Série(2) / Epizody(160)

Statok Holzmanka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. (TV JOJ)

nacomeno

Už aj takí velikáni v produkcii sračkoidných debilných telenoviel ako sú Kolumbia,Venezuela... sa musia červenať koľko hovien ročne môže vyprodukovať taká malá krajina ako je Slovensko ()

mikinko51 odpad!

Po tom, čo som sa dal psychicky ako tak do poriadku po zhliadnuti (naštastie len vzorky) serialu burlive vino, som si myslel, že väčší odpad snáď ani neexistuje. Následne som sa náhodou dostal na nesprávne miesto v nesprávnom čase a mal som možnosť zhliadnuť aj tento "skvost" - ktorý ma presvedčil, že je možné natočiť ešte niečo horšie ako totálny odpad ... Popri tomto si hovorím, že staré dobré zlaté časy seriálov Beverly Hills, Knight Rider, Baywathch .... To ešte aj Ordinácia v ružovej záhrade je oscarovský počin .... ()

Ivar

Vyzerá to tak,že poniektorí "hodnotitelia" znevážia všetko,čo sa vyrobí v slovenských televíziách.Divoké kone sú určite lepšie natočené,ako rozsahom podobné mnohodielne seriály/kamera,výber exteriérov a kvalitní herci/.V prvých dieloch som márne hľadal defilé nevkusu a úpadku,či demagógiu,ako píše p.Jordan.Zrejme pozeral niečo iné. A ešte k Snowballovi:Rád by som spoznal ochotníckych hercov,ktorí by zahrali lepšie,ako páni herci Haverl,či Romančík.A potom,montovať do toho ešte aj voličov Fica a oháňať sa výškou IQ diváka,to už je naozaj hodné chorého človeka.Bol by si prekvapený,koľko vysokoškolsky vzdelaných ľudí si rado tento seriál zapne. ()

groower777

Nechápem prečo odsudzujete seriál,ktorý hral v telke maximálne 15krát.Sú tam slovenskí herci,ktorí majú určitú dokonalosť v hraní,či v divadle alebo v seráli.Nemožete čakat,že to bude seriál z nejakej americkej profesionálnej agentúry.Sú určití ludia,ktorým sa ten seriál páči a majú ho v oblube.Tieto komentáre ako napr. : ˇˇOdpad,Oničom..atd su maximálne trápne a nediskutabilné akurát sa tým zhadzujete a znižujete si tým svoje ego.Neviem prečo neviete ocenit ludskú prácu,na ktorej ludia,teda herci slovenskej tvorby pracovali dlho a snažili sa tým docielit určitú sledovanost v slovenskom soubiznise vrátane televízie JOJ.Ludia,chcem vám týmto povedat,že treba ocenit prácu a neponižovat ich.Komu z vás by sa to páčilo,keby ste režisér nejakého filmu a uvidíte takéto nepríjemne komentáre? Asi nikomu.Odomna **** ()

machopoltar

viete si predstavit divaka ktory si naleje suche cervene najde si vecerny cas usedi sa do kresla a svoje chvile venuje televizii JOJ,,,,respektive reklamnej televizii JOJ,,,kazdy jeden herec ktory hra cez tuto spolocnost uraza sam seba,,,,,cela spolocnost by mala jednoducho tuto televiziu vymazat z pocicie svojich primacov, aby si uvedomili tie nenazrane prasce ze toto je chore,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,serial som sa snazil skumat,, sledovat neaky ten cas,,doslova minuty,,no to sa neda,,neda ja nemam zaujem sledovat nonstop reklami,,dobre tak si pozriem 1 alebo aj druhu,,dobre nech aj tretiu ,,ale toto,,,skoda tych starsich hercov ktorí nieco vedia preto davam 1,,,,,,,,,,,,,,,,ale co raz viacej ludi doslova zacina ignorovat a uz ani nedava nadej nic novemu co na tejto pazravej televizii vychadza,,,,,, ()

viper65

Zdá sa, že SK televízie takmer rezignovali na zábavne show v prime-time. A dnes už divák, či vv tomto prípade skôr diváčka vyberá z 2 volieb: Búrlivé víno vs. Divoké kone. Ako zmena pre divákov Burlivého vína po tých vyše 2 rokov je to pochopiteľné, pač po správach ostáva telka zapnutá takmer v každej domácnosti. Aj tak si ale myslím, že mali ísť štýlom CZ seriálu Ve znamení kone - tam sa o tých koňoch človek aj niečo dozvie, kdež to tu sú len ako nutné "křoví!" ()

Kaena999

Nerozumiem tomu, ako niekto môže hodnotiť seriál ako odpad, keď vidí pár minúť/častí. Mám dojem, že väčšina z týchto ľudí si seriál pozrela už s vopred stanoveným postojom, že slovenský seriál proste musí byť sračka a za každú cenu si svoj postoj chceli aj potvrdiť. Nehovorím, že seriál nemá svoje slabé miesta, no dovolím si tvrdiť, že patrí medzi tie lepšie slovenské seriály. Krásna príroda, úžasné kone, skvelí herci a aj nové neokukané tváre...dokonca by som povedala, že aj celkom originálne podaná dejová línia. Tiež mi niektoré scény prišli trošku umelé, v polovici série bol dej aj miestami nudný, ale napriek tomu som to zvládla dopozerať dokonca a neľutujem to. Hodnotím 4 hviezdičkami hlavne preto, že som konečne videla podarený slovenský seriál, z ktorého mi nestáli vlasy hore dupkom. ()

Lur

No nevím...asi i proto, že koně miluju mi seriál z tohoto prostředí tudíž vždycky přijde vhod..Není sice z nejlepších a herecké výkony občas opravdu pokulhávají.., ale na odpad mi to tedy nepřijde...děj slušný, herci přiměřeně sympatičtí, historická zápletka zajímavá a scenérie exteriérů i koníci poutaví...(pravda, interiéry a dialogy působí občas úsměvně a spíš jako telenovela :-) ) ale úvodní záběry koní kouzelné a úvodní znělka mě už i baví..;-) Mě se na to kouká dobře..jsem u 8.dílu a těším se na další vývoj situace..nemůžu si pomoct..musím tomu trochu pozvednout půměr..:-))) ()

Kazoe

Nemyslím si, že všetko čo je Slovenská tvorba musí byť automaticky zlé a hlavne takto ostro kritizované. Je to podľa mojej mienky jeden z tých lepších seriálov, čo sa tu v poslednom období natočili. Príroda je tam prekrásna, kone nádherné a Javorková, Haverl aj Romančík, patria ku generácii, ktorá vie čo je herectvo. V porovnaní so seriálmi ako je Hod svišťom, Susedia, Dovidenia stará mama, Kutil sro a podobné sa toto nedá ani porovnať. Nevravím, že tieto seriály ľudia nepozerajú, môj názor je však ten, že si radšej pozriem Divoké kone ako spomínané "sitkomi". ()