dookola omieľaný, až to začne trochu nudiť a je tam niekoľko "wadafaka" momentov, cez ktoré som sa nepreniesol. ()

dopita

Úvodní scéna v restauraci mě bavila nejvíce z celého filmu. Pak už je to jen dosti nenápaditá honička histerické matky a únosců dítěte, která mě chvílemi připadala jako docela prdel, zatímco tvůrci to asi mysleli vážně. Řemeslně je to slabý, film zcela postrádá akci i tah na bránu. ()

Hanys_

Béčkový thriller, který pobaví několika nelogičnostma, na druhou stranu se mu nedá upřít pár hutných scén. Navíc Halle Berry ty role odhodlaných žen v nesnázích docela sedí. ()

Adramelech

Je hrozné, jak se v USA kradou děti. Ještě štěstí, že pro nás USA není vzorem – aspoň v tomto ohledu. Kdyby žena jako správná Američanka s sebou nosila krátkou palnou zbraň, mohla by únoscům, které pronásledovala, prostřílet pneumatiky automobilu. Ale to by ten film moc brzy skončil. Takže chudák ženská nejenže není ozbrojená, ale ještě navíc ztratí mobil, takže nemůže zavolat na policii. Také by mě zajímalo, v čem tachometry amerických aut ukazují rychlost. Že by v mílích za hodinu? Tak či onak děj pěkně odsejpá a moc dobře se na to kouká. ()

bobstock

Škola jak udělat thriller film z nudných 80minut sestříhaných záběrů na silnici, na dodávku, na silnici a zase na dodávku a taky ultra vybělený chrup šklebící se Halle. Stupidní policii a ty samoopravovací auta jsem taky nepřehlídl. 40% ()

BlackHood

Hally Ralley nedávala pozor na svého fakana, až se ji to vymstilo. Uneslo ho totiž podivné stvoření, které vypadá jako Jabba Hutt s parukou. Tak rychle nastartuje své auto a zrychluje z 20 na 60(mílí, samozřejmně) a tváří se při tom jako by ji řezali nohu. A pak začíná Rychle a Zběsile(Pomaleji a Nudněji), klidně by mohla vystřídat třeba Vin Diesela, hlavně se svou hláškou: "Vybral sis špatné dítě!" . Celkem jsem se zasmál tomu dialogu: "911, jaký je váš problém?" "Potřebuji pomoc!" Vážně, já si myslel, že si chce objednat pizzu. ()

Klajnik odpad!

Nesnášim, když se postavy ve filmu chovaj debilně a celé se to přitom bere vážně. Něco takového mě dokáže jen vytočit a když jsem u filmu nasranej, tak se to promítne do hodnocení. Ta posraná matka měla tolik možností k zastavení automobilový honičky. Mohla ťuknou do zadku auta únosců a vykolejit ho. Mohla na stanici ukrást tý policajtce mobil, aby pak mohla být s policií v kontaktu. Mohla napálit do únosce s autem, když se po ní rozeběhl s nožem. Ta píča místo toho couvala. Co by tak ti únosci mohli jejímu dítěti udělat? Všechno to bylo jasné blafování, což nám pak film i sám potvrdil. Únosci potřebovali peníze, né dítě - tudíž nebyl jediný důvod k tomu mu ubližovat a to ta matka měla vydedukovat už na začátku filmu. Matka, se kterou máme sympatizovat, protože je to prostě matka a má ráda svého syna, protože je matka. Bylo mi jedno, co se stabe s matkou stejně, jako co se stane s jejím posraným synem. Když byla tak blbá, že se sama opakovaně stavěla do nevýhody (Nechala v domě únosců upilovanou brokovnici na lince, aby si jí mohli vzít. Nemohla tu brokovnici zahodit venku, nebo jí dát někam do šuplíku.), tak jsem spíš fandil únoscům. Čiré zrno podprůměrna. ()

Janko_Vlyrd

Výborný thriller, ktorému nechýba takmer nič. Dĺžkou adekvátna, napínavá jazda, ktorej čaro si nesie miestami slušná nepredvídateľnosť. O triedu lepšie, ako The Call. Námet otrepaný, ale oblečený do coolovo-nového kabáta. Záver chválim a Halle nesklamala. ()

John Wick a Halle Berry?

John Wick a Halle Berry?

28.04.2018

Chad Stahelski natočí po dvou dílech Johna Wicka i trojku. Jak asi víte, titulní hrdina se v ní utká s nejlepšími zabijáky světa, kteří touží po vypsané odměně 14 milionů dolarů. To všechno v… (více)