Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

 • DaViD´82
  **

  Chvályhodný záměr, ale mnohdy tak nabubřelé a mramor seroucí, že je to leckdy až nechtěnou parodií sebe sama. Což je škoda o to více, že se najdou epizody/segmenty, které jsou přesně takové, jaké to mělo/mohlo být celé; tedy obzory rozšiřující a nabízející zajímavé názory i úhly pohledu.(31.10.2016)

 • xxmartinxx
  ***

  Syndrom "mluvících hlav". Jakmile mu tenhle cyklus propadne, jde to s daným dílem do kopru. Kvalita příspěvků samozřejmě proměnlivá (vyčnívá hlavně třetí díl) a člověk má tendenci být tím nesmiřitelnější, že nedostatky tu mají hodnotu kovářovy kobyly. Některé díly jsou problematické, třeba ten o CSFD (nevadí mi negativní vyznění, ale podivná zatuchlost, která tomu podlamuje nohy) nebo díl o krátkometrážních filmech (které vydává autorka za propagandu zapříčiněnou totalitním režimem, ačkoliv takové filmy byly všude na světě). Celkový dojem ale rozhodně pozitivní.(3.12.2016)

 • Slarque
  ****

  Konečně zase jeden zajímavý český cyklus o filmu. Od výborné dokumentární detektivní grotesky Příchozí z temnot až po podivné tápání na téma ČSFD připomínající nejslabší díly cyklu Kmeny je to opravdu různorodé, ale klady tentokrát převažují, takže celkové bodování zaokrouhluji nahoru.(31.10.2016)

 • Tommassi3
  ****

  Tak trochu jednooký král..(7.10.2016)

 • zette
  ***

  Jednotlive dily maji kolisavou kvalitu a atraktivitu tematu, s necim divak nesouhlasi (hlavne epizoda 50%...), neco zajimaveho se dozvi a nekolikrat se nudi... Vdecny namet pro filmove fanousky, myslim ale, ze spousta veci se dala udelat lepe. Pro relativne nizke hodnoceni pridam treti hvezdicku.(22.11.2016)

 • Stegman
  ****

  Vcelku vyrovnaný cyklus. Nejlíp si u mě vedly díly "Příchozí z temnot", "Hra na schovávanou" a "Amatérský film": ****(*), naopak jako nejhorší hodnotím výjimečně slabý díl o ČSFD ("50 %"): ** - Třeba články v Cinepuru #100 o současné filmové kritice jsou daleko daleko lepší. Každopádně jsem ale celý tento poučný cyklus viděl rád a doporučuju ho všem.(3.4.2017)

 • bohemia_regent
  ***

  V titulcích (všech osmi dílů) seriálu uvedeno: název Arzenál: Filmy, jak je neznáte; rok výroby 2015.(17.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace