• castor

Poznámky "režiséra" musely být docela pestrým čtením, protože pět režisérů je mnohem víc, než tahle látka snese. Výteční herci (Peter Sellers, Woody Allen, David Niven), krásné ženy (Ursula Andress) v chaotické nudě, která je rozmáchlou parodií a která se musí hodně snažit, aby vykouzlila nějaký drobný úsměv. Na komedii docela málo..(14.8.2008)

Velmi roztříštěné, dlouhé a nevtipné - obsazení na několik filmů (= obsazení hereckých hvězd, které spolu hráli v Růžovém Panterovi nebo Muži z Acapulca atp.). Zachraňuje to tak možná Woody Allen a spousta dalších cameo postav, v roli šéfa aukce například uvidíme padoucha Kronsteena z Pozdravů z Ruska.. Na závěr čekejte nečekané. Skutečné dada..(8.9.2006)

Tohle skutečně není bondovka v pravém slova smyslu, ale pěkně ujetá parodie skoro ve stylu Bláznivé střely. Je až s podivem kolik hvězd se tvůrcům podařilo zlákat do téhle taškařice. Objektivně musím uznat, že jsem se při sledování dost nasmál a bavil jsem se více než u většiny opravdových bondovek a rozhodně dvakrát více než u Casina Royale s Danielem Craigem. Bohužel při košaté stopáži se scenárista nevyhnul hluchým místům. Některé postavičky jsou dost nadbytečné a zbytečně odvádějí pozornost od základní dějové linie (třeba celá pasáž s Matou Bond) a závěr snad psal někdo pod vlivem LSD. Je to spíš tak na 3 hvězdičky, ale kvůli množství skvělých herců a nízkému zdejšímu hodnocení musím dát o jednu víc.(12.1.2011)

• tron

Ambiciózne, veľkolepé a drahé nielen na šesťdesiate roky. Adaptácia prvej Flemingovej knižnej bondovky s ňou veľa spoločného nemá a v tomto smere treba odporúčať oveľa viac CASINO ROYALE s Danielom Craigom (2006), ktoré sa knižnej predlohy drží presnejšie, ale zasa nie je príliš "tradičnou" bondovkou. Tsunami hereckých i režisérskych velikánov, ohromná výprava a nuda.(2.12.2007)

• xxmartinxx

Nejpromarněnější šance filmové historie. Vystřelit si z bondovek je snadné, obsazení skvostné. Nechápu, jak to mohlo tak nevyjít. Scény jako Woody Allen prchající před popravčí četou se slovy "So Long, Suckers" by být v jiném filmu zkultovněly, ale zde jsou jen trapné. Stejně jako desítky dalších prvků s nekonečným potenciálem, ale nulovým výsledkem. Vidět takhle se zahazovat Wellese je vyloženě smutné (i když na druhou stranu - jeho vytoužené povolání bylo kouzelník, tak se tady aspoň vyblbne - a je obdivuhodné, že přes všechno si dokáže zachovat úroveň). Sellerse vyloženě nechápu - on na rozdíl od Wellese mohl něco udělat, aby byl film kvalitnější.(28.8.2011)