Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua (Peter Sarsgaard), který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde více než o peníze. (Forum Film CZ)

StandikK

Očekával jsem teda mnohem víc. Děj docela kopíroval legendární western Sedm statečných. Je zde samozřejmě řada i nových prvků, ale i tak to film nezachránilo. Závěrečná přestřelka také nic moc. Celkový dojem - zklamání. ()

IAMAD

Náhodou velmi povedený remake a podle mne jedna z nejlepších roli Denzela Washingtona. Sedla mu dokonale. ()

Atom84

Když sem se dozvěděl že se bude točit remake Sedmi statečných tak sem si řek:,,Proboha proč?!!!!!!!" Čekal sem něco ve stylu novýho Ben Hura, ale musim říct, že mě to docela bavilo. Kdyby se to nejmenovalo Sedm statečných, tak bych dal i půl hvězdy navíc, ale bohužel odkazování k původnímu snímku spíše škodí. Jinak je to slušná westernovka, přestřelky sou parádní, ale hlavní postavy sou plochý a bez života. Ta genderová vyváženost ale bije do očí, už mi tam chyběli jen lesbička a gay eskymák :) ()

cineczeck

Fuqua rozjel western po svém, tedy od podlahy... Ale stejně jsem čekal, že tam nacpe víc antiwesternových pochoutek a možná postavy těch sedmi statečných chlapíků trošku lépe představí, propracuje... No prostě se s tím nemazal, ale kouká se na to dobře. ()

majorzeman13

Dobrej,průměrnej,cool,solidní moderní western se skvělým obsazením (Washington,Pratt,Hawke,)..... Též slušnej,solidní záporák Boque ! Jednorázová,popcornová podívaná ! ()

Mrliš

Pěkná podívaná. Děj rychle ubíhá, herci jsou dobře zvolení. Až na pár trapností se jedná o nadprůměrný film. ()

Attanasio

Nelogicke sceny, nelogicke chovani hrdinu, nelogicke chovani hlavniho padoucha (jdouciho si sam pro smrt do mesta na konci filmu) atd atd. Desitky takovychto zbytecnosti.. Film se hodne hodne nepovedl. Jedina hvezda je za hudbu. ()

PORTER44

V dnešní době natočit dobrý western je dost náročný a málo komu se to povede,remake Sedmi statečných se docela povedl není to úplně super ale s hereckým obsazením a jejich výkony spokojenost,prostředí dobrý,závěrečná přestřelka super. ()

Bednobuch

Rozhodně to neurazí. I klasický western sedm statečných je předělávkou, tak to nepředělat znovu. Líbí se mi různobarevnost jednotlivých hrdinů. Jsou tam použity některé hlášky a repliky z původního filmu a vlastně i závěrečná hudba. Dokonce je i stejný počet přeživších. Ale jinak je to samostatný western. Za mě dobrý ()

Lazy87

Zbytečná napodobenina klasiky, která byla napodobeninou japonské klasiky. Jo westerny mám rád, ale jen ty staré (Eastwood) a nebo Tarantinovy. ()

lomax

Multi-kulti remake westernové klasiky překvapivě neurazil. Nedosahuje sice kvalit originálu (v atmosféře, vykreslení postav a vztahů), ale především v druhé části stopáže je na co koukat. A hláška: "Můj táta vždycky říkal..." mě fakt rozesmála. ()

Drslw

Ako náborový film do americkej armády prudko použiteľné, ale inak je to blbina, oproti ktorej sú všetky spaghetti westerny s Terrencom Hillom čosi ako habilitačné práce. Ale vydržal som to pozerať až do konca, čo sa rozhodne o mnohých dnešných filmoch nedá povedať... ()

IndyJones

Na originál to nemá, ale v kategorii "remake" to ostudu také nedělá. Vadí mi ale neschopnost nepřátel se trefit, zatímco hl. hrdinové zasáhnou vždy. Zajímavá postava Ethana Hawkeye a docela ok music. ()

FakyCB

Musím popravdě říci, že jsem od tohoto filmu očekával mnohem méně a nakonec jsem docela příjemně překvapen. Těžko se to dá srovnávat s originálem, ale film mě nezklamal. ()

stret

Bez pridanej hodnoty. A tak sa človeku vnucuje otázka - aký bol dôvod na natočenie tohoto remaku. Zaujala Haley Bennett. Hrala ako naozaj. 62 ročnému krivo postávajúcemu Washingtonovi som jeho ostrostrelectvo nezožral. Iba technické prevedenie vyťahuje tento film na úroveň priemeru. ()

d-nao odpad!

Dnešný Hwood sa na viac, než na remake nesmrteľného kultu nezmôže? Fakt nuda a nechápem potrebu ničiť legendu takýmto spôsobom. Hold asi vymrela originalita a hlavne scenáristi.. ()

Sofius

"Tak si vezměme pamětihodné scény z Braveheart, The Last Mohicane, The Last Samurai, Lord of the Rings, nějak to zkombinujme dohromady, na logiku nehleďme ani náhodou a hlavně ať je to multikulturní a patetické." Chlapci, tak takhle ne. Tohle nebyl western, tohle bylo parodické divadlo na efekt, ale bez efektivity. Dokonce i tu multikulturalitu jste odflákli. Jeden černoch, který vede partu, to beru. Jeden mexičan, jeden korejec a jeden indián, to je taky slušné. Ale co tam dělali hned tři běloši? To je prostě moc. Neříkejte mi, že to nešlo stáhnout jen na jednoho a místo těch dvou přebytečných se tam krásně mohli našroubovat eskymák a malajský pirát, kteří by to rovněž svými tradičními zbraněmi a způsobem boje akčně i multikulturně oživili. Ale teď vážněji. Raději než zmrzačit klasiku takhle, to ať se nepokoušejí o remake vůbec. Po tomhletom se už začínám bát kdy příjde remake Jesus Christ Superstar, kde hlavní roli židovského mesiáše bude hrát černoška. Ne, nejsem rasista, jen mi vadí překrucování historických realií do alternativní podoby, která sice neodpovídá minulosti, ale zato je lépe přijatelná z dnešního pokřiveného politicky korektního pohledu. ()

jerzy1976

Pokud by to byl western natočený pod jiným názvem, tak by to byla parádní podívaná. Ale jako remake kultovního westernu s geniální hudbou a hereckým obsazením mě to moc neoslovilo. Nej scéna je ta, kde zazní hudební motiv z původního filmu. ()

V pravé poledne čeká remake

V pravé poledne čeká remake

17.09.2016

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

11.08.2016

Ve Zjizvené tváři z roku 1932 sledoval Howard Hawks vzestup a pád irského gangstera Tonyho Camonteho. Ve Zjizvené tváři z roku 1983 sledoval Brian de Palma vzestup a pád kubánského gangstera Tonyho… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

06.08.2015

Studio Sony oznámilo data premiér pro mnoho svých nadcházejících titulů. Určitě je potřeba zmínit novou verzi Sedmi statečných (23. září 2016), adaptaci Kingovy Temné věže (13. ledna 2017) nebo… (více)