Komentáře uživatelů k sérii (11)

Ale tak život spravedlivého superhrdiny sedícího za monitorem a užívajícím omamné látky je moc zajímavý. Ale mistr robot mě neskutečně vytáčel. Pomalý spád děje v dalších dílech a miliarda záhad mě nějak odradila.(2.10.2016)

Tak u tohohle seriálu mě fakt bavilo počkat si na další díl v očekávání, s čím na mě, na diváka, vyrukují autoři nyní. Počátek s hackováním, samomluvou k divákovi, depresivní atmosférou s mimoňěm se schopnostmi nad chápání ostatních, jenž chce přinést revoluci se "svou" partou, která se následně díky Tyrellovi a drogovému dealerovi přenesla bohužel trochu někam, kde mě to "přestávalo brát", ale následný dějový převrat /(to ani nebyl zvrat), který ve všem dosavadním udělá značný magvlajs, mě zase donutil to sledovat dál. No a když už... tak zas víme prd, krom další kapky do moře konspiračních teorií. Druhá série bude, takže počkáme, jak moc bude Elliot poslouchat svou rodinku ;)(24.3.2016)

Po zhlédnutí první série se cítím nadšen. Naprosto fantastická výprava mezi Elliotovy zblázněné neurony. Ani pořádně nevím, co mám začít chválit nejdříve. Seriál pojednává o věcech, které jsou mému srdíčku neskonale blízké, tudíž jsem jakousi spokojenost z mé strany očekával již před zhlédnutím úvodního dílu. Moje očekávání byla však zbytečně nízká, neboť tvůrci si nachystali pro diváky záležitost takřka až nadčasovou. Seriálu nemám co vytknout. Nechybí zde pořádné zvraty, nechybí zde luxusní depresivní atmosféra, kterou naprosto dokonale dokresluje fantastická hudba, která je jedním z naprosto nejluxusnějších prvků celého seriálu. Postava hlavního hrdiny mi je neskutečně sympatická, protože se jeho určité charakterové rysy shodují s těmi mými. Další postavy jsou rovněž povybírány skvěle. Děj naprosto skvěle zobrazuje takovou menší kyberválku. Dále musím hrozně pozitivně ocenit, že seriál si nevymyslel vlastní operační systémy a vlastní síťové aplikace, nýbrž sáhl po tom, co se skutečně používá a jak se nastalé situace či problémy skutečně řeší. Je to opravdu velice realistické a drtivou většinu zobrazených věciček, jsem měl již možnost si ve svém životě osahat a vyzkoušet. Za tohle skládám seriálu velkou poklonu. A v neposlední řadě musím také vyzdvihnout časté rozhovory hlavního hrdiny k divákům. Seriál z vás dělá dalšího člena děje, tím pádem vás dokáže mnohem intenzivnější vtáhnout a nepustit. Jsem zvědav, s čím přijde příští série. Už teď se moc těším.(9.4.2016)

Vstup do univerza Pana Robota bol naozaj vynikajuci. Nasledne sa pribeh zacal motat pomerne divnym sposobom, no zaver serie znovu ozivil nadeje, ktore ma urcite privedu k druhej serii. 3,5/5*(22.3.2017)

Po prvním díle jsem byl nadšený. Bylo to neotřelé, živé a zajímavé, potom se to ale stočilo směrem, který mi nebyl moc blízký a to, o čem vyprávěl, jsem už navíc viděl někde jinde a lépe zpracované. Poté si mě seriál zase získal, až když vyložil všechny karty, jenže to už bylo krapet pozdě na to, aby se dalo všechno napravit. Nicméně 2. sérii vyhlížím...(7.7.2016)

Upřímně jsem si myslela, že mě seriál nebude bavit, jelikož se jedná o téma, které mě je docela nesympatické, ale překvapivě mě to do sebe vtáhlo a rozhodně se jedná o jeden z nejpovedenějších seriálu současnosti, jelikož se věnuje nejen hackerům, ale i problémům celého světa. Akorát mi trochu vadilo to bláznovství Eliotta, to mi ten pozitivní pohled na seriál trochu pokazilo, nicméně jsem hodně zvědavá na další řadu.(12.7.2016)

1. série: Jedna ze seriálových událostí roku. Áčková filmová režie v seriálovém prostředí je vždy super. Celkem to chce zručnost, aby takový zajímavý námět nesklouzl někam do hnoje. Potěšilo i pořádné kopnutí do S. Jobse, jehož média vykreslují jako (charakterního?!) génia hodného nekritického uznání. Téma finančního DLUHU jako základního hybného principu ekonomiky, potažmo moci je zpracováno na jedničku. V samotném seriálu se dobře pracuje s postavami. Ty nemají pouze epizodní vyznění, ale účelně se vracejí do hry. Osobně se mi velmi líbil záporák a jeho ženuška. Jejich ztvárnění mi připomnělo známý citát, že monstra netřeba hledat jinde, jsou přece v nás...78%.(15.9.2016)

• Disease

Jako dvouhodinový film by to bylo v pohodě, jako seriál docela trápení. Díl od dílu to jde níž a níž a neomarxistické finále... bleee.(22.9.2016)

Pilot ma vážne chytil, bolo to presne čo som od hackera čakal, odborné výrazy, žiadne pípanie príkazoveho riadka ako v kokotskom CSi a potom tu bola dobrá zápletka. Škoda tých buzerantských scén čo sa v poslednom čase dostavaju do seriálov, možno ešte jednu hviezdu za to stiahnem a budu 3. ..jj dal len 3 buzerantstvo v telke nieje prípustné proste je to chyba v softe človeka, chyby sa netolerujú ale naprávajú.(1.8.2016)

Seriál naruby. Skvělé, výborné, dobré a nudné díly..., tak nějak to šlo se seriálem od začátku. Zkrátka šlo to z kopce. Ten konec, už jsem vůbec nechápal. Dám šanci druhé sérii. Uvidím co a jak.(3.1.2017)

Ty tři hvězdičky patří Ramimu Malikovi, aby bylo jasno hned z kraje. Totiž, ze začátku mě to fakt bavilo, konec mě ale neskutečně štval. Celý to na mě působí dojmem, že se teprve během natáčení rozhodovalo co je vlastně pointa a jaká diagnóza bude asi pro Elliota nejcool. Tak to splácali a ze zajímavýho hackera udělali týpka, co jede v morfinu, asi má "trochu" aspergera, schizofrenii, toxickou psychózu, sociální fobii a že by plochý nohy? Konec měl bejt asi rádoby "tývole" pointa, ale to, že začnu někde a skončim jinde, by mělo snad být promyšlený, Mr. Robot by chtěl, ale mě teda nepřekvapil a nakonec fakt zklamal. Škoda, druhou sérii mažu.(6.5.2017)