Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Larrysbride
  ****

  Předělat takovou klasiku jako Sedm statečných je skutečně věc statečná. Avšak problém snímku je stejný, jako s každým jiným Fuquovým počinem - než vůbec dojde k nějaké akci, dá si pořádně na čas... A tak než se naše slavná sedmička dá vůbec dohromady, seznámíme se pořádně nejen s každým jedním členem, ale i jejím zaměstnavateli, protivníky... A než se nadějeme, onen hype vytvořený výtečně sestříhaným trailerem je tutam... Sedm statečných chybí byť jen jediný motiv pro jejich akce a americká historie jako by vůbec neexistovala. I přes to přese všechno je však Magnificent Seven tím, co Suicide Squad skutečně mělo být. Tedy alespoň v poslední hodině nabyté akcí, krví i hláškami. Pokud jste tedy připraveni neporovnávat snímek s jeho originálem (či původním originálem), pokud nemáte ponětí, co se v USA krátce po občanské válce skutečně dělo, a pokud Vám nevadí místy dosti zdlouhavý Fuquův styl, můžete se dobře pobavit. Konec konců, je to film o Denzelu Washingtonovi a Chrisu Prattovi jako kovbojích, "what's not to like"?(29.9.2016)

 • sud
  ***

  Na nástupce legendární klasiky (potažmo klasik) snad ani tvůrci nepomysleli, ale jako pocta je to docela slušné. Z původního námětu si (naštěstí) vzali pouze motiv pomsty a sedmi pistolníků, kteří tento úkol přijmou, každý z jiného důvodu. To, že jsou mezi nimi černoch, indián, Mexičan a Číňan mi, popravdě, ani moc nevadí. Mnohem větší problémy mám s nevýrazným záporákem a jeho motivací jak z béčkového komiksu, jednoduchostí zápletky (tytam jsou pochyby a morální dilemata, scénář skutečně není nic víc než verbování a finální akce) a plochostí či spíše nedodělaností některých charakterů (nejvíc mě to mrzí u postavy, kterou hrál Vincent D'Onofrio). Ale ani tak jsem po celou dobu nenudil - ty dvě hodiny utečou jako voda, závěrečná akční scéna má koule (až na pár lapsů - kulometem Gatling by na takovou vzdálenost netrefili, potažmo nezabili, ani prd) a Denzel Washington má coby "nový Chris" potřebné charisma a autoritu. Žádná extraliga se nekoná, ale čekal jsem mnohem větší průser. 60%.(17.6.2017)

 • Tom Hardy
  ***

  Chybí tomu odvaha hlavní postavy vykreslit syrově (to i Mladé pušky byly špinavější), přičemž jejich motivace k zapojení je často extrémně chabá. Vysoko to ale tahá obsazení (jen záporák Peter Sarsgaard vzal "hraní na jistotu" až moc doslovně a filmem se víceméně pronudí), fajn tempo, obstojné akční scény (ta nejlepší bohužel ne na konci, ale uprostřed), na PG-13 solidní drsnost a příjemné překvapení v podobě nevyměklého konce, který nezapomíná, o čem by tahle cesta měla být především. Háček je nicméně v tom, že to příliš nekoresponduje s atmosférou, která se táhne první dvě třetiny. Ale ve výsledku vlastně spokojenost, protože film nenudí, nedělá originálu ostudu a i nějaké ty památné hlášky padnou. Na remake ok. So far, so good. (12.12.2016)

 • Asia_Power
  **

  Jednou budu hodná - komentář obsahuje BOJLERY - Sedm barevných je klasickej zvratek dnešní JůEsEj tvorby kdy, aby se nemluvilo o rasismu, je do filmu najebáno co nejvíce ras. Osobně nechápu proč černý furt chtěj hrát kovboje , asi si kompenzujou že tehdy max sklízeli bavlnu. Byeonga mám tuze ráda, ale kovboj rákoska v USA tvorbě to taky není úplně role pro něj (V korejské Hodný, zlý a divný byl božkej). Jenže tam měl prostor a měl co hrát tady max má koho kuchat a to občas. K tomu indián a mexičan. Zbytek bílej a v tom je film rasistickej jako svině , protože všichni stateční bílé barvy zařvou a samo sebou aby mě to jooo nasralo tak žlutej taky. Zůstane tak černoch, indián a mexikánec. Což o to, kdyby k nim člověk měl nějakej vztah, ale mexikánec je zajímavej asi jako čerstvě vysraný hovno a indián na sebe prozradí max co mu chutná k žrádlu. A Denzel? Hybaj sklízet.... Tak a teď buďte rádi, že přežili když většina (všichni) zajímavý zdechli. TFUJ. Jinak je to krom akce, která je pěkná, celé na piču, fandit se dá max Prattovi a já nadržovala Byeongovi (ale popravdě klidně tam mohl hrát kdokoli , jak jsem psala vejš fakt mááálo prostoru dostal). Jo a záporák vypadal jak vyfetovanej 60kg kokůtek co na konci prosil jako malá děvka. Nasrat(2.10.2016)

 • Superpero
  ****

  Totální spokojenost a důkaz, že tento příběh je tak univerzální, že když se ho chopí schopný režisét, tak má co nabídnout v jakékoliv době. Úvodní příjezd Denzela Washingtona na scénu byl naprosto epický a ty zlověstný trumpetky, co k tomu hrály, byly boží. Rasová rozmanitost hrdinů mi nevadila, člověk se v nich alespoň dobře vyznal. Já měl nejradši tlustého Vincenta D'Onofrio. Dostával mě jeho vysokej hlas. Haley Bennett parádní.(2.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace