poster

Zpívej

 • USA

  Sing

 • USA

  Untitled Illumination Project 2

  (neoficiální název)
 • Japonsko

  SING シング

 • Slovensko

  Spievaj

 • Velká Británie

  Sing

 • Austrálie

  Sing

 • Nový Zéland

  Sing

 • Kanada

  Chantez

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA / Japonsko, 2016, 108 min (SE: 114 min)

Komentáře uživatelů k filmu (215)

 • Blueeyes
  ****

  Vůbec se mi na Zpívej nechtělo, dle popisu a vlastně i po shlédnutí ukázky jsem se kroutila jako had, slibovala hory doly, přemlouvala svou ratolest (prooooosím, pojď na něco jiného...), jen abych nemusela. Přišlo mi, že takovéhle téma opravdu smrdí průšvihem a že se budu poctivých 110 minut svíjet v sedadle a počítat vteřiny do konce. Prvních cca 15 minut se zdálo, že to tam opravdu směřuje, ale pak se snímek lepšil a lepšil. Od chvíle, kdy probíhá konkurz a jsou vybíráni soutěžící už mé hodnocení pozvolna stoupalo ke čtyřem hvězdám. A musím si otevřeně položit zneklidňující otázku. Opravdu je možné fandit animované postavě ve fiktivní pěvecké soutěži? Ano je! Můj favorit byl jasný jako facka. Postava goriláka Johnyho mi padla do oka v tu ránu. Celou jeho produkci písně I'm Still Standing jsem předla, jaký že je to příjemný projev s uším lahodící barvou. A co teprve, když jsem pak dle titulků nakonec zjistila, že ten hlas/zpěv patří Taronu Egertonovi! Tenhle kluk fakt umí a je prostě sladkej. Reese v roli Rosity taky super a Ewa Farna se s dabingem rebelské teenagerky popasovala moc pěkně. Jinak grafika pěkná, scénář přiměřený dětskému animáku a danému tématu pěvecké soutěže, i na pár slušných vtipů došlo. Jsem nakonec víc než spokojená. Ona se ta nulová očekávání někdy vyplácí, rozhodně naprosté a s velmi čistým svědomím 4 hvězdy.(26.3.2017)

 • T2
  ***

  Rozpočet $75miliónovTržby USA $268,716,030Tržby Celosvetovo $577,716,030Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ určite som čakal lepšiu razanciu piesní a nie len úryvkov v prvej polovici a taktiež viac zábavných scénok, animácia v pohode, /videl v kine: 60%/(12.3.2017)

 • Radek99
  **

  Animovaná indoktrinace televizním showbyznysem a okatá adorace toho nejpokleslejšího z hudby, totiž středního proudu. Nevkus je třeba dostat do dětí v co nejútlejším věku. Podávejte spolu s konzumací nováckých estrád a televizních talentových soutěží...(10.9.2017)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 4,029 // Otvárací Víkend v USA: $35,258,145 //(29.9.2017)

 • tron
  ***

  „Nikdy nedovoľ strachu, aby ti bránil v robení toho, čo miluješ.“ Ja vlastne ani neviem. Pekná animácia a chytľavé pesničky, ale aj strašne predvídateľný scenár, nabádanie na škaredé konanie (utajovanie zásadných udalostí pred manželom a spolupracovníkmi, vytváranie dlhov a ich neplatenie...) a nie príliš sympatické postavy (nakoniec sa zdá, že najlepšími postavami sú veselé „Japonky“ a bezstarostný Gunter a to z toho dôvodu, že len bavia a neriešia žiadne otravné osobné problémy).(27.7.2017)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Příjemná zábavná pohádka, která mixuje dva fenomény dohromady a to zpívající televizní soutěže a zvířatka, která v poslední době budují svou silnou Anime základnu. Je to moderní, vtipné i hezky napínavé. Animace je solidní, písničky mainstream, ale dobře zazpívané a charaktery jednotlivých zvířatek jsou více než zdařilé. Zábava jak má být. 80%(7.3.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Strach je mocný, ale sny jsou mocnější." Vyhraje zbankrotovanou Koalou řízenou Superstar Gorilák, Prasata, Slonice, Myšák či Dikobrazice? Ano, správně, je to úplně jedno. Tady totiž jde o prezentaci světových hitů, při kterých mají malí, velcí, kypří i tencí rozhýbat své šunkofláky a to se u mě podařilo tak napůl. Šunky se hnuly, fláky nikoli a já nadále dávám přednost poněkud méně animovaným interpretům.(9.12.2017)

 • Zíza
  ***

  Tak jsme si zazpívali, vzpomněli na staré „klasiky“. Ale to je tak vše. Zbytek je vlastně hodně průměrný. Pro děti, na nějaké deštivé odpoledne, pro milovníky animáků tohoto typu.(19.4.2017)

 • kulyk
  *

  I budoucí organizátoři gay prideů potřebují své pohádečččky. Stejně, jako dozrávající konzumenti popkulturních kakanců. Prostě - kdo se stará o rozvoj budoucích degenerací, dvakrát se stará. A dvakrát kasíruje.(11.9.2018)

 • Xmilden
  ***

  Nejsem fanda těchto pěveckých estrád. A pokud si někdo myslel že mě vezmou za srdce zpívající slonice, dikobraz, myš anebo prasata, tak se solidně spletl. O dospělácký animák se určitě nejedná. Pro děti to také moc není. Vlastně bych ocenil, kdyby pokračování nevzniklo. Podobné filmy na zakázku určitě nebrat. 50%(13.3.2017)

 • Jamal
  ****

  Představte si že uděláte celovečerní film o jedné sérii Superstar a zamícháte ho s pohádkou Zootropolis, vznikne Zpívej :). Za mě dobrý, jedna z těch "modernějších" pohádek, kdy se nebude nudit dítě ani rodič. Pravda je, že příběh není silný, ale to je právě i v případě serií Superstar. Každopádně film ladí ve všech důležitých věcech a o to jde.(26.1.2017)

 • Spiker01
  ****

  Nábor do superstar pro další generaci? :D Hodně jsem doufal, že nedostanu další paskvil po vzoru mazlíčků a naštěstí se tak nestalo. Ten soundtrack musel vydělat víc než samotný film, protože o tom to celé je...7/10(28.3.2017)

 • Shakers
  ***

  Mám pocit, že sa točí čoraz menej a menej zaujímavých rozprávok. Pár scén a vtipov poteší, je to pekne rôznorodé kedže je to tu toľko zvierat a postav, ale ani jedna ma moc nezaujala a ani tak príbeh. Každopádne tieto scény sú pekne hudobne štýlovo zostrihané. 65% - 3*(23.6.2017)

 • LiVentura
  ****

  Moc příjemné a pro děti konečně oddechovka, která nemá krev a přílišnou brutalitu..!(18.4.2017)

 • Pepinec
  ***

  Průřez vysílacího týdne Óčka za doprovodu animace. Pecek je tu víc než v třešňovém koláči, vtip se taky najde, ze zvířecí říše chybí snad už jen zástupce Politiků, ale ve finále na tuhle přetaženou jednohubku nebudu vzpomínat o moc déle, než na chleba se salámem, který jsem měl včera k večeři.(29.1.2017)

 • MikeCool
  ***

  Hned na úvod mě oslnil zajímavý střih představování všech zpívajících zvířátek, ale to bylo bohužel ta největší dominanta tohoto animáku, který se posléze vlekl průměrném, unavujícím stylu, s žádným osvěžením ve scénáři. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(24.1.2017)

 • heyda
  ***

  Není to špatný animák, je tam spousta zajímavých postav. Jenom to moc pluje na vlně komerce a to trochu kazí dojem, ale pro děti myslím fajn. Lepší 3 hvězdy.(1.5.2017)

 • Flego
  ****

  Zábavná hudobná rozprávka s vtipnými i dojímavými scénami. Nečakal som, že sa tak dobre pobavím.(11.6.2017)

 • Chrustyn
  ***

  Slušný animák, který děti pobaví krásnou animací a rodiče potěší povedené hudební variace na staré i nové hudební fláky. Nebylo by ale od věci film trochu prostříhat, protože prakticky dvouhodinová délka je v tomto případě dost natahovaná a na hrdiny se stále kupí nové a nové problémy, ačkoliv všichni ví, že přijde happy end.(30.11.2017)

 • Stoka
  *****

  BOMBA!(21.5.2017)

 • malylada
  ****

  Překvapivě povedený animák z prostředí ala Talent. Mnoho zvířecích postaviček, která každá prochází svým osudem, účinkováním v pěvecké soutěži. Hlavní příběh je velmi jednoduchý, ale při slepení příběhu každé z postaviček to dohromady pestrá a zábavná podívaná. Na plátně se neustále něco děje, nikdy člověk nemá čas se nudit a zpívaní, show v podaní sympatických zvířátek je fajn. Některé vtípky a závěrečné scény byly vyloženě pro nejmenší, ale dalo se to překousnout. Animace nemůže konkurovat Disney, ale celkově Zpívej patří k těm lepším letošním animákům......7/10(22.12.2016)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace